Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 15 kwie 2009, 21:51

karolka69, dzieki karolka za cenne wskazoweczki ;-)

p/s moze moglabys wrzucic takie przykladowe zdjatko chocby na limit czasowy? :roll:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
katrin123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 19 sty 2009, 17:08
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: katrin123 » 15 kwie 2009, 22:50

Rene1, mój GP zna moja historie (ze będę miała powiększane piersi) i powiedziała, ze dają skierowanie na USG po 35/40? roku życia lub jak obie babcie miały raka piersi (u mnie tylko jedna miała- albo aż).
Byłam tez w szpitalu się pytać jak zrobić, żeby było za free i babka powiedziała, że jak coś może być nie tak, to mam iść do GP, który ma mnie skierować do ginekologa (żeby pomacała cycuchy), a ta jak coś tam wyczuje to dopiero może mnie skierować na to USG. Tak wiec biegania dużo, a czasu coraz mniej, ale postaram się pójść do innego GP-może coś się da z tym zrobić.

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 16 kwie 2009, 12:37

katrin, nie chcę cię martwić ale moja bratowa walczy o skierowanie ze swoim GP bo wyczuła coś na piersi i ten jej nie chce dać :/
ja nie wiem co to za lekarz ale bratowa mowi ze juz nie ma do niego siły
bał się ją nawet badać ale stwierdził, ze przy mężu może jej dotknąć (boją się o posądzenie o molestowanie chyba) i dotknął palcem przez bluzkę w miejscu, w którym mu pokazała po czym stwierdził " nie ma pani raka " ... żenada

musisz się uprzeć i walczyć

mi nie chcieli dac skierowania do ginekologa teraz przy problemach kobiecych ... doktor stwierdzil ze moj problem to nie problem ginekologiczny :/ ech... nachodziłam się po lekarzach po to tylko, żeby dostać nie potrzebny mi antybiotyk (dostałam coś na zakażenie dróg moczowych a wyniki badania moczu miałam poprawne ;/ ) i zeby na własną rękę postarać się o jakieś środki na grzybka ;/ tragedia
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 16 kwie 2009, 12:49

ach ci lekarze w UK każda z nas ma jakieś niemiłe wspomnienia oni mają inny system niż u nas w Pl. Większość polek jest niezadowolona z tego co wiem bynajmniej te, które znam przeważnie narzekają ale cóż musimy przywyknąć ,ja sie już przyzwyczaiłam .
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 16 kwie 2009, 13:00

wie ktos co u londyjki???

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 16 kwie 2009, 14:03

tOOsia...ja nigdy ze sprawami kobiecymi nie chodze do GP tylko do Family Planning Clinic...tam masz samych ginekologow i nie ma z niczym problemow...ewentualnie idziesz bezposrednio do szpitala do sekcji GUM(Genito Urinary Medicine) i tam raz w tygodniu zawsze przyjmuja wedlug kolejki albo umawiasz sie telefonicznie...
Poszukaj moze w necie gdzie najblizej mozesz te dwa miejsca znalezc kolo siebie i olej GP :evil:
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 16 kwie 2009, 15:55

Poszłam na ginekologię w szpitalu i powiedzieli mi, ze mnie nie przyjmą bez skierowania od GP ;/ może faktycznie poszukam informacji na temat przyjmowania na GUM bez skierowania. Jeśli nic nie znajdę to będę spowrotem do Family Planning Clinic biegac (kiedyś chodziłam po antykoncepcję ale po przeprowadzce mam dośc daleko) może znajdę jakąś w mojej części miasta.

póki co z problemami kobiecymi sobie poradziłam ale ostatnie dwa tygodnie to był istny koszmar :/

dziękuję za radę ghostdog, zapamiętam na przyszłość
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 16 kwie 2009, 16:01

karolka69, wow karolka ale z ciebie slicznota, nie dosc ze buzia jak u laleczki to jeszcze chudzinka! 8-) (niektore kobietki to szczesciary hihi)
anne21 pisze:wie ktos co u londyjki???
no wlasnie jak tam, urodzila juz Majeczke???
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 16 kwie 2009, 16:17

karolka... super fotki a tę obróbkę w ps'ie fotograf robił czy może sama się z tym bawiłaś ?
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
katrin123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 19 sty 2009, 17:08
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: katrin123 » 16 kwie 2009, 16:26

tOOsia, :o :o :o no mnie zatkalo, jak przeczytalam Twoj post....
Zauwazylam, ze oni maja bardzo slabo profilaktyke (slabo inwestuja w nia). Taniej (latwiej?) im leczyc chorego, niz zapobiegac chorobie. Dziwne maja podejscie jak na tak "ucywilizowany" kraj. No ale maja takie prawo a nie inne... :roll:

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”