Emigracja, a związek

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 12 mar 2008, 22:57

sylwiach pisze:Ale wiesz nie rozumiem tych kobiet bo ja bym nigdy w zyciu NIGDY nie potrafila sie komus w zwiazek mieszac
ja tez nie dla mnie jak facet jest zajety to jest zajetyni tyle!
sylwiach pisze:a ta lalunia od mojego wiedziala ze on ma dziewczyne!!!
tamta lala tez wiedziala!jak tam przyjechalam to mialam ja ochote zabic ale wystarczy ze mialam satysfakcje ze wolal mnie a nie ja ;) beniaminn, twoj przyklad nie jest niestety odosobniony :cry: takie jest zycie niestety okrotne i brutalne!dlatego ja uwazam ze pary powinny sie trzymac razem!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 14 mar 2008, 20:17

misialeczek24 pisze:pary powinny sie trzymac razem!
oczywiscie ze tak.. jestesmy tylko ludzmi.. jak ktos mi powie ja w zyciu bym tego nie zrobila czy zrobil to wysmieje bo kazdy czlowiek potrzebuje bliskosci pieszczot poczucia bezpieczenstwa i ze ktos przy min stoi.. a taki związek na odleglosc? nie na dluzszą mete.. nie w tych czasach...

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 19 mar 2008, 22:56

fondle pisze:a taki związek na odleglosc? nie na dluzszą mete.. nie w tych czasach...
popieram, dla mnie (mowie tu konkretnie o moim zwiazku) taki wyjazd oznaczał by koniec zwiazku. za bardzo bałabym sie zdrady :( chociaz wiem, ze moze byc taka sytuacja, ze wyjazd jednej osoby jest konieczny... ciezka sprawa.

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 20 mar 2008, 16:57

Kochani jestesmy tylko ludzmi...kazdy potrzebuje na codzien czulosci,uczucia....a jak sobie dawac takie rzeczy przez @....telefony....sorry moze bede okrutna,ale nie ludzcie sie ze partner czy partnerka nie znajdzie pocieszyciela....a po drugie zaczynamy sie odzwyczajac od siebie a to juz niestety poczeatek konca zwiazku.Wiec jak mamy okazje to wyjezdzajmy razem...albo przemyslmy czy zostawienie partnera jest w koncowym rozrachunku tym czego pragnelismy....Trzeba myslec patrzac daleko w przyszlosc....Wiernosc...jest sie daleko od partnera....pokusy,moze sie nie dowie....moze bedziecie zle na mnie za to co pisze,ale przestanmy sobie mydlic oczy,ze milosc bedzie silniejsza....milosc potrzebuje pielegnacji,bycia ze soba a nie odleglosci.... :!:

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Post autor: dona7 » 20 mar 2008, 18:16

to jest okropne,,, moj mąż mi powiedział,,, ze ma kolegów w pracy,,,ktorzy mówią ze przysiege złożyli przed polskim USC a tutaj nie,,,to tak jakby byli wolni bo sa w UK,,,
co za DEBILE :x :x :x
mieszkam w Londynie od 4 lat,,,poznałam duzo facetow,,,, ktorzy przyjechali tutaj za kasa a zony lub dziewczyny w polsce,,,wiekszosc z nich zachowuje sie jakby byli spuszczeni z łancucha,,,to jest przykre,,,wiem ze czesto wina jest tez z drugiej strony,,,poprostu wiele kobiet nie szanuje swoich mężów a potem sa zdziwione ale to juz inny temat,,,
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 20 mar 2008, 23:02

dona7, wiesz ale to nie tyczy tylko mezczyzn... są i takie kobitki.. ale no niestety jestesmy tylko ludzmi... z resztą ja juz sie na ten temat wypowiedzialam.. dla mnie nie ma zwiazkow na odleglosc a jak są to nieszczere i tak naprawde nieszczesliwe...

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Post autor: dona7 » 22 mar 2008, 22:42

fondle pisze:wiesz ale to nie tyczy tylko mezczyzn... są i takie kobitki..
dokladnie,,,wystarczy ze napatrze sie na to wszystko w pracy,,,ponieważ pracuje w polskiej restauracji w centrum Londynu i nieraz patrze na tych ludzi to mam dość...
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 25 mar 2008, 13:59

Ja bylam wierna w 150% mojemu mezczyznie jak bylismy w oddali a on mi nie...dziewczyny,faceci zero zwiazkow na odleglosc!!!Przetestowalam,doswiadczylam,plakalam i wiem,ze juz nigdy wiecej!!!
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 07 cze 2008, 20:22

ja tez niewierze w zwiazki na odleglosc....
na krotko to tak.... ale...
po jakims czasie zaczyna brakowac ci kogos.... kazde wyjscie z domu do klubu czy gdzies to okazja do zapoznania kogos... zafascynowania sie nowa osoba...
cos sie traci jak jest sie za dlugo osobno...
widzialam tu kilka takich zwiazkow u znajomych ktorzy wyjechali zostawiajac w PL swoje polowki i cos sie psolo... czegos brakowalo i zwyczajnie sie rozstawali...
takie zycie...takie czasy
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 07 cze 2008, 22:37

Nie po to się ludzie kochają,żeby sie rozstawać...czyli prosto mówiąc nie być z sobą..No na kilka dni to normalne,ale miesiące... :?: ...Nic więcej nie powiem...same mądre rzeczy już powiedziałyście..Aż tyle macie smutnych doświadczeń... :-(
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”