Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 11 mar 2009, 21:42

misialeczek24 pisze:jakos nie chce mi sie udzielac w tym watku jakos tu sie nie milo zrobilo
Misia, kiedyś pisałaś, że nie chcesz tu wchodzić, bo zrobiło się "ciążowo"... nikt wtedy na Ciebie nie najeżdżał, że kogoś obrażasz. Ja też nikogo nie chciałam obrazić, po prostu uważam, że ten temat był kiedyś ciekawy dla ludzi, którzy żyją za granicą i dla tych, którzy zastanawiają się nad wyjazdem:
http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=5485
Dostaję wiadomości od dziewczyn, które nie chcą tu pisać, właśnie dlatego że to już nie jest temat o emigracji, tylko nic nie wnoszące pogaduszki.


Przykro mi, jeśli kogoś uraziłam, ale jestem osobą, która nie znosi "cukrowania" i dwulicowości, więc nie boję się mówić, jeśli coś mi się nie podoba. Szkoda, że nie wszyscy tak robią; jestem w szoku jak dostaję wiadomość od kogoś, kto słodzi na forum, a później tej samej osobie obrabia tyłek za plecami.
Jeśli komuś nie podobają się moje posty, to polecam opcję "ignoruj" - nie będą się wyświetlały - przydatna i sprawdzona opcja.
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 11 mar 2009, 21:47

misialeczek24 ja proponuje jakąś sukienkę oczywiście nie za długą i z dekoldem!!!
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 11 mar 2009, 21:48

annoush pisze:Misia, kiedyś pisałaś, że nie chcesz tu wchodzić, bo zrobiło się "ciążowo"... nikt wtedy na Ciebie nie najeżdżał, że kogoś obrażasz.
nie wiedzialam ze tym kogos urazilam...chodzilo mi raczej o to ze w tym temacie to ja nie mam jeszcze nic do powiedzenia...annoush, i ja nic do ciebie nie mam ,istnieje cos takiego jak wolnosc slowa wiec kazdy moze pisac co chce....i dlaczego to akurat do mnie napisalas ?Czy ja napisalam cos ze mi sie twoje posty nie podobaja? :roll:
annoush pisze:polecam opcję "ignoruj" - nie będą się wyświetlały - przydatna i sprawdzona opcja.
ja nie uwazam tej opcji ..jesli czytam ten watek to chce czytac caly a nie wyrywkowo....
karolka69 pisze:misialeczek24, z Twoim biustem to nawet jak załozysz obdarty worek bedziesz super wygladac:D A powaznie mowiac to stawiam na jakiś dekolcik
:oops: dziekuje :!: musze cos wymyslic :|
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 11 mar 2009, 21:56

eh czyli nadal to samo.. pozostaje mi czytanie.. bede obserwowac bo pisac jakos nie mam ochoty 8-)
a ty misia to masz takie bimbalki ze :o piekne!!!!!!!

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 11 mar 2009, 22:00

fondle, nie badz taka wracaj do nas!!!!Stesknilam sie za toba :?
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 11 mar 2009, 22:19

Fondle Nawet nie probuj!!! Masz tu zostac :evil: Juz i tak prawie wcale Cie na forum nie spotykam :( Big trio umarlo smiercia naturalna ;) i ciezko mi jest Ciebie gdziekolwiek spotkac :? Zostan na emigracji pliiiissss :-D
I powiedz mi dlaczego zrezygnowalas z Policji? A wiesz moze czy robia trudne testy zrecznosciowe? Z kondycja u mnie kiepsko :oops: No chyba ,ze pozwola mi biegac z fajka w buzi :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Misia Ty tez lepiej tu zostan! Ostrzegam Cie ;) Jezeli znikniesz z emigracji to chyba wybiore sie na wycieczke do Dublina ;)
Co do stroju to kiedys w zakupach wstawilas fotki swietnej bluzeczki, taka chyba kremowo zlota z falbanka?! I te czarne obcisle spodnie 8-) Zreszta Ty masz duzo swietnych ubran, bardzo podoba mi sie Twoj gust.

