Ukochany utwor

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 22 lis 2005, 18:51

mi sie jeszcze podoba varius manx - co dalej

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 lis 2005, 19:25

to juz przesada moje drogie... juz zasysam wyrywkowo, bo inaczej sie nie da. ja mam neo256, idzie jak krew z nosa, wszystko mi muli przez was! ;)
paula, dostaniesz plyte pelna kawalkow audio, od ktorych mara ma dreszcze. wiecej nie ma bo mi sie nie chce- wiesz doskonale, ze ja leniuszek jestem... chyba, ze wolisz, to wysle ci plyte z mp3- tyle, ile ich mam poprostu i ile zdolam uzbierac.
wlasnie zasysam o.n.a...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 22 lis 2005, 20:03

chce taką na dreszcze :D
jak powiedziałam mojemu mężowi ,że zaleciłaś na dyskomfort w piersi masaż z męskich ust,to powiedział -''fajna ta mara 8) '',a przy dreszczowej płycie,to dopiero będzie masaż :wink:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 lis 2005, 21:05

tylko nie sluchajcie jej w samochodzie...
na mojego chyba ta plyta nie podziala, bo dzisiaj spiewal przed kompem jak uslyszal kancelarie... a nie spiewa najlepiej.
paulus, odezwij sie na privka to dogramy szczegoly.

a mezowi powiedz, ze te zalecenia to jedne z lagodniejszych... my wymyslilismy mase sposobow na "zabiegi cyckowe"...

a jak cudownie na cycki wplywa jak twoj facet zmywa! albo odkurza! albo myje okna! paulus, normalnie cycki same sie masuja!
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 22 lis 2005, 21:13

mara pisze:a jak cudownie na cycki wplywa jak twoj facet zmywa! albo odkurza! albo myje okna! paulus, normalnie cycki same sie masuja!
:lol: extra!!!!! :D powiem mu,ale nie wiem czy wtedy powie,że fajna ta mara :wink:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 lis 2005, 21:20

jakby cos mruczal to znam jeszcze inne ciekawe sposoby na poprawe stanu piersi... mniej drastyczne dla meza... ale to juz na ucho powiem!
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Direct
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 17 cze 2005, 20:01

Post autor: Direct » 23 lis 2005, 00:17

Ja osobiscie do tej listy dolozylbym takie zespoly i wykonawcow:
OMD, Leonard Cohen, The Flying Pickets, Enya, Simon & Garfunkel, Savage, Joy (a w szczegolnosci utwor "I Will Follow You"), Classix Nouveaux - San Damiano (najpiekniejsza wersja to oczywiscie vocals), znalazloby sie jeszcze kilka innych. Dla MonisiPP i Valentiny :) oczywiscie EKT Gdynia ;)

Dla zainteresowanych moge podeslac liste utworow, ktore posiadam i moge udostepnic (cos okolo 26GB mp3).
z ¿ycia bierz co najcenniejsze dla Ciebie - resztê zostaw innym

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 23 lis 2005, 17:18

Direct pisze: Dla zainteresowanych moge podeslac liste utworow, ktore posiadam i moge udostepnic (cos okolo 26GB mp3).
brzmi ciekawie...A w jaki sposob moglbys je udostepnic? bo ja wlasnie kupilam sobie odtwarzacz mp3 i kompletuje playliste :)

Awatar użytkownika
Direct
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 17 cze 2005, 20:01

Post autor: Direct » 25 lis 2005, 22:42

Najpierw na e-meil prześle listę utworow, z niej moze cos wybierzesz a pozniej cos sie wymysli jak to udostpenic do sciagniecia :) moze poprzez soulseek-a :) a w najgorszym wypadku @. Niestety nie znam @ na ktory mam przeslac listen :(
z ¿ycia bierz co najcenniejsze dla Ciebie - resztê zostaw innym

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 02 lut 2006, 12:31

Normalnie uwielbiam house i dance-jak slysze glos Syl z Sylver ,Lynn Z Milk Inn albo Lasgo nogi sie pode mna uginaja.Uwielbiam tanczyc poprostu to moj zywiol i moglabym zyc tylko tancem :lol:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... abycha.gif
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”