czy macie jakies bariery w łóżku?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 11 paź 2006, 11:59

aha - :8-|:

(Viki -my sie juz chyba w tym temacie "nie dogadamy" ... :lol:
wiem ,jak mozna sie zarazic Hivem.............:wink:
.. ale ponoc czesciej mozna sie nim zarazic poprzez anal niz poprzez normalny stosunek plciowy- :?:

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 11 paź 2006, 12:43

ja pierdzielę - pobijcie się :lol:

prawdą jest , że ryzyko zarażenia się wirusem hiv jest większe podczas stosunku analnego niż pochwowego i tyle z mojej strony na ten temat

nie jestem jakąś dewotą i wcale nie jestem pruderyjna ale pisanie wszem i wobec o moim życiu seksualnym to nie mój przelot - uważam , że są to nasze najbardziej intymne sprawy i nasze"tajemnice" i nikomu nic do tego :wink: ,
a już pisanie w którą dziurkę i po co jest - jeżeli o mnie chodzi - sprowadzaniem seksu do nizin naszego zachowania ,

tylko nie poczujcie się urażone bo broń Boże nie o to mi chodzi :D

dla mnie alkowa pozostanie alkową czyli miejscem bardzo osobistym i nie dla ogółu

pzdr.
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Iwo_neczka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:57

Post autor: Iwo_neczka » 11 paź 2006, 16:34

A mnie temat bardzo się podoba. Temat jak każdy inny - zwłaszcza, że na forum dużo ludzi jest anonimowych i naprawdę sprzyja to swobodnej wymianie poglądów. Nie rozumiem tylko dlaczego zawsze musicie się kłócić - staje się to nudne.
Pozdrawiam
Nowy nos dr Skupin - 21-04-2006; poprawka 20-03-2008 - teraz jest fajnie:)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 11 paź 2006, 17:00

no ja sie jeszcze z nikim nie poklocilam :lool: - i nie mam narazie zamiaru... :P

Viki mowi ,ze przez widzieline mozna sie zarazic Hivem (anal) a ja sie z tym nie zgadzam.. :wink:
...bo chodzi glownie o blonke w dupce ( czesto przebija sie ja bo to najdelikatniejsz blona !!!) i o naczynkach krwionosnych :wink: - po za tym- nalezy zwracac uwage na higiene - bo mozna przenosic bakterie z jelit ... (to nie raczej zwykla higiena :x ) ... to jest bardzo niebezpieczne :?
a do zaplodnienia zawsze moze dojsc- jesi ktos nie umiejetnie uprawia tego rodzaju seks :wink: :wink: :wink:

aa- i jeszcze- BEZ nawilzania -nie ma szans ! I najlepiej w pozycji lyzeczkowej 8)
(a dla tych ,ktore nie maja stalych partnerow proponuje kondomy do analu ... :wink: )
Jesli piszecie o analu ,to piszcie ze zrozumieniem...(a jak sie juz powiedzialo A -nalezalo by powiedziec tez B :wink: )Bo anal -to pojecie wzgledne - inaczej "smakuje" palcem, inaczej jezykiem a inaczej czlonkiem... 8) :wink:
Ale zapominajmy tez ,ze nie wszystkim seks analny sluzy- zalezne jest to od miesni zwieracza ... :wink:
Ekspertki... 8) :lol: :wink:

pozdrawiam i znikam z tego watku - saluttt
(jak bede chciala se pogadac o analu i doznaniach z nim zwiazanych ,to sobie skocze na forum o seksie analnym :-))

Awatar użytkownika
Medzik5
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 11 kwie 2006, 16:11

Post autor: Medzik5 » 11 paź 2006, 17:30

Jeśli chodzi o sex analny to ja niedawno go spróbowałam i było bardzo przyjemnie, szczerze mówiąc dla mnie doznania były mocniejsze niz przy stosunku pochwowym. Jeżeli chodzi o postepowanie po stosunku analnym to nie tylko sprawa czysto higieniczna, chodzi głównie o to, że jest tam sporo niebezpiecznych bakterii i ryzykowne byłoby odbycie zaraz po analu stosunku pochwowego, dlatego właśnie partner powinien umyć dokładnie swojego ptaszka
Dr Kasprzyk 18.09.2006 McGhan 410 330/310

