HIPNOZA - regresja hipnotyczna

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 30 cze 2006, 11:50

Gaga ja sie napewno wybiore do niej.Juz mam plan w glowie :wink: Moja mama teraz do mnie przyjedzie za 2 tygodnie to mi przywiezie z Polski Regresje hipnotyczna ksiazke -Figarskiej oczywiscie.Booboo jest teraz w Polsce i ma bojowe zadanie przywiezc kasete Figarskiej to juz sie oswoje z jej glosem. :) Lekko mnie to przeraza-chce sie skupic na tym zyciu i znalezc odp na pytania -no i ma byc to jakis fundament do zmian-bo ogarnac samemu jest ciezko (kurcze ja nawet haotycznie pisze :lol: )
Wiesz po prostu chce sie skupic na tym co DLA MNIE NAJWAZNIEJSZE a 3 godzinki to jednak niedlugo.Wiem ze podczas hipnozy mozg zaiwania torpedowo ale ja mam schize ze czas sie skonczy... :roll: Napisze do niej meila.Aha -mam w domu Zyj z pasja-calkiem calkiem.No i ona jest niesamowicie zmnienna kobieta co widac na zdjeciach.Ma klase babeczka :)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 cze 2006, 12:13

Savana ja mam 2 ksiązki Figarskiej - sekrety hipnozy i regresje hipnotyczną - obie są rewelacyjne i czyta się je z taką lekkością. Kasete też mam - ona ma taki miłu głos.
babka z klasą popieram!! Figarska na prezydenta :!: :D
jak bedziesz już po to uderzaj z opowieściami
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 30 cze 2006, 12:15

No pojde w sierpniu.Ale napisze Ci na priva jak zaczne z nia meilowac.,Mam zamiar ja "zbombardowac" pytaniami.Jeszcze do niej nie pojde a juz bedzie miala mnie dosyc :lol: :lol: Nic na to nie poradze ze taki mysliciel jestem.
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

hipnoza
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 21 lis 2006, 14:49

Post autor: hipnoza » 03 mar 2008, 14:36

Poszukuję profesojnalnej osoby od regresingu w małopolsce lub na śląsku. Bardzo bym chciała się cofnąc do poprzedniego wcielenia, zamknąć to co niedokończone. Podobno cofnięcie sie do poprzedniego życia i wybaczenie komuś kto nas skrzywdził lub kogo my skrzywdziliśmy sprawia, że skraca się nam karma która powstawała przez nasze wszystkie życia. Ale z relacji innych osób to nie zawsze jest proste, gdy "wracamy" do zdarzeń traumatycznych i mamy przytulić kogoś kogo się naprzykład boimy lub czujemy inne negatywne uczucia rodzi się często opór. Osoby takie często wybuchają płaczem, mówią że nie mogą. Wtedy naprawdę trzeba się przełamać i z całego serca komus wybaczyć.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 03 mar 2008, 15:07

hipnoza napisz e-maila do Asi Dłuska.
http://joannadluska.webpark.pl/

Ona jest żoną Leszka Żądło który wymyślił Regresing.
Zapytaj o licencjonowanego regresera. w małopolsce,lub na śląsku,oni maja liste regreserów.
Nie chodz do byle kogo,bo możesz sobie narobić łopotów.
Metodę polecam,sama stosowałam :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
agma27
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 385
Rejestracja: 10 wrz 2007, 16:55
Lokalizacja: HOLANDIA
Kontakt:

Post autor: agma27 » 05 mar 2008, 08:57

bylam wczoraj u faceta ktory zajmuje sie hipnoza,prywatnie jest policjantem,a tym zajmuje sie tylko i wylacznie aby pomagac ludziom.Dodam ze nie wzial pieniedzy a terapi hipnoza w osrodku kosztuje za godz 85Euro.Ale......nie udalo sie mnie zahipnotyzowac,nie wiem dlaczego,bo facet umie to robic ,mam z nim kontakt dzieki znajomej ktorej moge ufac.W kazdym badz razie czulam sie dziwnie ,faktem jest ze bylam tak zrelaksowana jak nigdy w zyciu ,w pewnym momecie czulam jak latam i wydawalo mi sie ze jak wstane to nie dam rady zrobic kroka.To bylo mile.Jednak pamietam wszystko co do mnie mowil o co mnie pytal.Smiac mi sie chcialo jak powiedzial ze teraz bede miala 5 lat i kazal mi opisywac co widze,no opowiadalam,ale mialam nad tym kontrole.Powiedzial ze trzeba bedzie sprobowac jeszcze raz ale dopiero za jakies 2 tyg.Kurcze nie wiem co mam o tym myslec,moze ja nie jestem podatna na hipnoze.Ale bede szukac,musze sprawdzic czy moje ubezpieczenie pokrywa hipnoze to pojde do tego osrodka.

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 09 maja 2008, 18:51

Niestety musze zmartwić wszystkich chętnyh na wizytę u dr.Bożeny Figarskiej - Religa, gdyz odeszła od nas na zawsze ...

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 09 maja 2008, 20:24

"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”