Zastanawiacie się czasem co będzie za ... 15 lat?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 12 sty 2009, 16:59

groszek pisze:przestańcie! za 15 lat to ja babcią będę :roll: :badgrin: :evil:
no co Ty? :o


Madonna teraz lepiej wyglada niz 15 lat temu, to i ja bede 8-)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 12 sty 2009, 17:23

Samanthii pisze:nie chodze do wrozki i nieciekawi mnie moja przyszlosc
tez wychodze z tego zalozenia...nie jedna juz mi zanan osoba wkrecila sobie te wrozby...i tylko czekaly na nieszczescia...a po co? Jestesmy dorosli i to my jestesmy kowalami swojego losu... ;)

Za 15lat...ja nie mysle co bedzie....nie zebym nalezala do lekkoduchow...ale ja zyje dzis...i mam korzytsac z dzisiejszego dnia...tak samo nei ogladam sie do tylu na to co bylo...to przeszlosc....a przyszlosc....dopiero przede mna...nieprzewidze i tak niczego...a z moim charakterem temperamentem...to juz zycze wrozka powodzenia...moj przypadek jest ciezki ;)

Ale wiem jedno za 15lat bede sie cieszyc tak samo ze zyje,ze mam tyle lat co mam i bede zyla dalej!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 13 sty 2009, 13:30

Jej ja się zastanawiam co przyniesie kolejny dzień ...a tu plany za 15 lat... :badgrin:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 13 sty 2009, 13:58

:p
Anielicanrw pisze:Ale wiem jedno za 15lat bede sie cieszyc tak samo ze zyje,ze mam tyle lat co mam i bede zyla dalej!
Myślę ,że jednak bedzie Ci szkoda,że nie jesteś tym samym Aniołkiem co 15 lat wcześniej...Co by nie powiedzieć,każdy chciałby być młodszy wiekiem ,a bogatszy doświadczeniem.... :-D
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 13 sty 2009, 15:29

janko2 pisze:Myślę ,że jednak bedzie Ci szkoda,że nie jesteś tym samym Aniołkiem co 15 lat wcześniej...
ja jestem za bardzo swiadoma by sie takim czyms przerazac...dlatego janko ja sie ciesze teraz i w tym momencie... kazdy wiek ma swoj urok... to teraz tez powinnam w rozpacz wpasc ze 36 na karku a tu laski po 20 lataja... ja juz mialam tyle lat... kazdy rok przynosi cos nowego a jesli jestes emocjonalnie dojrzala osoba...wszystkie nastepne lata przyjmujesz nie depresja ale swiadomoscia,ze musisz cieszyc sie,bo nie wiadomo ile nam jeszcze bedzie dane biegac po tym swiecie... Za duzo osob mi bliskich przez ostatnie lata odeszlo z tego swiata i to mi uswiadomilo co jest dla mnie wazne...mlode osoby zwlaszcza jak odchodza zostawiaja po sobie chyba najglebsze pietno w psychice bliskich...moja kuzynka tydzien przed smiercia wymogla na mnie przyzeczenie,ze bede cieszyla sie kazdym dniem,ze bede tam gdzie ona nigdy juz nie bedzie mogla byc...ze bede zyla i za nia...Jak uslyszalam ze dala by wszystko,zeby tylko wiedziec ze bedzie z nami na swieta...tak przyrzeklam..chodz zycie robi z nami i tak swoje,ale jak mi zle,mam slabszy dzien...to mysle sobie ze niektorym nie dane juz nawet tak zwyklych rzeczy doswiadczyc...a zycie jest tak samo piekne co okrutne....i zwykle...Plany kazdy jakies ma...ale nie bede sie zameczac co bedzie...bo zmarnuje sobie zycie nie cieszac sie terazniejszoscia...

A ja mam w depresje wpasc ze nie mam np 25? czy pozniej ze mam 55? nie! ja jedyna depresja jaka przezylam ze wzgledu na wiek to byly moje 30te urodziny i trwalo to chyba z pol godziny... :badgrin: tak a juz jestem...i wiesz co to mi bardzo pomaga...kiedy patrze w lusto widze kobietka dojrzala i nie mam mysli ...cholera moglabym miec mniej... Jedyne co mozna zalowac ze nie mam sie majac 20,25 lat tyle w glowie co teraz.... ale nie wypowiadam sie tu na ten temat....bo zostane moze napadnieta przez mlodsze moje kolezanki...ale rozumiem je.... ja tez kiedys tak reagowalam.... ale dziewczyn same zobaczycie...i same do tego dojdziecie... Z wiekiem u kobiety swiadomoej siebie,lat i przede wszystkim dojrzalej emocjonalnie...przychodzi takie wewnetrzne wyciszenie....nie ma juz takiej szamotaniny.... ;)

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 13 sty 2009, 16:23

ewawawa pisze:no co Ty?
noo tak, moi synowie maja teraz 13 i 10 lat :evil: :badgrin:
janko2, a Ty co? zawsze tyle optymizmu rozsiewasz a dziś chcesz tu nas zdołować ;)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 13 sty 2009, 16:51

Groszku to będziesz piękną babcią....hm ciekawe czy kandydatki na żony swoich synów będziesz goniła jak najdalej :badgrin:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 13 sty 2009, 20:58

Michitka pisze:Groszku to będziesz piękną babcią....hm
Michitka..myślę ,że sobie troszke nagrabiłaś.... :badgrin: Ale być trzydziestokilkuletnią babcią...to może mieć swój urok... :p
Anielicanrw pisze:ja jestem za bardzo swiadoma by sie takim czyms przerazac.
..czytaj tym ,że nie mam 15 lat mniej

I właśnie dlatego napisalem..żałować ..a nie przerażać...W główce jest chyba coś tam zapisane,że chcemy mieć mniej lat niż mamy...Czasami tylko po to,by oszukać otoczenie poprawiamy sobie co nie co....Taki nasz mały przekręt,aby w swojej świadomości ..swojej psychice,czuć się o wiele młodszymi...Potrzebujemy tego,właśnie po to by nadal cieszyć się życiem i zwykłym codziennym dniem...
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 13 sty 2009, 23:13

groszku - aaa no to co innego, bo ja przeczytalam babcie jako staruszke a nie jako matke dzieciatych dzieci ;)

janko dramatyzujesz i brzmisz jakbys sam czul sie staro
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 14 sty 2009, 16:51

proponuję kocówe dla janka za ten zimowy pesymizm ;))

Michitka ja im taką selekcję przeprowadzę, jakiej sam szatan by się nie powstydził :evil: :badgrin:

ojej! właśnie sobie wyobraziłam: groszek-teściowa :badgrin: :badgrin:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”