Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 29 mar 2009, 12:32

Jestem jeszcze wdomu heh, siedze prawie na walizkach i kazdy bol rozważam czy to aby nie juz ;)
a brzuch strasznie boli,ona jakiegos break dance odprawia tam, jej stopki wystaja po prawej stronie,mam pelno odbic na skorze od kopania :-D

ps czy mial ktos w ciazy zgage?? ja nigdy nie wiedzialam co to dopuki teraz nie doswiadczylam,to gorsze niz wszystko inne dla mnie :roll:

Marta, ty rodzilas naturalnie,kochana powiedz mi czy cwiczylas miesnie pochwy itp?
Bo ja powiem szczerze,ze mam lenia :oops:

ps nie wiem co ze mna ale ja nie moge nic sobie kupic bo nic mi sie w sklepach nie podoba!

aha,i mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie Marta: czy Maja angieslka to nie jest czasem Mia??
Bo dowiedzialam sie od jednej szkotki,ze tu wystepuje taki odpowiednik :o
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 29 mar 2009, 13:21

renusia, moje menu robil moj mis...Ja zrobilam tylko mini kanapeczki poszly w mig a zrobilam 2 ogromne talerze.... :o Do tego salatki rzecz jasna,koreczki ,byly rowniez szaszlyczki,i kilka roznych rzeczy upieczonych we frytkownicy(kupione gotowe w sklepie),oczywiscie czipsy i takie tam smieci tez byly ;) Mielsismy naprawde ogromny wybor alkocholi bo kompletowalismy od jakiegos czasu wiec dla kazdego cos milego 8-) Mysle ze cokolwiek bys nie zrobila ludzie zjedza i tak ;) Moja imprezka to nie bylo siedzenie przy stole byl szwedzki stol i kazdy podchodzil i bral sobie co i kiedy chcial,zadbalismy tylko o to by stol byl zapelniony i juz ;)

A ja wczoraj bylam na imprezce domowej i powiem wam ze trzymalam sie dzielnie tak jak sobie obiecalam,wzielam ze soba swoje winko i tylko to pilam ,a dzis czuje sie swietnie 8-)

renusia, swietne to z tym radiem 8-) masakra jak ja zrobili !!!

LondyjkaNie moge uwierzyc ze juz na dniach malutka sie urodzi szybko to zlecialo jak nie wiem :oops:
cukiereczekPL pisze:jak zobaczylam roznokolorowe butki po 3 funty
:o co to za butki?
Ja uwielbiam buty!Moglabym je kupowac i kupowac bez przerwy mimo iz ponad polowa moich butow ciagle nie noszona :oops: Ale zawsze mi malo...Tez by mi sie przydal taki pokoj na buty :p

milego weekendu ;)
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Post autor: anja177 » 29 mar 2009, 13:28

Wtrącę się troszkę w temat, mam nadzieję, że mnie nie 'skrzyczycie' :)
Chcialam Was spytac, szczegolnie dziewczyny z UK, czy w sklepach dostanie się teraz spodnie/legginsy z lateksu, ale nie matowe tylko te 'na wysoki połysk'. Ciekawa jestem jak to wygląda cenowo, bo chcę sobie takie sprawic, a w Polsce nie widzialam ani w sklepach ani na allegro.
Ciekawa jestm jak ceny wypadają w porownaniu z eBayem.
Pozdrawiam Was :)
:)

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 29 mar 2009, 13:32

Londyjka pisze:ps czy mial ktos w ciazy zgage?? ja nigdy nie wiedzialam co to dopuki teraz nie doswiadczylam,to gorsze niz wszystko inne dla mnie :roll:
ja moze w ciazy nie bylam, ale pamietamn jak moja mama miala cala ciaze zgage i braciszek urodzil sie z czupryną wloskow;) Ponoc to dlatego:D
anja177 pisze:Chcialam Was spytac, szczegolnie dziewczyny z UK, czy w sklepach dostanie się teraz spodnie/legginsy z lateksu, ale nie matowe tylko te 'na wysoki połysk'
w kazdym sklepie, a ceny- zalezy gdzie kupisz od 3f gdzies do 30f ;)

