Watek tylko dla uzależnionych i maniaków...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kaska
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 174
Rejestracja: 15 sty 2005, 00:18
Lokalizacja: krakow

Post autor: kaska » 16 cze 2005, 15:56

Mnie tez to dopadlo...jestem w pracy chwila przerwy czytam forum sprawdzam kto jest na GG i znowu forum.Przed operacja to byl koszmar wstaje rano- forum,praca -forum jakis koszmar.
Teraz mam duzo pracy do tego nauka....ale i tak mam czas wejsc na forum..."na piec minut"...hahahaaha

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 16 cze 2005, 16:02

kaska ty maniaczko hehee :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 16 cze 2005, 16:03

też w to wpadłam...
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 16 cze 2005, 16:45

Ja to mam zupełnie inne zmartwienie....... jak w czasie wakacji przeżyję bez forum :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry:
Będę miała zdecydowanie utrudniony dostęp do Was i z kim ja wtedy będę o cyckach i nie tylko gadała :cry:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 16 cze 2005, 16:54

Mam to samo Kate, wyjezdzam na 2 tygodnie ale tyle sie wtedy uzbiera ze nigdy nie nadrobie :(
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 16 cze 2005, 17:03

Najlepiej by bylo zeby wszystkie forumowiczki mialy w tym samym czasie urlop :lol:
Bo ja po jednym dniu bez forum mam tyle czytania, a co po 1 tygodniu :roll:

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 16 cze 2005, 17:13

Monisia ja prawie na dwa miesiące.
Mężowi się pod laptopa będę podpinała, tylko żeby dawał :? . Najgorszy problem to utrudniony dostęp do prądu :roll: . Ale odwyk mnie czeka...strach się bać :shock: .

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 16 cze 2005, 18:41

Kate, jedziesz na dwa miesiace na urlop, a mozna wiedziec w jakie miejsce... :?:
Ja jade na tydzien i bede miala straszne braki, ale na szczescie inni beda czuwac, rowniez z moim mailem... :lol:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 16 cze 2005, 18:42

no wreszcie, wreszcie Łaskawe Panie sie przyznaly jak to domki zaniedbuja przez to forum!! :roll: :roll: ( a ja jestem numero uno na liscie).Staram sie samą siebie oszukiwac, ze to nie uzaleznienie-a tak nie jest.
Pierwsze co , kiedy wstane: cyk, komputerek włączony! i tak na okraglo z przerwa na prace, bo tam nie mam dostepu do netu( ale bede miala od wrzesnia, hi,hi,hi-dyrektor nie wie co robi).
W domu afera koperkowa o komputer: jak nie syn, bo gry, to facet, bo jego forum, dla tych, ktorzy lubia cos podzwigac- no a ja?? :cry: spoko, spoko, tez walcze jak lwica o dostep do klawiaturki :twisted:

oj, jak tak dalej pojdzie to kiepsciutko to widze!!!!
pozdrawaiam te, ktore UZALEZNIONE!!!!!

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 16 cze 2005, 19:09

A ja z moją to na privie rozmawiam bo w domu nie ma czasu i przynajmniej sobie słodzimy wtedy.

A swoją drogą to Kamilo jak tak dalej pójdzie to będe jeździł do Torunia żebyś w ramach rekompensaty spełniała obowiązki małżeńskie za moją żonke.

I postuluję w imieniu nieświadomych waszych facetów , żeby założyć wam limity czasu na forum.... :wink: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”