Poznac faceta

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 30 lip 2008, 20:13

ja mojego jednego chłopaka poznałam w domu kultury na kółku teatralnym, przynajmnie mieliśmy podobne zainteresowania ;)

etap ministrantów też przeszłam :D
pierwsza ławka, kazde nabożeństwo - jeszcze bym się od tego wszystkiego w panią w berecie przeobraziła hehehehe :D


a obecny mężczyna (i mam nadzieję, ze ostatni) wyhaczony z sieci ;)

wydaje mi się, że nie ma reguły na to gdzie jaki typ mężczyzn przebywa...
fakt, ze na disco więcej podrywaczy szukających wrażeń ale wydaje mi się, że fajnych, normalnych chłopaków, którzy myślą o związku też się znajdzie... każdy czasami ma ochotę gdzieś wyjść napić się, potańczyć... trzeba tylko mieć szczęscie i intuicję ;)

w przeszłosci tak sie zdarzalo ze robilam pierwszy krok jak wiedzialam ze facet zainteresowany ale np trochę niesmiały (ten moj z kolka teatralnego to się aż jąkał jak go zagadywałam ;) ) ale pózniej juz inicjatywe przejmowala druga strona :)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 02 wrz 2008, 22:18

Dokładnie chyba najlepiej szukać faceta na codzień --choć to trudno, bo nawet jak się spodobasz facetowi to nie podejdzie na ulicy, sklepie czy pracy

Co do disco, imprez --nie wiem, ale uważam, że tam tylko chodza faceci co chcą się zabawić i nic więcej

A do internetu ---jak już pisałam, boję się rozczarowania, że czar pryśnie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 02 wrz 2008, 22:32

Michitka pisze:Co do disco, imprez --nie wiem, ale uważam, że tam tylko chodza faceci co chcą się zabawić i nic więcej
to też zależy od "typu" imprezy w dużej mierze ;)
ja swojego poznałam na imprezie - osiemnastkowej wspólnej znajomej, na którą dotarł w ostatniej chwili i mało brakowało byśmy się minęli ;)


co do netu - jestem podobnego co Michitka zdania.. mimo że znam sporo związków tego typu (w tym jedno małżeństwo - polsko-marokańskie!) to jednak.. no cóż.. ;)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”