dwoch facetow jednoczesnie

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 07 sie 2005, 14:09

ale to chyba lepsza sytuacja miec dwoch facetow niz byc jedna z dwoch dziewczyn swojego chlopaka!!!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 07 sie 2005, 14:10

no.... na pewno.....

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 07 sie 2005, 14:13

najczesciej czas sam wszystko wyjasnia wiec nic na sile....
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 07 sie 2005, 14:30

czas ? - to prawda, ale czasami i tak bywa bardzo trudno...

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sarka » 07 sie 2005, 14:38

Tak "czas" wyjasni na pewno w koncu przeciez nie bede tak moglo to funkcjonowac do konca zycia;-)

Najgorsze jest to,ze czuje cos do jednego i drugiego....Idealny facet to taki mix ich dwoje:-)

Boje sie tego,ze gdy zdecyduje sie na jednego-zawsze bede tesknic za tym "czyms" co pokochalam w drugim,Cholerna sytaucja, mecze sie z nia i psuje....
Nie mowiac juz,ze boje sie,ze sie wyda..

Kazda prawie kobieta jest kokietka i to jest wlasnie anjgorsze, gdy samej wpada sie we wlasne sieci....i wtedy trzeba dokonac wyboru....\

Czy nie boicie sie dziewczyny tego,ze zawsze bedziecie tesknic za czyms z czego musialyscie zrezygnowac?.....ze nie istnieje tak na[arwde "ta pewnosc ze to ten"......zwlaszcza, gdy w zyciu am sie sposobnosc poznawanai wielu ciekawych intrygujacych mezczyzn.....

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 07 sie 2005, 14:42

no właśnie tu jest problem - i jeden i drugi uzupełniają się nawzajem - to jest dokładnie to co jest problemem - uczucie jest i do jednego i do drugiego - kiedyś nawet była taki temat w "Rozmowach w toku"
facet kochał dwie kobiety i żonę i kochankę - nie potrafił zrezygnowac ani z jednej ani z drugiej, a wcale nie był jakimś lovelasem - ot zwykły facet, a więc takie sytuacje się zdarzają....

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 07 sie 2005, 15:26

nie ma na swiecie idealow i zaden facet nie da ci tego wszystkiego czego potrzebujesz...
mimo ze moj jest kochany i wspanialy tesknie za cechami ktore mial moj ex, za to ex nie mial tych cech ktore ma obecny.... takie jest zycie.....
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 11 sie 2005, 20:44

sytuacja znana mi osobiście.... skończyło się na tym że jeden mnie znalazł w domu u drugiego..... długa rozmowa, między nimi... :shock: ale normalna rozmowa bo oboje byli na poziomie. oczywiście bez mojego udziału :oops:
no i jeden znikł z mojego życia bezpowrotnie :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 11 sie 2005, 22:40

Zas ja nie tesknie za zadnymi cechami mojego ex :lol:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 12 sie 2005, 13:55

wiesz co Sarka, ja proponuje Ci zrobic stara jak swiat liste za i przeciw. jezeli uwazasz,ze czujesz cos do dwoch panow, to albo wybierz tego z wieksza iloscia plusow albo daj sobie spokoj z nimi ( z jednym i drugim). Mozesz wpasc w taki kanal, ze nie bedziesz wiedziala jak z tego wybrnac. A pomysl tez o nich- ranisz w tej chwili dwie osoby a moze najzupelniej na swiecie nie zasluguja na to!!!Oj sarka-wez sie w garsc i podejmij "meska" decyzje. Albo jeden albo zaden!!!powodzenia!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”