zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Tygrrysica
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 526
Rejestracja: 01 lut 2008, 23:28
Lokalizacja: Gran Canaria
Kontakt:

Post autor: Tygrrysica » 22 kwie 2009, 23:34

ja mialam kiedys taka sytuacje jak pracowalam w dyskotece przychodzila taka mloda para francuzka i rosjanin bardzo sympatyczni mili zostawiali bardzo duze napiwki siedzieli i bawili sie cala noc i tak przez ok 2 tygodnie bylo az pewnej nocy jak przyszli i jak to na poczatku postawilam 3 kieliszki i nalalam johnny walker-a odwrocilam sie odstawilam butelke i wrocilam wypilismy i ostatnie co pamietam to ich twarze a pozniej tylko takie migawki wyobrazcie sobie to co sie dzialo pozniej chcieli mnie wyciagnac z baru i niewiem co dalej mieli zamiar robic ale zaraz pojawili sie ochroniarze dziewczyna uciekla ale facet dostal takie wpierdziel ze szok zaraz zjawil sie moj narzeczony bylam jak roslinka majaczylam cos tam narzeczony zaniosl mnie na rekach do domu a w domu koszmar drgawki jakies halucynacje wymiotowalam nonstop i 3 dni nie bylam w stanie wrocic do pracy
kamery zarejestrowaly to jak mi wrzucali cos do kieliszka ..
okropne przezycie od tamtej pory nie ufam nikomu i nigdy nie zostawiam drinka nigdzie samego .. trzeba zawsze miec sie na bacznosci .. to bylo starszne przezycie..
pozdrawiam
1-powiekszanie EuroSiLiconE -medio profile oKrAgLe - 450 cc- 11.01.08
Bio Alcamid - 1 ml 17.04.08
2-powiekszanie EuroSiLiconE -alto profile
OkRagLe - 500 cc- 23.05.08
GeRaRdo BeLLo - GraN CaNariaA

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 22 kwie 2009, 23:48

Ranyyy :(
Wspólczuję Wam dziewczyny tych przeżyć. Przecież jak ktoś ma słaby organizm to może mu taka substancja zaszkodzić na stałe. Czytałam gdzieś, ze ta cała "pigułka gwałtu" może spowodować uszkodzenia w organiźmie, paraliż a nawet śmierć :(

Macie to szczęście w nieszczęściu, że żyjecie i jesteście zdrowe.

Nikoletko! Jesteś bardzo odważna! Podziwiam Cię i gratuluję z całego serca Twojej postawy. To normalne, że masz wątpliwości... przeciez nic nie pamiętasz. Ale to nie twoja wina! Ten palant powinien zapłacić za krzywdę jaką Tobie wyrządził. Cokolwiek postanowił sąd, cokolwiek powiedzieli ci policjanci czy lekarze... to nie jest prawda. To nie twoja wina, nie jesteś histeryczką ani wariatką. Zostałas skrzywdzona i masz prawo walczyć o sprawiedliwośc.
Poniżył cię, policjanci dołożyli swoje. Powinni się usmażyć wszyscy w piekle.
Cały czas wracam myślami do Twojej historii i nie mogę uwierzyć, ze takie gnoje chodzą po świecie i biorą sobie to co im się nie należy, krzywdzą niewinne, dobre dziewczyny. Dla mnie tacy ludzie jak ten "kolega" to najzwyklejsze szmaty.

Trzymaj się dzielnie. Nie daj się złym myślom.
Jesteś dobrą, wartościową dziewczyną. Masz bliskich, którzy Cię kochają i o Ciebie się martwią. Myśl o nich i o sobie a nie o przeszłości.
Trzymam kciuki, żebyś odzyskała dawny spokój, żeby Ci się serduszko wyleczyło :*

i żeby takie gnoje jak ten dostały po dupie
modlę się o rewolucję w polskich sądach, prawie karnym i wszystkich kulejących przepisach...
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 23 kwie 2009, 07:26

Bosze jakie to okropne... Nikola trzymaj się dzielnie... nic sobie nie zarzucaj... mam nadzieję, że kiedyś uda Ci się o tym zapomnieć...
co zrobić, żeby ustrzec córki... nastolatki są okropne w przyjmowaniu takich informacji, im się wydaje, że przesadzamy z nadmiernej troski o nie i wymyślamy to, żeby ich przestraszyć, bo przecież chodzą na dyskoteki już tyle razy i one i koleżanki i nic nikomu się nie stało... a dobra zabawa jest dla nich w pewnym momencie najważniejsza... trudno jest z nastolatkami... nie czują tego zagrożenia...
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
Megumi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2009, 15:07

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: Megumi » 10 lip 2009, 16:13

