GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Post autor: hoana » 22 kwie 2009, 20:43

GosiaczEq pisze:a tu po prostu czulam ze jest moj no i jestesmy juz od 2 lat i od zawsze... a za rok juz bedziemy na zawsze
mmmm to cudownie, super ze znalazlas tego jednego jedynego.. w zasadzie tak jak ja ;)w dodatku sluchalam teraz takiego romantycznego wolniaka to juz w ogole wpadlam w niezly nastroj ;) i mysle jak to bylo u mnie na poczatku
a tego, ze za rok bedziecie na razem zawsze to oczywiscie gratuluje! :-)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 23 kwie 2009, 07:34

ja mojego zobaczyłam pierwszy raz 12 lat temu, wtedy sobie pomyślałam: szkoda, że nie mogę go mieć :) a za rok z kawałkiem podpiszemy się sobie na zawsze :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Post autor: eniii » 23 kwie 2009, 07:43

a ja swojego ukochanego znałam i widywałam go prawie codziennie bo mieszkał po drugiej stronie ulicy - i cholernie mi się podobał, były niewielkie zaczepki z jego strony oczywiście takie pozytywne a to uśmieszek a to za rączkę złapał i coś zagadał aż pięknego dnia przyszedł do mnie z moim kolegą ale po coś konkretnego to nie - taka ściema :roll: szok :oops: i od tamtej pory zaczęło się spotkania, dyskoteki, wspólne wypady na wczasy no i w końcu nasz ślub oh(rf1 oh(rf1 oh(rf1 ;) i przepiękne dzieciaczki :-D
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 24 kwie 2009, 22:17

Ja swojego faceta spotkałam na dyskotece, chociaz zawsze twierdziłam, że tam nie ma co szukać miłości, ależ życie bywa przewrotne :badgrin:

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 24 kwie 2009, 23:21

u mnie to było tak, że pracowałam jako kelnerka w dyskotece i widywałam takiego fajnego kolesia, i pewnego razu idąc na autobus zobaczyłam jak idzie jakieś 30metrów przede mną i wchodzi do jednostki, którą mam niedaleko od domu :-) i następnym razem jak przyszedł na tą dyskotekę to zagadałam do niego i on był w szoku, że wiem że jest żołnierzem itd i potem mnie do domu odprowadził :-) ale jakoś na pół roku straciliśmy ze sobą kontakt po czym jakoś mi się śnił o czym mu napisałam i tak jakoś zaczęliśmy gadać i się umówiliśmy na dyskotekę i wtedy też mnie odprowadził i pamiętam jak staliśmy przed klatką i się pytał czy sama jestem w domu (a ja w ogóle sama mieszkałam) i się wpraszał strasznie :badgrin: i od tamtej pory, czyli 2,5 roku jesteśmy razem oh(rf1 ślub za 2 lata jak skończę studia, póki co czekam aż wróci z misji :cry:
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
marta_sa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:07
Lokalizacja: warszawa

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: marta_sa » 13 lis 2009, 21:19

ja swoja wielka milosc poznalam w anglii pracujac w wakacje. zakochalam sie szalenie, po 3 m-cach oswiadczyl mi sie, mial byc slub, ale wszystko sie skonczylo. do dzis rodzina nie moze pojac co sie stalo, ja probowalam wrocic ale on nie chce,strasznie to boli. nie umiem bez niego zyc.on chcial slubu a ja jakos potem nie za bardzo, nie bylam jakos gotowa. teraz on ma mnie gdzies, ma inna. ja nie umiem sie z tym pogodzic. byl jedynym chlopcem w mym zyciu ktorego przedstawilam rodzinie, ktorego kochalam i kocham nad zycie. a teraz chce tylko umrzec
Decydujące cięcie - dr Jan Stępniewski - 14 stycznia 2010 - mam nowy nosek :)

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: dżagaaa » 13 lis 2009, 23:27

3 miesiace to dosc krotki czas, widocznie nie poznalas go na tyle zeby spodziewac sie po nim takiego czegos..ja swoich 2 powaznych chlopakow(oba zwiazki po 1,5 roku sie skonczyly) znalalam od zawsze z widzenia, przez gg dochodzilo do spotkania w obu przypadkach. oba przypadki okazaly sie warte siebie (typowe dupki, z tupetem, mega beszczelne) i oba przypadki daly mi popalić..teraz mam twardy tyłek i...twarde serce..mam dopiero 20 lat a przestaje wierzyc ze trafie na kogos normalnego...jezeli 3 chlopak okaze sie dxxxxxm zostane lesba albo pojde do zakonu :roll:
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: Majusia » 16 lis 2009, 09:25

Ja swoją obecną miłość poznałam przez znajomych. Po prostu uznali, że będziemy do siebie pasowac i mieli rację applaus

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: marta2454 » 17 lis 2009, 12:26

ja swojego poznałam na imprezce przypadkowo przez znajomych
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: dżagaaa » 17 lis 2009, 12:46

bo milosc jest jak sraczka, przychodzi z nienacka :badgrin:
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”