czy macie jakies bariery w łóżku?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 13 paź 2006, 14:15

tak czytam i czytam i fajny temat to był... ten "jadzik" nie potrzebny - powinno sie wprowadzić tu zasadę wypowiadania własnego zadania a nie komentowania pogladów innych, w końcu jednemu moze się podbac teściowa drugiemu synowa a trzeciemu obydwie:)
a zeby wyrazić swoje zdanie to powiem tylko tyle: do wszystkiego tak jak mówi Paula trzeba dojrzeć... a oprócz tego potrzebna jest miłość zaufanie i poczucie bezpieczeństwa czy to do seksu tradycyjnego czy "urozmaiconego" inaczej nie będzie pięknego i spełnionego zblizenia tylko "zwierzęcy popęd" ja mam taką zasadę że staram sie nie mówić że czegos nigdy w życiu nie zrobię bo tak naprawde nie jestem pewna jak potoczą się moje losy... mam 30 lat, jestem męzatką od 7 lat... i wiem ze jezeli ma sie u swego boku kogoś kogo się kocha bezgranicznie z wzajemnością, komu się ufa, to mozna wszystko;)
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 15 paź 2006, 09:59

wątek posprzątany.

zostałam zobligowana przez adminów do pisemnego upomnienia:

samanthii,valentina,monisia pp i groszek,i poinformowanie,że następnym krokiem jest żółta kartka a następnie czerwona - ban.
przykro mi.

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 16 paź 2006, 21:04

Przez to wszystko co sie ostatnio dzieje na forum to juz mi sie nie chce nawet tutaj zagladac.Wiele razy bylam atakowana na forum tylko za to,ze mialam odwage pisac to co mysle.Nawet jesli moje wypowiedzi dotyczyly kontrowersyjnych tematow to nie staralam sie bronic swoich racji przez bezpardonowe atakowanie innych.Bede ograniczala swoja bytnosc na forum bo nie chce zostac zbanowana za odpowiedz w stylu"pierdol sie" a obawiam sie ,ze moge nie wytrzymac i uzyc takich slow lub jak Gaga zacytowac Liroya.Juz mam dosc gowniar,ktorym sie wydaje,ze zjadly wszystkie rozumy i moga sie wymadrzac na kazdy temat.Bardzo przepraszam ale co moze wiedziec o PRAWDZIWYM zyciu 20-letnia osobka?Duzo wiedziec moze tylko o operacjach plastycznych bo jak sie ma w tym wieku poprawione prawie wszystko to ma sie faktyczna wiedze na ten temat i proponuje tego sie trzymac i zeby takie osoby wypowiadaly sie glownie w tematach operacji plastycznych.

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 16 paź 2006, 21:15


Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 16 paź 2006, 21:16

AAA Maxi zastanawiałam się, dlaczego zniknęłaś.
Mogłabym poczuć się urażona, bo opis jakoś do mnie pasuje :oops: ale nie czuję się dotknięta. Wiem ile wiem i dzielę się tym na forum, ale i czegoś się uczę od innych i o innych. I bardzo bym chciała, żebyś została z nami, bo mimo różnicy wieku, często czuję, że wyrażasz dokładnie to co myślę.

A rozmawianie o samych operacjach jest po prostu nudne :(
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 16 paź 2006, 21:54

na czym polega porod posladkowy paula?

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 17 paź 2006, 09:11

nicole to nie ten temat :roll: ,ale z pupką związany,więc odpowiem :wink:
poprostu,dziecko nie wychodzi główką tylko pupą :wink:

maxi gaga tez ma dwadzieścia pare lat :wink:
a pozatym to dwudziestolatki o ''prawdziwym życiu'' moze wiele nie wiedzą, ale od niektórych o seksie wiele byś się dowiedziała :wink:
jakbym ci powiedziała co robią 13-14 latki w ubikacji na zielonej szkole,to gwarantuję ci,że pomimo,że o życiu wiele wiesz,byłabyś w szoku :wink:
....ja jestem do dziś :? :wink:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 17 paź 2006, 10:59

Paula, akurat o sex najmniej mi chodzilo.Bardziej o zycie w realu.Jak przetrwac do pierwszego nie majac meza lub rodzicow za sponsorow,jak zyc w trudnym zwiazku majac dzieci i nie mogac wrocic do mamusi etc,etc.Madrusie na wszystko maja gotowa odpowiedz,no to niech pozyja z pol roku na wlasny rachunek a pozniej niech sie wymadrzaja.Wypowiedzialam sie akurat w tym watku, bo co mialam zalozyc nowy p.t. "mam juz dosc"?Co sie dzieje w zielonych szkolach mnw. wiem.2 lata temu 2 chlopcy w wieku o jakim piszesz,probowali wlozyc trzeciemu lokowke w pupe.Wszyscy to uczniowie najbardziej elitarnej i najdrozszej szkoly w miescie,gdzie dzieci sa zapisywane w kolejce jako niemowlaki.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 17 paź 2006, 12:50

no tak,z tym masz rację.właśnie przerabiam to na własnej skórze :wink:
(mam 20 letnią córkę :wink: ) :lol:

a co do drugiej części twojej wypowiedzi to jednak więcej wiedziałaś odemnie :wink: ja naiwna łudziłam się,że jednak większość 13 latek czyta anię z zielonego wzgórza,o miłości pisze tylko w pamiętnikach i pele-mele :? widać ja też jeszcze mało wiem o życiu :wink:

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 17 paź 2006, 14:23

maxi kazdy wiek ma swoje prawa i swoje doswiadczenie zyciowe.. :wink:
i trzeba to zrozumiec.., jednak nie moge sie z toba zgodzic co to tego ,ze majac 20 lat nic sie nie wie o zyciu, ja co prawda ma teraz 30, ale moje zycie nigdy nie bylo uslane rozami..i majac 20 lat czulam sie jak staruszka po dwoch wojnach swiatowych.. :? , teraz chyba dopiero odzywam i tak z boku potrzac na siebie chyba dziecinnieje .. :lol: ..moze chce sobie zrekompensowac tamte czasy.. :shock: :? ..ale to nie wazne..nie mozna ludzi oceniac po ilosci przezytych lat ..., starsze wiekiem osoby tez nieraz maja pstro w glowie , i zaznaczam juz teraz,ze nie pije do nikogo tu na forum.. :roll: :wink: ...a jesli tutaj zdarzaja sie nie dojrzale wypowiedzi to tez nie ma co sie tak oburzac..bo kazdy powinien miec prawo do wypowiedzi ..bardziej lub mniej madrej ale wlasniej ..to jest najwazniejsze..przeciez to jest forum..na tym to polega ,ze mozemy poznawac czyjes zdanie , opinie w najczystrzej formie..nie skazonej zadnym falszem i szczere ..bo sie nie znamy osobiscie ..wiec po co cos udawac.. :roll: :P ...i to jest Ok.. :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”