ja polka,on....obcokrajowiec

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 sty 2008, 15:50

byc moze niektorzy nie maja pojecia o polsce - przesadzaja czasami :? i porownuja nas do rosjan czy litwinow... :-)

-ale gdyby w polsce bylo tak super, to czy polskie dziewczyny (po studiach) wyjezdzaly by do innego kraju, do pracy , np jako opiekunki do dzieci albo jako sprzataczki ??? :roll:

sorry- ale za granica spotkalam juz niemcow bogaczy , szwajcarow i rosjan tez- polak prowadzi za granica przecietne zycie :| - a jak ktos ma troszke wiecej - to tylko na pokaz... ;)

(ja ze wzgledu na nasza mentalnosc i styl "bycia " polakow wolalabym pozostac tu gdzie jestem :| )

diksi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 05 lut 2008, 20:47

Post autor: diksi » 12 lut 2008, 10:03

Moim zdaniem najgorsze zwiazki sa z Turkami.Mialam kolezanke co byla Z turkiem 2 lata.Kiedys poprosilam go ,zeby mi opowiedzial o swojej kulturze.Nio i zaczal ,ze kobieta powienna okazywac mu szacunek.czywiscie mogla by tez nosic to cos na glowie,Nie zabrzmialao to ciekawie,gdyz oni uwarzaja ze kobieta to powina w domu siedziec i dzieci rodzic.Mieszkam w Niemczech 5 lat,tu b.wielu turkow.nawet maj a wprowadzic turecki do gimnazjum.
Matko jak te palanty sie zachowuja,kazacza jak to chlopaki mowia.Dziewczyny zaczepiaja,wachaja ci wlosy jak idziesz.Oni zawsze w grupacha sa.Kolezanka turczynka Gasal uciekla od swej rodziny i boi sie zeby ja nie zabili za zwiazek z niemcem,sciela wlosy,operacja nosa..Ostatnio zabili kobiete w 8 miesiacu ciazy (to byli bracia) BO ZIECKO Z nIEMCEM. Dla turkow jest straszne upokorzebie jesli sie raz z nimi umowisz i ich olejesz.Nie jedza miesa ze swini,jak przechodza kolo sklepu z wedlinami to nos zamykaja.A oszukaj go i daj mu zjesc ,to cie zalatwi -jak to oni mowia.W ich religii zabronione jest jedzeie miesa.Pracowalam u Turczynki BERRIN przez rok,ooo ona mi poopowiadala-zyje z niemcem irodzice sie jej wyrzekli,powiedzieli ze jest k***a bo mam studia i faceta niemieckiego.W tureckim domu mieszka zazwyczaj pare pokolen,kobiety myja naczynia ,gotuja.Jak meza w domu nie ma do wladza przechodzi na innego faceta i moze to byc 15 letni szczyl,i ma prawo ci rozkazywac.! Kiedys umowilam sie z turkiem na kawe,bo tak mnie achodzil..i co jeszcze bardziej mi dupre trul.Przez pol roku mnie nachodzil...Kolezanka Nie mogla swoim znajomym czesc powiedzies,miala trzymac go za reke,badz isc obok niego nie spogladajac na nikogo. Nie akceptuje i nie toleruje ich zachowanai,a to wszystko przez ich religie.W turcji sie lepiej zachowuja niz w Niemczech.Mialo byc zniesione w uniwersytetach nakrycie glowy,to nie zniesli .To chroni niby kobiete!!??? ale wiecie co ja nie widze zeby one byly nie szczesliwe,kupuja drogeie rzeczy schanell,dior,kosmetyki, Nam polkom ciezko by bylo calkowicie podüporzadkowac sie mezczyznie,one sa tak wychowane.Moj kolega uciekl z domu ,gdyz w wielu 16 lat ozenili go z kbieta ktoa ie kochal :| Nie lubie TURKOW,ludzie boja sie ich,te ich geby-jak bandyci.A opinia polek w niemczech?? LECA A TAKICH -CIEMNA KARNACJA;LADNI.normalnie szkoda naszych kobiet! Mam kolege Zakarija sie nazywa,wydajae mi sie ok,ma piekne siostry,no z tym czym na glowie.Studiuje tu elektrotechnike,byl na chrzcie mojego dziecka,Zadbyny ,fajny ale i tak bym sie bala,i nie umowila sie z im.Rodzice jesgo postawia mu jakis warunek,heh to oddaje sie ich woli.Powiedzial ,ze koledze rodzic powiedzieli,ze go wydziedzicza jak bedzie spotykal sie z polka(swa dziewczynÉ) zostawil ja.Tu gdzie mieszkam kazdy ma dosyc tego narodu i ja tez ! n IE DAZ ZE nIE UMIEJA PO NIEMIECKU DOBRZE GADAC;TO PO TURECKU TEZ,a sie woza ja taczka gnoju.

