Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 21 kwie 2009, 23:00

ghostdog pisze:wiekszosc z nas i tak tu pewnie zostanie i problem Briana na polskim podworku nie zaistnieje...amen
a moi chlopcy utkneli w polsce i ja dogladam spraw firmowych z bardzo praktycznej strony. w spadku po boss-ie ostal mi sie van i tak sobie smigam po cemencik tu, po rureczki tam. tak sobie przemierzam ulice juz ktorys dzionek i..........chyba juz mojemu lubemu tego vana nie oddam, bo mam dzieki temu cholerne branie.
chlopaki umiesnione, nieogolone itp, leca na mnie jak nigdy. :badgrin: :badgrin: :badgrin:

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 21 kwie 2009, 23:09

ghostdog pisze:A po trzecie i po czwarte...wiekszosc z nas i tak tu pewnie zostanie i problem Briana na polskim podworku nie zaistnieje...amen
zgadzam sie 8-) jak nie Uk..to zawsze sa inne kraje, ale ja naprawde nie chce wracac do PL :roll: Wiec co jest złego w niepolskim imieniu:)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

kasiulka23hh
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 27 mar 2009, 21:10
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: kasiulka23hh » 21 kwie 2009, 23:14

Karolka mi tez sie nie spieszy do powrotu...nom tylko do tego na operacje,kuracje i spowrotem...5 lat ponad tuaj i ciezko sie przestawic na Polske,,,:*
Juz sa...350cc Niemkiewicz-kuracja trwa!!

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 22 kwie 2009, 09:33

Witam

Ja mieszkam w UK i dalam mojemu synkowi na imie Hubert, w polsce wolaja za nim twardo Hubert, a w UK mowia Hjubert, pisze sie tak samo, a mnie to imie sie bardzo podoba. Ale Mia brzmi przeslodko.

A co do porodow, ja w UK przeszlam gehenne, bardzo dlugo dochodzilam do siebie, mimo tego, ze dostalam blokade w kregoslup. zaliczylam chyba wszystkie mozliwe okrucienstwa. Odciagacze, kleszcze, doznieczulanie pod cesarke, ktora sie nie odbyla, skrobanke, a to wzystko zakonczylo ponad 20 zew i wew szwow. Moj synek mial poraniona od kleszczy glowke, zmiazdzone ucho, bylo ciezko jak cholera, zwlaszcza po jak znieczulenia przestaly dzialac. W szpitalu spedzilam rowno tydzien po porodzie, ale mimo tych wszystkich okrutnych przezyc uwazam, ze opieka jest bardzo dobra, wsparcie emocjonalne, wlasnie glaskanie po glowie i mowienie, ze wszystko bedzie ok, daje naprawde bardzo duzo. No i gdy juz dotarlan na sale poporodowa opieka byla swietna, nie zostawiano mnie samej, pielegniarka przychodzila na kazdy dzwonek, zawsze usmiechnieta, a nie z wkur.... na twarzy jak to bylo w PL, gdzy bylam w szpitalu po operacji nogi, do luzka przez 3 dni przynoszono mi jedzenie i nikt nie kazal mi na sile wstawac, gdy mowilam, ze nie mam sily, pomagano mi zajmowac sie dzieciatkiem, gdzie z opowiesci przyjaciolki z PL, ktora rodzila w podobnym czasie i tez nie miala latwo, wiem, ze dano jej dziecko i powiedziano radz sobie sama. Wiec jak to napisal ktos wyrzej, jaki porod takie wspomnienia, ale ja swojego w PL bym chyba nie przezyla, gdybym nie miala kasy na znieczulenie.

Londyjko dbaj o siebie i coreczke. zycze Ci szybkiego powrotu do formy, a wiem, ze ta mala kruszynka, dzieki ktorej wiesz co to znaczy kochac ponad wszystko pomoze Ci w tym. pozdrawiam serdecznie.
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 22 kwie 2009, 13:32

Londyjka, [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif] [smilie=mylove.gif]
gratulacje londyjka!!!
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 22 kwie 2009, 14:34

WITAMY Z DOMU :-D :-D
Wieczorem wrocilismy ze szpitala,wreszcie!!!
Jestem super szczesliwa i zapomnialam juz o calym bolu przy porodzie,daje sie we znaki jeszcze tylko okropny bol kregoslupa i wnetrznosci ale tabletki pomagaja.
Nie moge sie doczekac na pierwszy spacer! Nie mam (narazie) zadnej depresji,bardzo mile wspominam pobyt w szpitalu,do samego konca nic przykrego mnie nie spotkalo,same usmiechy i przemila atmosfera...

Wklejam wam zdjecie mojej kruszynki jeszcze ze szpitalnego lozeczka 8-)


http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ka/Mia.jpg



ps dziewczyny,mam pytanie: podawalyscie komus mojego meila prywatnego,bo ktos do mnie napisal nie przedstawiajac sie,ze ma moj adres od was z "emigracji" mam pewne podejrzenia....
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 22 kwie 2009, 14:47

ale sliczna :o 8-)

londyjka ty masz stawione w profilu ze mozna do ciebie wyslac maila

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 22 kwie 2009, 14:48

Londyjka pisze: ps dziewczyny,mam pytanie: podawalyscie komus mojego meila prywatnego,bo ktos do mnie napisal nie przedstawiajac sie,ze ma moj adres od was z "emigracji" mam pewne podejrzenia....
nie i ja radzilabym ci to szybko zglosic do cyryl bo to pewnie kolejny zbok :evil:
Londyjka pisze:
Wklejam wam zdjecie mojej kruszynki jeszcze ze szpitalnego lozeczka 8-)
bozzzzeee kochany jaki aniolek!
sliczna jest! i wloskow ma juz taaak duzo wow...
ale slodycz.....
super ze juz tatus ma was w domku... 8-)
Rene1, ale mialas katorge.... porod koszmarny , wspolczuje...najwazniejsze jednak ze rezultat meczarni wynagrodzony przystojnym i madrym synkiem hihi

a co do imion..rzecz gustu...
mysle ze najwazniejsze by bylo latwe do wymawiania w kraju i za granicami.. no i chyba dobrze zeby nie osmieszalo dziecka...
ja niemam nic przeciwko imionom ang polskim...za to uwazam ze rodzice ktorzy daja dziecku na imie "dab"- tak jak to bylo glosno o przypadku jednej polskiej rodziny - to przesada..... :roll:
na podworku polskim milej brzmi brajanek niz dabek :roll:


a ja imie dziecku dalam polsko angielskie ;)
w obu krajach uzywane ladne i latwo wymawiane ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 22 kwie 2009, 14:55

wiem,ze mam ustawione ale ta osoba napisala,ze od dziewczyn z emigracji dostala... ale ok,przedstawila sie ta osoba 8-)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 22 kwie 2009, 15:35

ale prześliczne maleństwo PDT_Love_09

A jakie włoski bujne :-D
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”