Watek tylko dla uzależnionych i maniaków...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Watek tylko dla uzależnionych i maniaków...

Post autor: paula » 16 cze 2005, 13:27

nieraz żartowałysmy,że jesteśmy uzależnione od tego forum,ale jak to jest naprawde :roll: .Naszła mnie ta refleksja,bo od jakiegoś czasu,biegam między kuchnią-a forum,łazienką-a forum,sterta prasowania leży,dziecko mnie prosi o ruskie pierogi,a mi szkoda czasu na klejenie i wymyślam szybkie obiadki :? .Co wyłącze kompa,bo myślę dość,trzeba wziązć się za robotę,za chwilę włączam :roll: .Czy macie podobnie,czy to nie dziwne,a wogóle co o tym myślicie? :P

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 16 cze 2005, 13:32

Doskonale Cie rozumiem, pierwsze co robie gdy wracam do domu to odpalam komputer! Przez ostatni czas tak sie ukladalo, ze nie moglam sprawdzac forum codziennie! Bylo mi bez Was smutno i jakos tak czulam niedosyt, ze nie moge sie wypowiedziec w tylu waznych tematach! :cry: Pamietam, ze jak mialam kolo 100postow to sie poklocilam z Gaga o to czy forum jest uzaleznieniem! Teraz juz wiem o czym wtedy do mnie mowila!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 16 cze 2005, 13:36

To jest prawdziwa zaraza :wink:
Przychodzę do pracy-wchodzę na forum. Pracuję-wchodzę na forum, czytam, czytam, czytam, pracuję, czytam, czytam. Idę do domu. Zakupy, obiad-forum, czytam, czytam. Wieczór. Oczy bolą. Pranie czeka. Prasowanie....czeka. Kolacji już mi sie nie chce jeść. Idę spać. Budzę sie a tu znowu trzeba iśc do pracy i..... poczytać co nowego słychać na forum :wink:
Poza tym....wszyscy zdrowi hihihi ( i nie jestem wcale maniaczką ino chcę mieć wieksze cycolki)

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 16 cze 2005, 13:38

wlasnie dariu mi przypomnialas pranie od dwoch dni w pralce nie powieszone! :shock: musze isc! Ale za 15 minut wroce! :lol: :lol:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 16 cze 2005, 13:41

no i musisz prac jeszcze raz bo pewnie zaśmierdlo :x :lol: .A wogóle to czemu nie powiesiłaś tego prania jak tu dwa dni temu za dużo czasu nie spędziłaś :roll: :wink:

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 16 cze 2005, 13:43

Pewnie Monisia była myslami caly czas z nami a pranie nie zając hihihi

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 16 cze 2005, 13:47

To naprawde zaraza :)
Ja zauwazylam, ze przez Forum zaczelam zaniedbywac swoje dzieciaczki i obowiazki domowe :( Dlatego staram sie wchodzic na forum jak mala jest na dworze a maly spi. Rano jak wstane to od razu wlaczam kompa i patrze na nowe posty. Ale teraz musze troche zastopowac bo maluszki sa najwazniejsze. Nie wiem czy moglabym calkowicie zrezygnowac z forum tak jak Don Kichot. Chyba juz za bardzo mnie wciagnelo :)

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 16 cze 2005, 13:48

Halo Ziemia :!: Tu Maniaczka z Wenus :!: Odbiór :!:
:idea:
:idea:
MANIAK- to dobre określenie- forum- poranna toaleta-forum-kuchnia-forum-ubieranie butów i biegnę na przystanek z wywieszonym językiem-praca-10 godzin i loguję się na Forum co kwadrans-wracam z pracy-forum- czytam nowe posty i odpisuję pomiędzy kęsami ogórka i sera fety-jakieś zakupy-forum-wieczorna toaleta-forum- rozmawiam na tlenie z moim Skarbem i czytam posty na forum
wpadłam w jakiś obłęd :shock: oh god :!: :shock:

Czy jest jakieś lekarstwo/odtrutka na to uzależnienie :?:

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 16 cze 2005, 13:51

Madzia
za późno na odtrutkę-to nieuleczalna choroba wciaż pogłębiająca się. Tylko dobry psychiatra może dałby nam radę :wink: :wink: :wink:
Chyba, że my wykończyłybyśmy go najpierw hihihi

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 16 cze 2005, 13:56

Oj Daria - byłam uzależniona od słodyczy- bite 3 lata :!:
i jakoś udało mi się wyrwać z obłędnego koła

Chyba wyjazd na Saharę albo w inne miejsce odosobnienia by mnie uleczył :?: :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”