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 11 paź 2006, 18:50

no i macie eksperta! :wink:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 11 paź 2006, 20:08

Medzik5 pisze:Jeśli chodzi o sex analny to ja niedawno go spróbowałam i było bardzo przyjemnie, szczerze mówiąc dla mnie doznania były mocniejsze niz przy stosunku pochwowym.
Dla mnie zawsze byl (przed i po ciazy) :baaa: Higiena, zwieracz itp wszystko w najlepszym porzadku :lol: :lol:

Tylko raz w zyciu (to chyba niewiele :wink: ) mialam problem z intymna czescia, a dokladnie stan zapalny ... dodam, ze bylo to spowodowane bardzo, bardzo czestym (kilka razy dziennie) i ostrym seksem przez kilka miesiecy (wtedy wszystko mnie bolalo) :glurps: :oops:
Teraz jest rownie atrakcyjny, ale .... 8-X :lool:

To nie znaczy, ze kogos mamy naklaniac do analu, to tylko fakty ... moje fakty, sama przyjemnosc, rewelacja :gg2:

Robcie to z glowa 8) :lol: :lol: zreszta jak wszystko :wink:

Ekspert :gg:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Iwo_neczka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:57

Post autor: Iwo_neczka » 12 paź 2006, 19:51

Już pisałam, że nudne są kłótnie i podtrzymuje...
Ale chciałam coś innego teraz napisać. Mam koleżankę, która urodziła siłami natury dwoje dzieciaczków i ona rzeczywiście przez moment miała dość rozciągniętą pochwę i stosunek analny był przyjemniejszy - ale teraz po dwóch latach od porodu wszystko wróciło do normy - pochwa wróciła do swojej wielkości i jest przyjemnie i z tej i z tamtej strony :)
A tak szczerze - po postach dziewczyn, którym stosunek analny sprawia przyjemność - nabrałam dużej ochoty. Będę ćwiczyła...
I właśnie po to są takie fajne tematy... - zawsze można się czegoś dowiedzieć.
Nowy nos dr Skupin - 21-04-2006; poprawka 20-03-2008 - teraz jest fajnie:)

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 12 paź 2006, 20:26

A mnie to przeraza.........przynajmniej narazie, moje zdanie jest takie ze obie strony musza tego chcec po prostu i nie ma problemu, moze kiedys sie przekonam, narazie poczekam...poczytam..... :)


Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 12 paź 2006, 21:22

Sam, wydzielina to np sperma, więc nie mów że od niej nie można się zarazic hiv (w wielkim skrócie)

Ja sie z nikim nie kłócę, mam nadzieję że ani Sam ani inna dziewczyna nie odebrała moich postów jako awantury bo nie było to moim celem.



Urodziłam siłami natury syna - 4300 żywej wagi 2 -3 godziny po porodzie jak sie troche przespałam położne zwaliły nas z łożek zebysmy zaczeły sie ruszać bo jak nie to potem będzie coraz gorzej. Nic mnie nie bolało. To tak jak po innych operacjach - im szybciej zaczniesz sie ruszać tym szybciej wrócisz do pełnej sprawności. Zostałam nacięta i zszyta. De sexu wróciliśmy po około 2 - 3 tygodniach po porodzie, jak to powiedziała moja ówczesna pani ginekoog - na pół gwizdka :wink: . było i jest cudownie.

wydaje mi sie ze sex analny nie ma nic wspólnego z rodzeniem - bardziej jak zauważyła Sam - z zaufaniem do partnera i ze świadomością własnej sexualności. Kiedys mówiłam, że nigdy w zyciu a teraz i owszem :wink:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”