Londyjka Torba spakowana :?:
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 11 mar 2009, 22:28

fondle, przestan..my tu jestesmy od poczatku i my bedziemy rzadzic :badgrin: :badgrin: ..w koncumisialeczek24, sie odezwalas..jak ci sie mieszka w nowym mieszkanku???opowiadaj!!
renusia pisze:isia Ty tez lepiej tu zostan! Ostrzegam Cie ;) Jezeli znikniesz z emigracji to chyba wybiore sie na wycieczke do Dublina

to ja tez sie wybiore do dublina :badgrin: :badgrin: :badgrin:
annoush pisze:Dostaję wiadomości od dziewczyn, które nie chcą tu pisać, właśnie dlatego że to już nie jest temat o emigracji, tylko nic nie wnoszące pogaduszki.
nie rozumiem..niby kim ty jestes,ze wszyscy do ciebie pisza?jak tym dziewczyna sie nie podoba to niech poprostu napisza i tyle. ;) :roll: :roll:

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 11 mar 2009, 22:37

renusia, anne21, to chyba przestane sie odzywac to do mnie wpadniecie :p
anne21, dziekuje,mieszka mi sie swietnie ,mam duzo miejsca i spokoju przedewszystkim!!!Naprawde jestem zadowolona!!!tylko nie ma mnie kto odwiedzac ...brakuje mi psiapsiolki ...nie mam komu pomarudzic i z kim wypic winka :?
A co u ciebie kochana?Ostatnio malo o sobie piszesz :|
renusia, dziekuje za podpowiedz musze pogrzebac w szafie ;) albo najlepiej wybrac sie na zakupy ,nowych rzeczy nigdy za wiele :p
zmykam do wanny a potem na sex w wielkim miescie ;)
Dobrej nocki kochane!!!!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 11 mar 2009, 22:45

kurde laski no normalnie az mi sie milo zrobilo oh(rf1 no dobra zostaje.. ale wlaczam opcje ignoruj bo dla mnie to jest watek odprezajacy czyli relaksacyjny i nie mam zamiaru sie wkurzac ani nie daj boze poniesc emocją i wdac w niepotrzebne dyskusje :-D
no to dobra,trzeba nadrobic zaleglosci 8-)
misialeczek24, jak juz pisalam kilka postow wczesniej te twoje bimbalki powoduja,ze znowu mi sie chce kobiety :badgrin: :badgrin: :badgrin: fajnie,ze sie urzadzilas na nowym.. ja tez zawsze lubie sie urzadzac,przestawic,ustawiac ,kombinowac ,kupowac pierdoli,sama przyjemnosc 8-)
renusia, no fakt z big trio to nieduzo zostalo,chociaz musze ci powiedziec,ze ja nadal na diecie 8-) do czerwca musze wygladac jak dzaga haha..
co do policji to wiem,ze maja dosc rygorystyczne te fizyczne sprawdziany.. a czemu zrezygnowalam hm... nie zrezygnowalam,tylko wstrzymalam sie narazie :doubt: anne21, troche racji masz haha 8-) .. nie wlasciwie to masz racje!!

sluchajcie,a czy to teraz nie brzmi jak sam cukier czasem? buahaha... nie dobra,nie prowokuje,w koncu sama sie zarzekalam :badgrin:
a co sie dzieje z sam??

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 11 mar 2009, 22:55

misialeczek24,

jak mnie zaprosisz to wpadne w odwiedziny ;) :badgrin: :badgrin: jeszcze sie zanudzisz mna....u mnie nic nowego,zyje sobie z dnia na dzien na emigracji....i tyle....poznalam pare fajnych dziewczyn i przynajmniej mi sie nie nudzi ;)

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”