zazdrość kobiet

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 12 mar 2006, 13:38

A ja mam manię oglądania się na ulicy za ładnymi tyłkami damskimi :P :oops: , jeśli są ładne, okrągłe (za męskimi też of course :wink: ). Moje kochanie uwielbia mój i czasem idzie za mną i pstryka mi zdjęcia tyłu 8) A jeśli spojrzy na jakąś ładną kobietę, to w odwecie szczerzę się kokieteryjnie do następnego napotkanego na ulicy przystojniaka i jesteśmy kwita, wtedy to się dopiero wkurza :lol: Nie ma sensu okazywać zadrości, tylko delikatnie się odwdzięczyć i następnym razem 3 razy się zastanowi, zanim na kogoś zerknie, sprawdzony sposobik :wink: Teraz mam jeszcze ładny nosek(ale zobaczę go dopiero we wtorek :D :D :D ), wiec nie będzie mnie specjalnie denerwowało jak spojrzy na dziewczynę, która ma akurat ładny nos :wink:
Ale przyznam Wam rację, kompleksy kobiet "produkują" faceci. Buziaki dla wszystkich PDT_Love_18 PDT_Love_23

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 12 mar 2006, 21:23

a wiecie, ze np powiekszanie biustu czy obcasy to ,,wymysl" faceta? Od poczatku mieli w glowach sztuczny/ poprawiany ideal kobiety, ,,normalne" im nie wystarczamy :evil:

Awatar użytkownika
Martenka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 04 lis 2005, 14:11

Post autor: Martenka » 14 mar 2006, 15:33

agulek100 pisze:A ja mam manię oglądania się na ulicy za ładnymi tyłkami damskimi :P :oops: , jeśli są ładne, okrągłe (za męskimi też of course :wink: ). Moje kochanie uwielbia mój i czasem idzie za mną i pstryka mi zdjęcia tyłu 8) A jeśli spojrzy na jakąś ładną kobietę, to w odwecie szczerzę się kokieteryjnie do następnego napotkanego na ulicy przystojniaka i jesteśmy kwita, wtedy to się dopiero wkurza :lol: Nie ma sensu okazywać zadrości, tylko delikatnie się odwdzięczyć i następnym razem 3 razy się zastanowi, zanim na kogoś zerknie, sprawdzony sposobik :wink: Teraz mam jeszcze ładny nosek(ale zobaczę go dopiero we wtorek :D :D :D ), wiec nie będzie mnie specjalnie denerwowało jak spojrzy na dziewczynę, która ma akurat ładny nos :wink:
Ale przyznam Wam rację, kompleksy kobiet "produkują" faceci. Buziaki dla wszystkich PDT_Love_18 PDT_Love_23
O jesu za te sliczne noski to ciebie i merlinke chyba znienawidze... ;) :lol:
OPERACJA NOSA - DR. SKUPIN - 13/04 juz po :)

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 17 mar 2006, 01:04

Oj Martenka, niedługo do nas dołączysz :D Jeszcze trochę...

Awatar użytkownika
Clouver
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 04 sty 2006, 19:35
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Clouver » 20 kwie 2006, 19:25

A mój facet wszędzie ma kalendarze z gołymi babami, w biurze i w swoim gabinecie i w sypialni. Czasem kupuje gazety dla dorosłych i ogladamy razem. Najciekawsze jest to, że nie odczuwam żadnej zazdrości a nawet jak go nie ma sama sobie ogladam. Natomiast kiedy jeszcze miałam potworny kompleks małych piersi to wkurzało :evil: mnie jak się ogladał na ulicy lub o zgrozo na plaży za dziewczynami z dużym biustem. I tylko wtedy i o to byłam zazdrosna i to bardzo. Z tego wynika, że zazdrosne jesteśmy kiedy facet zauważa u innych cechę, o której myślimy że jej nam brakuje.
I am a sexbomb producer!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 kwie 2006, 11:05

Cos w tym jest
Ale jest tak, że jak nasz facet spojrzy na inną to myślimy, że ona jest lepsza, ładniejsza ma coś czego ja nie mam i dlatego przykuła jego uwagę
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 21 kwie 2006, 15:29

podziwiam was ze takie tolerancyjne jestescie :) bo ja absolutnie nie zycze sobie zeby facet w mojej obecnosci ogladal sie za jakimis *upami :oops:

Awatar użytkownika
Mia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 443
Rejestracja: 31 sty 2006, 13:46
Kontakt:

Post autor: Mia » 21 kwie 2006, 23:17

Nicole pisze:podziwiam was ze takie tolerancyjne jestescie :) bo ja absolutnie nie zycze sobie zeby facet w mojej obecnosci ogladal sie za jakimis *upami :oops:
ja też sobie tego nie wyobrażam... :roll:

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 10 cze 2006, 09:13

Dziewczyna zakompleksiona i nie pewna siebie bedzie mowic o LADNYCH kobietkach ze sa brzydkie. A taka, ktora wie ile jest warta i porzadna bedzie rowniez zauwazac u pieknych kobiet ich urode. Bo te ze tak powiem, brzytsze bedea zazdrocic... nie wiem czy jasno sie wyrazilam :roll: lubie dziewczyny, ktore madrze mowia, nie sa typowo "puste"... Wezmy np. Dode... Jesl sliczna, to fakt. Ale ma tak puste gadki, i smieje sie bez szczegolnej okazji, jesli to "cos" smiechem nazwac mozna... :lol:
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 11 cze 2006, 10:55

no to moim zdaniem doda nie jest sliczna ale zrobiona na maksa wiesniara (sorry... ), ma przecietna twarz no ale makijaz zawsze na maksa, farbniete wloski , zrobione zabki i sie jakos wyglada... Sliczna jest angelina czy bellucci natomiast doda to dla mnie przecietny ziemniak :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”