Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 05 mar 2009, 17:24

Ale dzisiaj super dzien; od rana bylismy na zorganizowanym przez nasza szkole spotkaniu z okazji dnia kobiet; byly rozne organizacje,konkursy,robienie wlosow, pokaz gotowania angielskiego jedzenia :-D masaz(ktorego ja nie moglam niestety miec) i rozne pierdolki,w tym malowanie talerzy,obrazkow itp... fajna odskocznia, brytyjczycy to naparwde potrafia zorganizowac czas,duzo jest takich rzeczy,np spotkania dla emerytek,czy dla malych dzieci z mamami jakies spotkania itp... ;) przynajmniej nie siedzi sie w domu. Dlatego ci ludzie pewnie sa bardziej wyluzowani .
I pogoda tez u mnie wiosenna az sie nie chce w domu siedziec, dlatego ide na spacer
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 05 mar 2009, 17:52

Kurcze dobrze Was poczytac...a u mnie praca i praca....jade na drugi tydzien do Pl...pewnie przywleke chlebek,paczusie...hahah....
Pogoda dobijajaca i caly dzien przepracowany... :doubt: ale cel jaki sobie postawilam...juz niedlugo sie zisci! "dokladam " sie do swojego prezentu urodzinowego...cztery nowe koleczka PDT_Love_26 jak zobaczylam to sie zakochalam... :p

A gdzie to nam Sam zniknela?

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 05 mar 2009, 19:37

Londyjka pisze:pogoda tez u mnie wiosenna az sie nie chce w domu siedziec,
a u mnie dzisiaj pol dnia sniezylo :badgrin: :roll:

Londyjka piekny avatarek 8-) ;)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 05 mar 2009, 21:30

Annoush :-D nie wiedzialam ze krole tez mozna ze schronisk przygarnac...co do poscieli to mnie rozbawilas...ja mam taka sama manie hiihihi a marchewki nie wcinam ;)

Renusia moj piesio siega do kolan...fox terrierek gladkowlosy 8-)
Twoja historia z Lady tez smieszna hihih 8-)

Anieli och jak ci dobrze ze mozesz tak czesto wpadac do domku 8-)

A ja Wam powiem ze bylismy dzis z Misiem jako swiadkowie na slubie u znajomych w konsulacie Polskim w Edim i bardzo milo przeprowadzona ceremonia :-D moze moj mis tez dostanie natchnienia i sam na to wpadnie ze i my mozemy tak sobie poslubowac ;)

W kazdym badz razie dzien zaczal sie od sniegu z deszczem, po podworku latal zagubiony labadz z pobliskiego stawu, potem pieknie swiecilo sloneczko i pojechalismy na slub...a w drodze powrotnej wpadlismy na zbiorowisko ludzi na ulicy bo moj znajomy z pracy mial biedaczysko atak padaczki na ulicy i biegalam do restauracji gzdie pracujemy po szefa i pytac ie czy kumpel bierze jakies leki...zapakowali go do karetki i pojechal..

Och i taki zabiegany dzien wolny hihih.pozdrawiam Emigrantki i nie tylko ;)
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 05 mar 2009, 22:03

renusia pisze:To robilas parapetowe? I mnie tam nie bylo :cry:
parapetowki jeszcze nie bylo :!: bedzie 21go ,robie 2 w 1 urodziny +parapetowka ;) Zapraszam jesli tylko ktoras mialaby ochote lub byla w poblizu ;)
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 05 mar 2009, 22:10

Renatko, rozmawiałam ze znajomym, on robił kurs w Hendon Police College, 4 m-ce i egzaminy końcowe, pracuje w Metropolitan Police. Nie wiem, z jakiej części Anglii jesteś, ale on mówił, że teraz Hendon nie robi już kursów, tylko np. Met Police od razu przyjmuje na praktyki i szkolenie odbywa się w miejscu pracy. Najlepiej idź na najbliższy posterunek w swojej dzielnicy i tam udzielą Ci szczegółowych informacji.
Dał mi jeszcze taką stronkę:
http://www.met.police.uk/careers/new_constable.html
renusia pisze:Anoush Twoj dlugouchy kotek jest slodziutki!!!! Jak to jest miec takiego zwierzaczka w domu? Wyprowadzasz go na spacery czy zalatwia swoje potrzeby do kuwety?
Załatwia się do kuwety, a wieczorem, jak nie ma hałasu, wychodzi sobie na zewnątrz, obwącha krzaczki, pokopie dołki, posiedzi przy drzewku i wraca do domu :-)
Poli pisze:Chciałabym to zobaczyć, moze pożyczę go na troche ;) , poniewaz moje lozko przypomina zawsze jak po wybuchu bomby :badgrin:
Czasem zaczyna "ścielić" jak jeszcze śpimy. On śpi pod łóżkiem, ale rano wskakuje do nas i wygładza pościel, a nas wykopuje z łóżka. Waży 4 kg, sporo jak na królika domowego, mnie potrafi przesunąć, jak mu leżę na jakiejś fałdce :-)

Ewcia, pozdrów Renatkę, łączymy się z nią w biiipaniu ;)

Ghostdog, macie może program America's Funniest Home Videos?
Rany, teraz doczytałam o koledze, mam nadzieję, że już wszystko dobrze.
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 05 mar 2009, 22:48

cukiereczekPL pisze:zycze twojej niuni powrotu do zdrowka
Dziekuje kochana PDT_Love_08
Londyjka Sliczny avatarek!!! Przypomnialas mi o Dniu Kobiet :oops: Bede musiala sobie prezentu poszukac ;)
Anielicanrw pisze:jade na drugi tydzien do Pl...pewnie przywleke chlebek,paczusie...hahah....
To ja skladam zamowienie na buleczki oh(re1
karolka U mnie w ciagu dnia byly 4 pory roku :roll: Wkurza mnie ta pogoda! Przez nia chyba mam taki smutny dzisiaj nastroj :?
ghostdog pisze:Och i taki zabiegany dzien wolny
Oj to troche sie u Ciebie dzisiaj dzialo! Mam nadzieje ,ze kolega szybko wroci do zdrowia :-)
misialeczek24 pisze:21go ,robie 2 w 1 urodziny +parapetowka Zapraszam jesli tylko ktoras mialaby ochote lub byla w poblizu
Szkoda ,ze juz tak malo czasu zostalo bo z checia bym Cie odwiedzila :-) Ale jak to mowia... co sie odwlecze to nie uciecze ;)
Annoush Jestem Ci dozgonnie wdzieczna :-D Bardzo mnie ucieszyla wiadomosc o tym kursie! Moze jednak cos z tego wyjdzie. Mialam zamiar wybrac sie na posterunek ale nie wiedzialam jak to dokladnie jest z ta szkola i martwilam sie ,ze mnie wysmieja :oops: Baaardzo Ci dziekuje ,ze mi pomoglas, jestes kochana PDT_Love_08
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 06 mar 2009, 00:22

renusia pisze:karolka U mnie w ciagu dnia byly 4 pory roku
u mnie tez! po poludniu juz sloneczko swiecilo :roll:

A poza tym, ja tez zapomnialam, ze dzien kobiet tuz tuz :badgrin:
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 06 mar 2009, 00:31

Nie ma sprawy, Renatko, cieszę się, że mogłam choć troszkę pomóc :-)
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 06 mar 2009, 13:09

karolka,renusia- dzieki ;)
tak wstawilam,bo brzusio juz nieaktualny a nowy by sie w awatar nie zmiescil :badgrin:

Dzien kobiet juz pojutrze :!:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”