Viola wszyscy jesteśmy z Tobą..

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 02 lis 2007, 00:21

Violu przeczytałam co napisałaś..... łzy popłynęły mi same

takie to smutne
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
punta69
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 01 mar 2007, 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: punta69 » 07 lis 2007, 16:49

Violu wiesz moj Kochany Brat 20 kwietnia konczyl swoje 30ste i ostatnie urodziny,tak mi Go brak.
Pozdrawiam Cie
Ci Pa :)


_____________________
18 maj 2007-powiekszenie piersi 350cc Mentor HP,dr.Dmytrzak

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 07 lut 2008, 21:46

Violka, zaglądasz tu jeszcze? mam nadzieje, że uciebie wszystko w porządku i nic złego ci się nie przydarzyło..?
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 09 lut 2008, 16:05

Groszku,żyję jeśli o to chodzi...ale co to za życie...nie potrafie dojść do siebie...pogodzić się z losem.
Na forum nie zaglądam ...taki jakiś samotnik sie ze mnie zrobił,ale szczerze dziekuje za słówka zainteresowania

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 10 lut 2008, 09:32

violka123, to przykre, minęło już trochę czasu, a twój ból wciąż nie ukojony.. trzymaj się ciepło i niech dobre wróżki zawsze będą z tobą..
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 15 lut 2008, 18:09

Bardzo mi przykro :( aż mi łzy popłyneły czytając to... :(
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 23 lut 2008, 22:51

Witam...potraktujcie ten post jako nie wymagajacy odpowiedzi...po prostu potrzebuję to siebie wyrzucić.......
..minął już prawie rok .....wszyscy zyja dalej ...i to tak "nie wypada" ciągle żalić sie ...opowiadać jak mi żle ...każdy ma swoje życie...swoje problemy...dlatego chcę to choć napisać...tak w przestrzeń....
wiele osób mówiło ...mówi "czas leczy rany ".....ale to nieprawda...może pozwala stać się silniejszym na tyle żeby nie pokazywać co sie dzieje w środku....nie uwidaczniać bólu...ale nie leczy ran.......nie wiem moze u niektórych to się sprawdza ...u mnie nie......wciąz boli tak samo....a tęsknota i brak JEGO jest jeszcze wiekszy....
ktoś też mówił ,ze przyjdzie chwila ,że będe potrafiła cieszyc sie tym co przeżyłam.....cieszyc sie tym bo nie każdy tego w zyciu doświadcza....ale dla mnie ten czas jeszcze nie nadszedł....czy nadejdzie ....coraz bardziej wątpie....
jak mogę sie cieszyć tym co było kiedy tak ogromny jest ból ,ze już tego nie będzie ......

nie potrafie nawet wspominać tych chwil ktore spedziliśmy razem....po prostu boję sie.....bo ze wspomnieniami przychodzi tak ogromna pustka.......tak bolesna swiadomość ,że to już na zawsze będa tylko wspomnienia....że już nigdy nie będę mogła powiedzieć "myślałam o Tobie"...tęskniłam...
tak strasznie trudno jest mi dopuścić do siebie myśl ..że nie będe mogła nigdy Mu powiedzie ć "nareszcie jesteś ....było mi tak żle bez Ciebie ....ale to już koniec ...juz jesteś"

zmieniłam sie.......życie jest wokół mnie bo po prostu jest...bez emocji...są tylko emocje zwiazane z Nim....ale one bolą...bardzo bolą

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 24 lut 2008, 00:33

violka123, kochanie cokolwiek bym nie napisala to ci nie pomoze :( wiec nie napisze nic..........................
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 24 lut 2008, 00:50

violka123 pisze:wiele osób mówiło ...mówi "czas leczy rany ".....ale to nieprawda..
zgadzam sie z toba... on nie leczy ran.. on je tylko zabliznia...
violka123 pisze:wciąz boli tak samo.
potrzebujesz czasu... wiecej niz inni... jedni radzą sobie łatwiej inni trudniej... i tak jak mowi misiaczek, zadne nasze posty ci nie pomoga.. zadne litowanie i pocieszanie... po prostu musisz swoje wycierpiec, wykrzyczec czy przeplakac... takie jest to zycie popierdolone ze nie mamy na nie wplywu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 24 lut 2008, 07:45

violka123, nie wiem co czujesz i przeżywasz, bo nie mogę tego widzieć, jak wielkie jest twoje cierpienie, ale musisz wierzyć w to, że Pan Bóg pozwoli wam jeszcze raz złapać się za ręce...
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”