Awatar użytkownika
joanajaski
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 110
Rejestracja: 21 wrz 2007, 09:10

Post autor: joanajaski » 29 mar 2009, 14:15

No , no, dokładnie tak z tą zgagą. Ja mialam w pierwszej ciąży niemożebną, i Mikołaj urodził się z bardzo dlugimi herami, (oczywiscie to taki przesąd, ale jak w kazdym , pewnie i w tym jest żdżbło prawdy ;)

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 29 mar 2009, 14:38

Londyjka pisze: ps czy mial ktos w ciazy zgage??
no pewnie ze zgaga to w ciazy chleb powszedni hihi(ja niemialam ale widze po znajomych ze maja)
ah i slyszalam ze jak zgaga meczy tzn ze dziecko bedzie mialo bujna czuprynke (ale niewiem czy to prawda :roll: )
Londyjka, moze sobie cwicz te miesnie tak sciskajac i rozluniajac , wiesz o co mi chodzi.. tak jakbys wstrzymywala siusianie, bo to chyba tak sie cwiczy :|
misialeczek24 pisze::o co to za butki?
nic super sexy misia..hihi plaskie butki, rozne i baletki - jak ja to mowie i takie "klapkowate" ze tylko przod butka zakryte
rozne kolorki,fasony i wzory...
wygodne 8-) i tanie 8-)
karolka69 pisze:moja mama miala cala ciaze zgage i braciszek urodzil sie z czupryną wloskow;) Ponoc to dlatego:D
no wlasnie jak juz wyzej napisalam tez tak slyszalam wiec moze cos w tym jednak jest.... :|
anja177 pisze: Chcialam Was spytac, szczegolnie dziewczyny z UK, czy w sklepach dostanie się teraz spodnie/legginsy z lateksu
pewnei ze tak...
ja widzialam ostatnio lateksowe tyle ze takie jak doda nosi bialo czarne za 5.99 w sklepie FAZE czy jakos tak....
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 29 mar 2009, 14:42

cukiereczekPL, ja bardzo lubie takie butki ;)
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 29 mar 2009, 15:18

tak,tak to prawda,ze to niby na wloski,tez slyszalam. Ja co prawda na szczescie cala ciaze procz 9 miesiaca czulam sie bardzo dobrze,a teraz za wszystko obrywam :badgrin:

cukiereczek, wiem wiem,to sie nazywa cwiczenia Kegla Braxtona (nie wiem czy dobrze napisalam nazwisko) i powinno sie je cwiczyc cala ciaze,zeby porod byl latwiejszy i po porodzie nie miec klopotow ze wstrzymywaniem moczu i z dojsciem pochwy do siebie,ale ja zaniedbuje to i bedzie to tylko moja wina :oops:

co do butkow to tez lubie plaskie i ciekawi mnie gdzie za 3 funty sprzedaja,sama bym z checia jakies kupila,bo teraz na wiosne zauwazylyscie moda na jaskrawe kolorki znowu: pomaranczowy,rozowy,zielony,niebieski,zolty :-D

ale pokoju do butow bym nie zwolnila :-D no chyba,ze mialabym mnostwo siana i wille...


jak ja marze aby sobie gdzies w Anglii w przyszlosci kupic domek z ogrodkiem....swoj,wlasny... :|

rozmawialam dzisiaj z mama, kiepsko co sie dzieje, wiekszosc prywaciarzy pozamykana...itp
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 29 mar 2009, 15:41

Londyjka, kup sobie moze http://www.lovestore.de/smartballs-silb ... tml..dobre sa ..bo tez czasami uzywam :oops: ..w koncu mam kilka dni wolnego...dzis moze moje kolezanki przyjda i zrobimy sobie babski wieczor z popcornem i winkiem ;)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 29 mar 2009, 15:59

anne21, stronka mi nie dziala, a co to takiego? oh(re1
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”