Jezu... brak mi słów! Zabiłabym! Zabiłabym go poprostu! :evil:
Jak dla mnie sprawa tak się potoczyła bo od samego początku Cię olali! Uznali Cię za niewiarygodną i tak do końca traktowali!
Pozatym co z tego, że piłaś alkohol ! Czy z tego powodu nie można być zgwałconym?
Gwałt jest gwałtem nie ważne, w jakim jesteśmy stanie czy pod wpływem alkoholu czy jakiegoś innego środka!
Jak można tak olewać ludzi? I jeszcze ta barmanka! Czy ludzie nie mają za grosz poczucia sprawiedliwości?
A ta trójca... to jakaś patologia! Gdybym wiedziała, że mój kolega, nawet brat, zgwałcił dziewczynę, zeznałabym na jego niekorzyść!! Wstydziłabym się go, i nie chciałbym takiego skur* oglądać na oczy!
Nikolettka bądź dzielna! To nie była Twoja wina! Nawet nie waż się tak myśleć bo otoczenie zwęszy każde Twoje zwątpienie! Oni tylko na to czekają... Nie załamuj się kochana, masz osobę która Cię kocha, my też chcemy twojego szczęścia! PDT_Love_07 Jesteś na prawdę dzielna! Podziwiam Cię. Gdyby wszystkie dziewczyny były tak dzielne, myślę, że nie lekceważono by tak tego problemu!

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: nikolettkaa » 27 lip 2009, 19:53

dziewczyny -czasami sobie coś przypomnę jakieś migawki , jego dotyk , widzę jak się z nim calowalam -ale mam na to widok jak by z góry bez rzadnych uczuć , myśli ,czego kolwiek -jakaś taka bezwładnośc mnie dotyka jak wracają te chwile , jak to widze i znów czuje :( dziś znów te myśli wróciły -czasem mam wrazenie ,ze nie jestem, fer ,bo nie pamietam -bo moze tego chciałam -może specjalnie się schlałam i dałam d*... ehhh dziewczyny dziś wiem ,ze to depresja , nerwica natrectw każą mi tak mysleć -ze juz zawsze bede się obwiniac i nie będe nikomu ufać - jedno jest pewne osoba dotknieta w ten sposob przez drugą osobę na zawsze pozostaje z poczuciem winy :( czasem załuje ,ze nie zginęłam w wypadku w lutym -albo choć nie pozostała mi amnezja...:( ehhh przepraszam ,ale nie mam z im o tym porozmawiać - Robert mówi nie myśl o tym , dziś jest już razem dobrze, poradzimy sobie -mama mówi przyjaciela tak nie robia -ba nawet obcy... -dzieuje ,ze jesteście PDT_Love_07
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: majamajamaja » 27 lip 2009, 20:33

Nie, przyjaciele tak nie robia, ani znajomi, ale glupole, ktorzy swoje myslenie wylaczyli i zrobili sie bandytami.
Nikola, jak mnie kiedys goscie probowali wciagnac do samochodu, ale im sie nie udalo (grasowali w tej okolicy gwalciciele), to caly rok nie wychodzilam nigdzie sama. Cale wakacje tylko z bratem. A przeciez nic mi nie zrobili. Chamy jedne.

Napisz sobie moze gdzies w widocznym miejscu, ze to oni sa parszywi, zboczeni winowajcy.
Ty mialas pecha. Bardzo zlego pecha. Wina nie lezy nawet w najmniejszym stopniu po Twojej stronie. Ty niczym nie zawinilas. A jestes taka kochana i ladna dziewczyna. Jestes wiele warta.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: marta2454 » 26 sie 2009, 13:31

dziewczyny czas leczy rany ,najważniejsze to mieć najbliżasza osobę przy sobie by można było się jej zawsze wypłakać i ulżyć gdy jest nam zle
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: nikolettkaa » 28 sie 2009, 10:10

wczoraj go spotkałam ..zatrzymał się popatrzył na mnie i powiedział ''co pewnie Ci głupio teraz?'' ........:((:((:(( odszczeknęłam mu i uciekłam :( :cry:
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: marta2454 » 28 sie 2009, 14:04

bidulko pewnie musiałaś się okropnie czuć ale nie martw się i przede wszystkim się nie obwiniaj a on niech nie bedzie taki pewny siebie bo kiedyś za to oberwie (zobaczysz sprawiedliwośc go kiedys za to spotka)
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: zostalam wykorzystana-pigulka gwaltu ;(((

Post autor: kasia990kasia » 09 maja 2010, 22:07

nikolettkaa Kochana przeczytałam cały wątek i bardzo Ci współczuję. Niektórzy ludzie to kur** bo to niewyobrażalne jak można zrobić coś dziewczynie która jest niczego nieświadoma.
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”