Wychodzę za mąż cz.II

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 01 maja 2009, 18:44

zbieram na wózek :-D hahaha... nie no to już było po zbieraniu i przechwyciłam go sobie :-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 01 maja 2009, 18:45

o jejku :badgrin: rzeczywiście fajna tradycja :p

Ps. Bardzo ładnie wyszłaś :-)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 01 maja 2009, 18:50

Aguuu, dzieki :oops: ^^ tzn normalnie młodzi zbieraja $, a ja sie wzielam za alko% :-D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 01 maja 2009, 18:55

to dlatego taka uśmiechnięta :p
Ale chyba z kimś na spółkę obaliłaś buteleczkę, w końcu ktoś zdjęcie robił :p

nie no żartuję sobie oczywiście ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 01 maja 2009, 19:01

Aguuu, nie pamietam :-D :-D jak jestem w swoim klimacie weselnym, to nie da sie mnie powstrzymac od niczego ;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 01 maja 2009, 19:05

No to w sumie, chyba dobrze, no nie ? ;)

Tylko, żebyś coś ze swojego pamiętała :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 01 maja 2009, 19:14

Aguuu, od czego mam miec kamerzyste i fotografa:) w razie czego przypomna mi :-D Jedna mam nadzieje, ze na moim weselu nie włączy mi sie mój "chodzik" :-D
Taka karteczke sobie napisze: "masz juz męża, to go nie zgub" :-D :-D :-D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 01 maja 2009, 19:23

no w sumie racja, po coś się im płaci :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 01 maja 2009, 19:45

już odpowiadam na pytania zadane mi wczesniej (sorki dizewczęta ale ja taka rozkojarzona jestem)

fotograf mój weźmie 1700 - 2000 za fotografowanie podczas przygotowań, ceremonii, życzeń oraz za wesele do oczepin - po oczepinach wiadomo ze juz wujki pod stołami leżą... więc nie ma co fotografować
w cenie jest również sesja młodych w dniu ślubu, jeśli zażyczymy sobie sesję w innym dniu to będziemy musieli panu za benzynę zwrócić... a że z Krakowa do mnie nie jest daleko to nie wyjdzie dużo
w cenę równiez wchodzi skórzany album pamiątkowy, kilkadziesiąt odbitek, zdjęcia na płycie, prywatny album na serwerze

można za grosze dodatkowo dokupić zdjęcia w dużym formacie lub małe albumy dla rodziców


a piosenka Dżemu nosi tytuł "tylko ja i ty" - jedna z moich ulubionych
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

bianka15
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 216
Rejestracja: 19 maja 2007, 14:19

Post autor: bianka15 » 02 maja 2009, 14:27

Wracajac do orginalnych pomyslow na wesele:
Do kosciola wchodze z moim tatka a przed nami dwie male dziewczynki ubrane w sliczne sukienusie takie same trzymajace koszyczki z platkami roz i sypiace je na czewrony dywan(tzw.flower girls)
Grupa mlodziezy tzw,scholka , ktora bedzie nam uswietniala cala ceremonie wesolymi, znanymi piesniami tak zeby bylo weselej a nie tylko organista ze smetnym powaznym tonem!
Po wyjsciu z kosciola wypuszczamy biale golabki(fajne fotki widzialam u mojej kolezanki brata)
Potem wsiadamy w stara amerykanska limuzyne (wynajecie 1000zl)
W restauracji przy kazdym miejscu bedzie winietka z imieniem goscia , ktory zajmuje to miejsce i maly upominek od nas w postaci pudeleczka z migdalkami.
Na oddzielnym stoliku bedzie lezala ksiega gosci z aparatem polaroid po zapisaniu zyczen dla nas dany gosc czy para moga zrobic jakas fajna smieszna fotke i wkleic pod swoim wpisem(za pare lat to bedzie niesamowita pamiatka dla nas)
Potem pierwszy taniec nie wiem jeszcze ciagle nad tym pracuje ale moze jakis walczyk(dla mnie to nie bedzie problem bo 10 lat tanczylam taniec towarzyski, ale moj chlop :o )jak nie wypali to zrobie mu pokaz niespodzianke umowie sie ze znajomym tancerzem wybiore jakis kawalek i dla mojego miska z dedykacja zatancze nie wiem rumbe lub sambe, tak , ze mu szczena opadnie!
Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze!
11.01.2010 - nos chrzestny dr. Łątkowski....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”