Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 25 kwie 2009, 12:30

bluebeleczka, a dlaczego piszesz, ze nie napisze?stalo sie cos? :oops:
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 25 kwie 2009, 17:15

Londyjka coreczka sliczna ksiezniczka, a ile ma wloskow-istne cudo PDT_Love_09

W srode jadziemy z mezem do Polskin na ponad tydzien applaus

Musze sie czyms z Wami podzielic.....jak wszystko dobrze pojdzie to za okolo 6 miesiecy zostane mama PDT_Love_25 Jestem prawie w 3 miesiacu ciazy :p
Dlatego ostatnio taka humorzasta bylam i bez energii-wogole nie chcialo mi sie na forum zagladac.Ale powoli czuje sie lepiej.
A jakie dziwne smaki mam-ostatnio zjadlam 0,5 kg kapusty kiszonej :roll:
Mielismy juz pierwsze usg, widzialam i slyszalam bicie serduszka fasolki, niezapomniane przezycie.Mezulek bardzo sie cieszy, rodzice i tescie -tez szczesliwi :-D
Powoli brzuszek mi rosnie-albo mi sie wydaje :roll:

Trzymajcie sie i zycze Wam milego weekendu :p

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 25 kwie 2009, 17:59

Annettahttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _130_2.gif Widze ,ze emigracja nam sie powieksza ;) Milego pobytu w PL i jeszcze raz gratuluje! Swietna nowinka 8-)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 25 kwie 2009, 18:38

Annetta pisze:Musze sie czyms z Wami podzielic.....jak wszystko dobrze pojdzie to za okolo 6 miesiecy zostane mama PDT_Love_25 Jestem prawie w 3 miesiacu ciazy :p
gratulacje!!!!!
wlasnie popijam winko i zastanawialam sie z jakiej okazji moglabym dzis wypic a tu anetka mi wyskakuje z takowa nowinka hihihi
Twoje zdrowie!!!! hihihihi

renusia, jak samoopoczucie? lepiej? jak tam twe wlosieta bo wyczytalam ze je sobie przedluzylas, tak?
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 25 kwie 2009, 19:34

Annetta pisze:Musze sie czyms z Wami podzielic.....jak wszystko dobrze pojdzie to za okolo 6 miesiecy zostane mama PDT_Love_25 Jestem prawie w 3 miesiacu ciazy :p
O raju!! Ale nowina,jestes nastepna 8-)
Bardzo sie ciesze i zycze powodzenia http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 6_2_25.gif

U mnie to rak nie mam doslownie gdzie wlozyc,tyle roboty z dzieckiem,szczegolnie,ze jestesmy tu sami we dwoch(mama bedzie za pare dni na tydzien) na szczescie maz puki ma urlop wstaje do niej w nocy i chociaz moge sie wyspac.
Dzisiaj mielismy pierwszy spacer! Niestety musialam szybko wrocic bo prawie bym zemdlala tak sie po 20 minutach fatalnie poczulam...
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 25 kwie 2009, 19:37

cukiereczekPL pisze:renusia, jak samoopoczucie? lepiej?
Nooo caly dzien w szlafroku chodze, tylko pomylam naczynia i nic mi sie nie chce :(
cukiereczekPL pisze:jak tam twe wlosieta bo wyczytalam ze je sobie przedluzylas, tak?
Nie do konca :oops: kupilam takie pasemka ktore mozna doczepiac i sciagac kiedy sie chce ;) Fajna sprawa 8-) A co u Ciebie kochana? Ja juz nie moge sie doczekac kiedy wroci moja rodzinka, jeszcze rowno tydzien, mam nadzieje ,ze szybko zleci. Najgorsze ,ze nie wiem co ze soba zrobic :? Na srode zaplanowalam pazurki a reszta tygodnia :|
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 25 kwie 2009, 19:41

anetta grauluje 8-) 8-)

renusia nie ejstes sama z tym samopoczuciem..mam to samo :| :doubt:

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 25 kwie 2009, 20:40

Londyjka pisze:Niestety musialam szybko wrocic bo prawie bym zemdlala tak sie po 20 minutach fatalnie poczulam...
hm..biedactwo..jeszcze pewnie jestes slaba po tej cesarce itp..
dobrze ze niunia ma sie okay...
mama twoja to juz pewnie liczy dni do przylotu do wnusi i Was hihi
renusia pisze:Nie do konca :oops: kupilam takie pasemka ktore mozna doczepiac i sciagac kiedy sie chce ;) Fajna sprawa 8-) A co u Ciebie kochana?
ja tez kiedys kupilam takie pasemka zlokowalam je i swoje wlosy i doczepilam pare lokow hihi
ale teraz farbnelam wlosy i juz sa mi te klipsy nie potrzebne..
a u mnie tez nieciekawie...ah...zycie Renatko..
szkoda ze niema cie blizej..zaprosilabym na winko i cos dobrego...

zajadalam dzis salatke z selera i peeekam...brzuch mam napompowany od przejedzenia.. dobrze ze salatka a nie..wedlowska czekoladka hihi

dobrze ze pazurki zaplanowalas, jakos czas zleci..moze idz tez do kosmetyczki?
albo sama sobie zrob salon w domku...

niewiem co jeszcze doradzic..

a gdzie zniknela Rene1? :|
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 25 kwie 2009, 21:06

Cukiereczek Kochana jestes PDT_Love_01 zawsze wiesz co powiedziec :-D Super sie czyta Twoje posty.

Anne21 i laseczki ktore maja dzisiaj dola, znalazlam dla nas Poprawiacz humoru - KLIKNIJ:)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 25 kwie 2009, 21:48

Londyjka pisze: Dzisiaj mielismy pierwszy spacer! Niestety musialam szybko wrocic bo prawie bym zemdlala tak sie po 20 minutach fatalnie poczulam...
Londyjka gratulacje :!: :!: :!: , nie bylo mnie troche czasu a tu takie wiesci :-D 8-) .

Ja pamietam ,ze po moim pierwszym spacerze po porodzie takze prawie zemdlałam. Nie przejmuj sie za pare dni wroci wszystko do normy, nasz organizm jest totalnie wyczerpany po takim wysilku jak porod, trzeba dac mu troche czasu na regenracje ;) .

Londyjka , wiec wcinaj witaminy , zdrowo sie odzywiaj, gotowane miesko biale i warzywka, soczek z marchewki pol na pol z woda i szybko uzupelnia sie niedobory :p .

Anetta gratulacje takze :-D

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”