Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 07 kwie 2009, 11:17

No wiec tak bede musiala zrobic,znalazlam juz z Rayanaira cosik tam ale juz nie jest to taka fajna opcja jak byla,tamta pasowala mi w 100%, ta na sile...
Ahhh jak ja napisze skarge do tego Wizzaira,moze zaczna bardziej dbac o klientow :evil:
teraz musze jeszcze zadzwonic do mamy czy pasuje jej ten nowy termin :|

Juz niedlugo Swieta...
Jak zwykle jak to mam w zwyczaju na forum przypominania o roznych swietach,teraz przypominam o zajaczku: malenkim podarunku dla swoich faworytow ;)
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 8_3_21.gif

Renatka,wstawilas swoje nowe foteczki juz? zreszta zaraz sprawdze... :-D
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 07 kwie 2009, 11:27

Londyjka, najwazniejsze, zeby mama przyjechala. Napewno bedzie CI potrzebna jej pomoc :) Zreszta nie ma jak mamusia :D


A co do świąt...ja jeszcze ich jakos nie czuje...w ogole nie wiem jak mi to zleciało...niedawno co było Boże Narodzenie :o

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 07 kwie 2009, 11:39

Racja karolka69, najwazniejsze,zeby choc byla w ogole,ale tamten termin byl akurat idealny,ale coz...
Pewnie,ze nie ma to jak mama i to w kazdym wieku 8-)

ps ja tez swiat nie czuje,bo raczej w tym roku nie bedziemy ich obchodzic typu swieconka kosciolek itp. pewnie bede ledwo zywa,zeby chocby wstac w tym czasie hihi
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 07 kwie 2009, 18:47

Londyjka :-D akurat ostatnio sie tak trafia ze przed spaniem wchodze na ten topik i przewaznie czytam co tam u Ciebie bo i my jestesmy ciekawe i sama tez piszesz i to chyba przez Ciebie juz mi sie 3 raz snilo ze bylam w ciazy hihihih...i za kazdym razem mi sie podobalo 8-) hihih...oj chyba wlasnie zegar biologiczny mi sie wlaczyl( czy jakos tak sie na to mowi) ;) pozdrawiam :-D
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 07 kwie 2009, 19:06

ghostdog, moze natura cie juz wzywa :-D
nie mozna lekcewazyc sygnalow ;)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 07 kwie 2009, 21:34

Nio...musze skonczyc szkole i zabrac sie za robote i wtedy jak juz zapracuje na macierzynskie i wieksze lokum to tez sie za to zabiore...no moze ciut wczesniej bo wiadomo ze o tak od reki w ciaze sie nie zachodzi( wiem sa przypadki ze i tak) ;) buziam PDT_Love_01
no nie mowiac o tym ze z mego misia musze pierw meza uczynic ;)
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 07 kwie 2009, 23:37

ghostdog pisze:Londyjka :-D akurat ostatnio sie tak trafia ze przed spaniem wchodze na ten topik i przewaznie czytam co tam u Ciebie bo i my jestesmy ciekawe i sama tez piszesz i to chyba przez Ciebie juz mi sie 3 raz snilo ze bylam w ciazy hihihih...i za kazdym razem mi sie podobalo 8-) hihih...oj chyba wlasnie zegar biologiczny mi sie wlaczyl( czy jakos tak sie na to mowi) ;) pozdrawiam :-D
:-D Ja tutaj tez zagladam by zobaczyc czy Londyjka juz urodzila,ale dzizia mi sie jeszcze nie sni :badgrin: Chyba moj zegar jeszcze sie nie wlaczyl :badgrin:
A umnie dzis brrr zimno wieje i pada ....Gdzie ta wiosna :evil: :!:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 08 kwie 2009, 12:23

czesc dziewczyny..kurde wy tu o swietach a ja ich w ogole nie czuje :| ..w dodatku bede pracowac,ewentualnie bede miec 2 dzien swiat wolny :? :( ..w ogole nudzi mi sie samej..sama nie wiem co ze soba robic...nadal jestem samotna :evil: :cry:

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 08 kwie 2009, 18:12

anne21, witaj w klubie ,ale nie smuc sie kochana napewno juz nie dlugo poznasz kogos fajnego :p
pzdr!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 08 kwie 2009, 21:46

anne21, mamy wiosnę te klimaty służą na pewno spotkasz jakąś sympatyczną bratnią duszyczkę nie martw się wszystko jeszcze przed tobą:))))
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”