Poznac faceta

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 30 sty 2008, 08:00

Samanthii, dlaczego nie chcesz powiedziec? ;)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 30 sty 2008, 20:55

moge... ;)

... poznalam mojego meza stojac przy barze i czekajac na drina :badgrin: - ................... :oops:
... baardzo mi sie chcialo pic ...wiec nie czekajac ,wsadzilam swoja slomke do jego szklanki i sie napilam http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... popija.gif
......

potem on zaproponowal ,ze mi postawi jednego :oops: ... ...i tak sie zaczelo...
pilismy razem cala noc... http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... pijaki.gif

...na koniec dal mi swoj nr. tel.- ktory zgubilam... :oops: :?

...pozniej nie widzielismy sie jakis czas :( -
spotkalam go "niechcacy " , w innym barze... :oops:
...

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 30 sty 2008, 21:01

Samanthii pisze: ...na koniec dal mi swoj nr.- ktory zgubilam :oops: :?

...pozniej nie widzielismy sie jakis czas :( -
spotkalam go "niechcacy " , w innym barze...

... :oops: :oops: :oops: ;)
widocznie to gylo przeznaczenie. PDT_Love_27
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 30 sty 2008, 21:03

Samanthii, super ta historia zwazajac na nasze city :roll: :badgrin: heheh
kiedy sie wkoncu widzimy ;)
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
vitez
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: vitez » 31 sty 2008, 01:22

ola108 pisze: Z drugiej strony, dlaczego faceci kolo 30-tki (wiec niby najlepszy wiek do zeniaczki), ktorzy maja juz jakas pozycje, zarabiaja i jeszcze w dodatku sa nie daj Boze :-D przystojni...za cholere nie chca sie wiazac?
A po co tak uogólniać? Ciekawy ten dalszy podział na typy.
Brakuje typu : są fajni, chcą się wiązać, nie mają partnerki :roll: .

Co do wymagań to chyba coś w tym jest... ale przyznam się że w obie strony :badgrin:

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 31 sty 2008, 09:01

Samanthii, przeznaczenie jak nic :p

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 31 sty 2008, 20:44

Vitez -
są fajni, chcą się wiązać, nie mają partnerki
- no takich wlasnie dziewczyny szukaja, ale to towar deficytowy jak swieze poziomki w styczniu :-)
pytanie jest, czy oprocz tego, ze nie maja partnerki to jeszcze jej szukaja, bo jakos trudno ich spotkac :-)

o uogolnic czasem trzeba, coby wyjatki byly lepiej widoczne :-D

ale fakt faktem, z wiekiem wymagania wszystkim rosna...
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 01 lut 2008, 00:40

poznalam faceta- podrywajac go ...

i musze zakonczyc znajomosc bo widze ze interesuje sie lozkiem a nie mna ,aluzje,za szybko sie to wszystko kreci ,powiedzilam mu o tym ale cos nie bardzo widze chetny na zmiane... ehh :(

Awatar użytkownika
vitez
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: vitez » 01 lut 2008, 00:40

ola108 pisze:Vitez -
są fajni, chcą się wiązać, nie mają partnerki
- no takich wlasnie dziewczyny szukaja, ale to towar deficytowy jak swieze poziomki w styczniu :-)
pytanie jest, czy oprocz tego, ze nie maja partnerki to jeszcze jej szukaja, bo jakos trudno ich spotkac :-)
No... nie tak trudno spotkać :roll: 8-)

Ale problem jest jeszcze gdzie indziej - subiektywna definicja słowa "fajny" .

Na swoim przykładzie: jedni potrafią powiedzieć o mnie "dumny, pewny siebie człowiek z zasadami o silnym charakterze" a inni "sztywniak i d*pek bez poczucia humoru" - oceniając w tym samym czasie mniej więcej ten sam zestaw zachowań.

Każdy ma swój zbiór wad i zalet i to, co kto dostrzega i wyciągnie u innego z tego zboiru - dopiero to decyduje czy ktoś dla kogoś innego jest fajny :) .

Hmmm... filozofuję...
Czyli - może ty jesteś fajna, może ona, może ja jestem fajny, a może nie - zależy jak dana jedna konkretna oceniająca to osoba to sobie uwidzi.

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 02 lut 2008, 13:16

Vitez - masz 100% racji, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba :badgrin:

Jednak są takie cechy, dzięki ktorym jednostka jest postrzegana przez większośc populacji jako atrakcyjny partner lub nie. Oczywiście defekty urody można zrównoważyć wspaniałymi cechami charakteru, natomiast poważnych defektów osobowości czy charakteru, wg mnie nie da sie zrównoważyć niczym innym.
Do powyższych zaliczam (pominę patologie)- kompletną życiową niezaradność, nie posiadanie konkretnych pogladow, zainteresowań, postawę żądającą w stosunku do partnera, egocentryzm - pewnie o czymś zapomniałam... niestety wielu panów, którzy są przez większość życia sami, ma właśnie te cechy...
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”