Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 06 mar 2009, 21:21

Londyjka, jaki avatarek :p slicznie wygladasz :-D
ghostdog pisze:moze moj mis tez dostanie natchnienia i sam na to wpadnie ze i my mozemy tak sobie poslubowac ;)
nigdy nie wiadomo moze cie mile zaskoczy ;)

A ja zrobilam swoje pierwsze w zyciu muffinki ...i nie wyszly :oops: :cry: mam nadzieje ze next time :roll: Pyszne sa ale wygladaja :oops: nie za fajnie :badgrin:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 07 mar 2009, 05:37

Misia...my to jestesmy zareczeni tak ok.3 lat hihih :roll: ...rozeszlismy sie...potem Mis znowu prosil o reke, jednakze ja nie zalozylam ponownie tego pierscionka....i w sumie czekam az( do trzech razy sztuka) znowu o moja reke poprosi ;) ...Kurcze...a tu minely swieta...Walentynki...i nic :evil: :evil: ...oj kopa w tylek potrzebujebo juz 7 lat jestesmy razem :roll:

A co do muffinkow to ja mam super wyprobowany przepis na carrot muffins..takie ze starta marchewka ..jablkiem , rodzynkami , orzechami, miodem i cynamonem 8-) Jak chcesz to napisze...ale jak zaczelam odchudzac przepis by byly muffinki light( i by wiecej mozna bylo ich zjesc) to nie wyszly hihih
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 07 mar 2009, 18:05

misialeczek24, muffinki to moja specjalnosc ;) wyprobowalam tak wiele przepisow ale ostatnio zrobilam od Nigelli Lawson-(slynnej angielskiej kuchareczki,ktora mozna zobaczyc w tv) i juz z innego nie zrobie; sa pyszne, mieciutkie takie... a przepis prosty i szybki: http://www.uwielbiam.pl/przepisy/przegl ... nki-1.html
Mozna dodatki na swoj gust zmieniac. Ja ostatnio zrobilam z mielonymi migdalami i dodalam po calym migdalku do srodka. Na to polewa czekoladowa.

Jutro na dzien kobiet upieke dla siebie jogurtowe ciasto! :p
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 07 mar 2009, 18:37

Londyjka, a ja właśnie też sie biore za robienie muffinek uwielbiam je !!!!a co to masz za przepis na jogurtowe ciasto napisz proszę .
Czasami lubie sobie cosik dobrego podjeść i jak tylko mam czas to pichce jakieś smakołyczki:)
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 08 mar 2009, 08:05

Witam

A ja od wczoraj jestem w domciu, wszystko dokladnie opisze po powrocie do UK, mam swoje piekne 450ml, anatomiczne.

[shadow=red]A dzis Wam wszystkim zycze przemilego i niezapomnienego Dnia Kobiet, Buziaczki dziewczynki. [/shadow]

Ps. ja juz dostalam dzis pierwszy prezent od tatusia, sliczne zlote serduszko na lancuszek, z UK puszcze fotki.
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 08 mar 2009, 12:58

Renata1 pisze:A ja od wczoraj jestem w domciu, wszystko dokladnie opisze po powrocie do UK, mam swoje piekne 450ml, anatomiczne.
o to gratuluje....450cc anatomki...spore musza byc! :p

Wszystkiem Kobietka piekneknego Dnia Kobiet!

Myslalam,ze panowie raczej nie obchodza tego dnia...ale widze po @ smskach i tel...ze jednak 8-) ale zawsze na poczatek sie usprawiedliwiaja ....ze to swieto z "dawnych" czasow....oj panowie panowie ;)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 08 mar 2009, 13:39

marta2454, ja mam to akurat co dzisiaj zrobilam z ksiazki kucharskiej,musialabym przepisywac hehe,ale takie samo lub wiele podobnych znajdziesz w internecie np takie :

Torcik jogurtowy
Biszkopt:
4 jajka
3/4 szklanki cukru
3/4 szklanki mąki pszennej
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
Masa:
2 duże jogurty naturalne
ananas w puszce
galaretka cytrynowa

Sposób wykonania:

Upiec biszkopt w dużej tortownicy, ostudzić i przekroić na 2 części. Na jedną część biszkoptu wyłożyć 3/4 opakowania jogurtu, następnie położyć połowę osączonych i pokrojonych w kostkę owoców. Na owoce położyć 1/2 opakowania jogurtu, biszkopt, resztę jogurtu, resztę owoców i zalać tężejącą galaretką rozpuszczoną w dwóch szklankach wody. Włożyć do lodówki.

Można zmieniać owoce i galaretki np. brzoskwinie lub pomarańcze i galaretka pomarańczowa, truskawki i galaretka truskawkowa, wiśnie i galaretka wiśniowa.

Jogurt naturalny jest lekko kwaśny, można więc dodać cukier, cukier puder lub cukier waniliowy.

Można także jogurt naturalny zastąpić jogurtem owocowym z kawałkami owoców, wtedy nie trzeba już dodawać owoców.


Renata1 WITAJ!!! Ciesze sie,ze jestes juz po widac,ze zadowolona i szczesliwa. Z niecierpliwoscia czekam na twoje zdjecia!!!!!!!


I Z OKAZJI DNIA KOBIET, ZYCZĘ WSZYSTKIM DĄZENIA DO MARZEN I SATYSFAKCJI Z ICH SPELNIENIA :!: :!: :!:

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... a/wino.gif Na zdrowie!
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 08 mar 2009, 15:00

Kochane Emigrantki, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet [smilie=mylove.gif]

Nie zagladalam tu pare dni a tu taka wielka klotniowa wichura byla :evil:.
Kazdy zyje gdzie mu lepiej i nie chodzi tu tylko o pieniadze ale takze wybor innej kultury i mentalnosci ludzi :p
Szczerze Wam powiem ze ja nie tesknie za Polska, i za nasza mentalnoscia.Moze to dziwnie zabrzmi ale juz w szkole sredniej czulam ze Polska to nie kraj dla mnie-smutne ale prawdziwe.Bedac w PL np. 2 tygodnie tesknie za Holandia. Ciesze sie ze ludzie moga wybierac kraj w ktorym moga mieszkac i pracowac 8-)

Londyjka . ale mi smaku na ten torcik narobilas, u mnie zawsze problem byl z biszkoptem-nigdy nie wyrosl -robil sie zakalec :evil:

Renata1-gratuluje nowych cycuszkow :p

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 08 mar 2009, 19:32

Renatka gratuluje nowych cycuszkow ;) w wszystkiem kobietka zycze udanego "Dnia kobiet"
Ja na rano poszlam pobiegac a moj maz zrobil sniadanko i dal mi bukiet czerwonych roz:) a teraz sie obijam :-D

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 08 mar 2009, 19:47

[shadow=red]Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet[/shadow] http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... Kobiet.jpg

Ja tez caaaaly dzien sie obijam :oops: Kwiatkow nie dostalam :cry: ale moze pozniej moj chlop jakos to mi wynagrodzi ;) :badgrin:
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”