Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: gosienka » 07 sty 2010, 15:21

najgorsze ze zawsze jestem trzezwa i pusze miec kontrole nad tym by moj maz nie przechylił kielicha od kuzyna,bo to ja bym miała chyba cofke,hehe

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: ola banderola » 09 cze 2010, 19:15

Brzydzę się ludzi, a dokładnie takich przepoconych, z tłustymi włosami, śmierdzącymi na odległość, etc. (puke (puke (puke
Dzisiaj właśnie miałam u siebie w domu dwóch robotników, którzy sprawdzali wentylację i jeden tak się pocił, że myślałam, iż zemdleję za chwilę i co k..wa zrobił, wytarł swoją przepoconą twarz do mojej pięknej, nowej ściereczki w kuchni (wow (puke (puke (puke zrobił, to tak szybko, że ja nie zdążyłam zareagować i ściera jest już w koszu.
Następnie poszedł do toalety, pomijam fakt, że nie zapytał grzecznie, czy może i do mojego ręczniczka pysk też wytarł, bo był cały mokry, brudny i śmierdzący i jego też już nie mam... (headbang (headbang (headbang (angry (angry (angry (angry (angry (angry
Boże jaka jestem teraz wk....a (angry (angry (angry (angry (angry (angry

Czy Wy też tak macie?????????????????????????? Czy mi już może odwaliło (angel

peppetti
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 195
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: peppetti » 09 cze 2010, 19:23

właśnie siedzę i jem kolację. weszłam tutaj, poczytać....ale nie dam rady. (puke
wrócę jak zjem :D

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: lil sexy » 10 cze 2010, 15:51

Ola gdzie Ty takich robotników znalazłaś? Ja bym chyba udusiła na miejscu. Jak tak w ogóle można? Chyba poczuli się jak u siebie w domu. (headbang
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: ola banderola » 10 cze 2010, 20:22

lil sexy pisze:Ola gdzie Ty takich robotników znalazłaś? Ja bym chyba udusiła na miejscu. Jak tak w ogóle można? Chyba poczuli się jak u siebie w domu. (headbang
Lil Kochana nawet mi nie mów, to właściecielka kamienicy ich przysłała (angel wrrrrrrrrrrrr (punch

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: luna 1 » 10 cze 2010, 21:12

Olka ja tego tez nie cierpię (tmi odrzuca mnie, podnosi mi sie wszystko (puke po cholere wymyślono antypespiranty!!!! a juz w ogóle ja jest taka pogoda jak teraz i do autobusu trzeba wejść..........załamka,brak słów
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: carmen20 » 10 cze 2010, 21:25

luna to samo miałam napisać o autobusach (headbang Ile to razy przysiądzie się do mnie jakiś przepocony Pan i wytrzymaj z nim 5 min. Wszystkich w około odrzuca, a ta osoba nie czuje swojego potu (puke
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

poison
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 06 wrz 2009, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: poison » 12 sie 2010, 09:32

ludzie, którzy mają na bakier z higieną. włosy, przepocone ubrania, przykry zapach... trąci
brudu, dłubania w nosie, tak zwane charkanie typowe dla niektórych facetów :p
7 wrzesień. operacja nosa.

Shantel
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Shantel » 12 sie 2010, 15:44

wypisałyście juz chyba wszystko jak od siebie dodam jeszcze 'przepalone' (chodzi mi o zapach) ubrania tak jakby ktos tydzien palił papierosy bez filtra i sie nie przebierał, nie mył, etc. coś strasznego az musiałam się przesiąść od tego pana (puke
'Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy !' M.Monroe

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: magda1600 » 15 sie 2010, 11:10

Okropne sa gluty spluwane na ulice. Zaplute chodniki...idziesz sobie w dlugich spodniach i depczesz po tych swinstwach, zielonych, zoltych.. (trans (puke (puke Masz te gluty na podeszwach i wnosisz je do domu (puke Tyczy sie tez odchodow zwierzecych, psow, ptakow (puke Fuujjj .Fuuujj .Fuuujjj. W Krakowie wiecznie obawialam sie o wlosy przechodzac przez Rynek Gl- golebie, teraz jestem pod obstrzalem mew, ktore spuszczaja wielkie, biale placory, gdzie tylko chca. Fuuujjj. Fuuuujjj.
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”