Umówić sie czy nie? - dla niezdecydowanych i doradców

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 20 wrz 2008, 11:01

Michatka Kochana Ty mnie nawet nie wkurzaj...z tym ze z randki zrezygnujesz...Masz na dobre zapomniec o tym ...EX... Tobie potrzebna jest odmiana i przede wszytskim wielki worek komplementow...wiesz to ze my Tobie caly czas tu bedziemy slodzic to nic w porownaniu z tym jak dostaniesz takie piekne slowa od Mezczyny...i zobaczysz w jego oczach fascynacje! Nie ma nic piekniejszego...jak widziec to w oczach... Mam nadzieje,ze nie spanikujesz! A najlepiej rob dla nas fotki...hahaha my tu bedziemy ogladac...i robic dla ciebie selekcje...zart...ale panmietaj,ze trzymamy za Ciebie kciuki...

Masz isc,dbrze sie bawic...i powalic goscia na kolana...a jak nie ten pamietaj,ze tego kwiatu jest pol swiatu....tylko Ty nie trac czasu swojego cennego na siedzenie w domku... Tylko jak wyczujesz u faceta podobne cechy do swojego bylego Ex....uciekaj.I pamietaj ta pierwsza mysl o kims...to nasza intuicja...u mnie zawsze tak bylo...jak pomyslalam...tak sie okazywalo...chodz wiele razy robilam na przekor mojej intuicji...i nei wychodzilam na tym dobrze.... :|

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 20 wrz 2008, 13:18

Michitka zaraz pojade do Ciebie i Cię po tyłeczku spiorę ;)

Baw się dziewczyno. Szkoda życia na zamartwianie. Jestes młodą i piękną kobietką.
Wzrost? Jakim problemem jest wzrost faceta? To naprawdę aż tak wazne?
Poznaj go, pogadaj. Na luzie, bez stresu. Jedno spotkanie nie zobowiązuje do deklaracji. To tylko spotkanie zapoznawcze.

Ja miłośc mojego żcia poznałam przez internet i mimo, że urodą i wzrostem (lubię wysokich a on 9 cm wyższy ode mnie) mnie na początku nie powalił :P to jest tak super gościem, że zakochałam się po uszy (trochę później niż on ale jednak... ). Też szłam na spotkanie "bo nam się fajnie gada"... i co... wpadłam jak śliwka w kompot.

Dziewczyny bardzo mądrych rad Ci udzielają. Przebieraj. Nie ten to inny.
A może to Twój książe? Tego się nie dowiesz dopóki go nie poznasz w realu...

Życzę powodzenia i trzymam kciuki za to spotkanie.
Przecież zawsze możecie pozostać na stopie koleżeńskiej.
Ubierz się w coś ladnego i wygodnego. W coś co lubisz.
Tylko nie w bardzo wyzywające bo facet nie będzie mógł się na rozmowie skupić... ;)

Buziak :*
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 wrz 2008, 13:46

dzięki dziewczyny za każdą radę i zrozumienie

ale co wyjdzie dalej hmm nie wiem, ale musze czytać te wasze wypowiedzi by do końca nie zrezygnować ze spotkania
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 wrz 2008, 16:17

no wymiękam ---nie pójdę :roll:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 20 wrz 2008, 16:55

Michitka, normalnie tylek Ci skopię jak nie pójdziesz a za 2 tygodnie będę w poznaniu więc to nie będzie trudne :evil:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 20 wrz 2008, 20:39

Michatka....mam nadzieje ,z epolazlas na randke...bo jak nei to sie tu nie pokazuj... ;)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 wrz 2008, 08:09

A byłam i poszłam ;)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 21 wrz 2008, 14:32

michitka

i co? warto bylo czy nie?
jakie sa twoje wrazenia?
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 wrz 2008, 14:44

Sama nie wiem, nie było najgorzej, ale chyba go onieśmieliłam, bo czuł się skrępowany (choć ja też)
stwierdził, że lepiej wygladam na żywo niż na fotkach, że można mnie na rękach nosić itp
co do wzrostu --no wysoki (chyba ma ponad 190cm), tak do ramion mu sięgałam---choć nie najgorzej---jak z ochroną się czułam
Po raz pierwszy spotkałam faceta, który mówi mniej niż ja, spokojny, non stop się uśmiechał i patrzał na mnie takim wzrokiem no właśnie nie wiem

jak dojechałam do domu to nawet 4 smsy dostałam :o
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 21 wrz 2008, 16:12

brawo michitka!
superowo ze poszlas. to nic nie musi oznaczac i nawet jesli nie wyjdzie to pamietaj, nie mozesz sie zamknac w czterech scianach, trzeba zyc.
i to ze on mniej mowil niz ty to dobrze, kobieta mowi a mezczyzna slucha!
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”