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 12 lut 2008, 10:32

co do jezyka to wybacz...ja mieszkalam prawie 4lata w niemczech i spotkalam kupe Polakow ktorzy tez nie potrafia porzadnie po niemiecku sie wypowiedziec.......

diksi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 05 lut 2008, 20:47

Post autor: diksi » 12 lut 2008, 12:30

Anne 21-NIO;szkoda nie???? moja ciotka mieszka tu 17 lat i jak moi znajomi prowadzii z nia rozmowe(Chruzciny) to zapytali mnie czy ona ma doczynienie z niem. Arbeitsamt juz nawet jej nie wzywa do siebie,na prace nie ma szans.przykro,ale to nie osoby przypadek.

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 12 lut 2008, 12:38

wcale nie,ze polacy sa ambitniejsi,no moze nie wszyscy :? ,jak pisalam niekotrzy Polacy tez nie umieja dobrze mowic po niemiecku,tak samo jak i Turcy...Znam kilku turkow ktorzy mowia super po niemiecku i jedza schabowe :badgrin: ,jak ja chodzilam do szkoly jezykowej to mnie kilka polek pytalo po jaka cholere chodze :roll: :roll: ,na zakupy nie potrzeba jezyka znac itp :roll: :roll: ,niekotre byly po 15lat w niemczech i mowily gorzej po niemiecku niz ja po 2 latach(ale do szkoly chodzilam),jedna zz znajomych Polek miala 10letnia corke,ktora mowila perfekcyjnie po niemiecku bo tam byla wyvchowana to jak byla z matka w szkole zawsze jej mowila mamo nie rozmawiaj ze mna po niemiecku przy ludziach mow do mnie po polsku :badgrin: :badgrin: :roll: ,dzieciak 10letni wstydzil sie ze matka ktora mieszka tyle lat w DE nie umie zdania zbudowac,a wiec nie mozna wsadzac wszytskich do jednego wora....z :badgrin:

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 22 lut 2008, 22:44

wiecie co,ja sama nie jestem fanem turkow,ale znam kilka rodzin tureckich jak by to powiedziec na poziomie europejskim :-) moj facet tez jest turkiem,ale on jakos w ogole nie pasuje do tej prymitywnej czesci tureckiej.fakt,sa roznice,ktorych chyba nie da sie przeskoczyc,ale tak zle az nie jest.jest wyksztalcony,na poziomie itp.jego rodzina jest tez bardzo w porzadku.brat mojego faceta ma rowniez zone polke i wszyscy w rodzinie stwierdzili,ze wola dla nich obu polki niz turczynki.wiecie co,dopiero od jego rodziny ucze sie jakie relacje powinny panowac pomiedzy czlonkami rodziny,u mnie bylo to jakies takie puste...u nich jest wszystko takie silniejsze i pelniejsze.moj facet choc sam jest turkiem nienawidzi prymitywnych i ortodoksyjnych turkow.dlatego mysle,ze nie mozna ich wszystkich wrzucic do jednego wora.
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 23 lut 2008, 10:11

...ewelina wyjatki sie zdarzaja ... ;)

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 26 lut 2008, 14:12

Takze jestem z obcokrajowcem , nie mieszkam w Polsce (skandynawia)i do tego,ze tutaj mysla, ze Polska to Rosja przyzwyczailam sie.
Ale ostatnio znojomy z Iraku spytal mnie czy Polska lezy w Europie czy w Azjii :o :o

No fack, rzeczywiscie wygladam jak azjatka z jasna skora i zielonymi oczami :|

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 26 lut 2008, 17:17

:roll: moze w Afryce ?....
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elisabetta_w
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 04 lut 2008, 11:13
Lokalizacja: Poznan/Parma Wlochy
Kontakt:

Post autor: elisabetta_w » 26 lut 2008, 21:03

Hej ja tez mieszkam za granica i od dwoch lat jestem z rasowy wlochem. Powiem wam szczerze ze tak jak go kocham bo jest cudownym facete to nie akceptuje jego niestety szowinistycznych typowo wloskich zachowan typu- ja zjadlem ty posprzataj; kobieto co na obiad:) Jak mam ochote wyjsc z kolezankami to tez buczy ale on oczywiscie wyjsc moze... Nestety a moze stety ja jestem zodiakalny byczek i sobie nie pozwalam ale na prawde czasem jest ciezko. Coz takie wychowanie...
28.10.2008 dr.Skupin, mp 350cc

http://www.suwaczek.pl/cache/18d99c84a6.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”