Watek tylko dla uzależnionych i maniaków...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
boÂżena
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 163
Rejestracja: 19 mar 2005, 08:52

Post autor: boÂżena » 02 sie 2005, 19:26

Don Kichot pisze:To się nazywa inwigilacja, cenzura i ograniczanie praw wolności .. :wink:
oj biedna ta twoja rodzinka :D :wink:
Don Kichot... twój drugi nick to zapewne <Tajemniczy Don Pedro-Szpieg z Krainy Deszczowców> ... pojawiasz się i znikasz w tych topikach, nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy.. i jak głębokie bedą twe przemyślenia :wink:

Kurczę muszę zmykać bo mój misiaczek wrócił z pracy. Pa do jutra :)

Awatar użytkownika
boÂżena
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 163
Rejestracja: 19 mar 2005, 08:52

Post autor: boÂżena » 02 sie 2005, 19:29

A pamietacie Don Pedra? to ten z bajki "Przygody Baltazara Gąbki i Smoka Wawelskiego"
tak mi się skojarzyło.... :wink:

Awatar użytkownika
agi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 01 lut 2005, 23:04
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: agi » 02 sie 2005, 20:03

bożena pisze:A pamietacie Don Pedra? to ten z bajki "Przygody Baltazara Gąbki i Smoka Wawelskiego"
tak mi się skojarzyło.... :wink:
bozena ja pamietam :D :D :D :D

o rany, jak ja bym chciala obejzec chociaz jeden odcinek, albo juz sam wstep....
mamma mia zielona pietruszka 8)

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 03 sie 2005, 01:07

Trafilam na to forum troszkę ponad miesiąc temu i się cholernie ciesze, że tu jestem z Wami :!: :lol:

Juz czuje uzaleznienie w kościach :wink: Tak jak ktoś to ladnie ująl wcześniej , zaczynam i koncze dzien wlasnie na forum :D 8) :shock: :wink: :lol: a w ciagu dnia gdy nie pracuje i jestem w domu to co chwilę podbiegam do kompa i coś czytam lub sprawdzam czy mi odpisano :lol: uwielbiam to, odprężam się przy tym :D Na początku tylko zawzięcie czytalam, potem dopiero zaczelam coś pisać od siebie, i fajnie jest :D

Lecz nie tylko pisanie tutaj na forum uzależnia :roll: Szukalam informacji na temat powiekszenia piersi bo wydawalo mi się, że bardzo pragne większe cycuszki, jednak jak się okazuje nagle pragień mam więcej :twisted: jeszcze usta.. itd itd :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 03 sie 2005, 01:23

ech, czy jestem uzalezniona????patrząc na godzine wpisu i moje usteczka??? chyab tak......
a pragnień ile mam to nie pytajcie...bo zanim bym wymieniła je wszystkie (dotyczące zmiany wyglądu) to mogł by mnie blady świt zastać.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 03 sie 2005, 13:36

och... jak mi ulżyło.....dobrze ze nie jestem sama ze swoim uzależnieniem, widze że nie jedna ma tu marzenia o zmianie wyglądu na zasadzie: i jeszcze to, i jeszcze to...albo tamto ; ja chciałam tylko troszeczkę informacji na temat operacji zasięgnąc i poczytałam sobie troszeczkę, ale na tym sie nie skończyło i tak już codziennie tu jestem, ale ciesze sie z tego bardzo, że stworzył się tu taki wymarzony wirtualny świat, w którym ludzie się rozumieją i potrafią ze sobą rozmawiac
serdeczne dzieki za to że tu jesteście :) :) :) :) :)

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 09 sie 2005, 01:04

ja tez nie moge odejsc od kompa , nie ma dnia zebym tu nie zagladala , ale to dzieki Wam wreszcie sie zdecydowalam na operacje i mam w glowce tyle wiadomosci ze juz sie nie boje nic a nic a nawet mysle o nowych zabiegach - chyba wpadam w nalog!!!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

gra
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2005, 11:23
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: gra » 15 sie 2005, 23:43

:D ..tylko nie zróbcie tak jak ja...tak mnie wciągnęło..że zapomniałam o patelni z olejem na piecu !!! :shock: dopiero dzieci jak zawołały...pali się !! to stwierdziłam, że musze sie opamiętać

ogień i dym całkiem, całkiem...a cała kuchnia z drewna....niewiele trzeba...

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 16 sie 2005, 00:26

Nasz Don stał sie takim maniakiem ze az w opisie ma "uzalezniona" :lol:

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 16 sie 2005, 00:59

też na to zwrócilam uwage :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”