Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.3

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 21 lut 2009, 00:05

Londyjka pisze:Anielica- widze nowy awatarek
a bawilam sie fotkami troszke,ale maja po mnie przyjechac bo tu karnawal na calego do srody!
Pusto sie tu cos zrobilo :?
Londyjka pisze:Jak zwykle objadam sie slodyczami a nieudane paczki zastapilam niezawodnymi zelkami
u mnie tez obzarstwo,ale to od wczorajszych paczkow,faworkow....nie umiem narzucic sobie dyscypliny....i dlatego katorgi na fitnesie przechodze...a tu dziewczyny po ciazach przechodza szybko do fajnej figurki!
A ja zmienilam fitness club...zgodzilam sie na trenera tylko dlatego ,ze byl przystojny...a on zamiast sie do mnie do kolezanki ladnei usmiechac goni nas do pracy... :| chyba gey....jak to kolezanka odrazu okreslila ;)
Ja w trakcie karnawalu,kolana moje po sobotnim szalenstwie na snowbordzie jeszcze czuje...zwlaszcza rano jak wstaje z lozka i musze po schodach zejsc...
Lece bo po mnie podjezadzaja...no tak sie tu karnawal obchodzi....druga czesc dzisiaj...jutro sniezny odpoczynek...niedziela pracowita i poniedzialek wolny mi sie trafil nawet zgodnie ze swietem tutaj!

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 21 lut 2009, 08:06

Londyjko dopiero teraz odpisuję bo nie zaglądałam na forum kilka dni...
operacji noska nie będzie bo się rozmyśliłam :D
nie jest mi smutno z tego powodu :)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 21 lut 2009, 09:38

annoush pisze:Niech dziewczyny mnie poprawią, jeśli się mylę, ale podobno najwięcej przybiera się pomiędzy 7-9 miesiącem. Jeśli tak, to możesz przytyć jeszcze drugie tyle ;)
niekoniecznie bo roznie tyja kobiety, jedne tylko na poczatku a inne tuz przy koncu....
ja osobiscie roztylam sie przy koncu ciazy, tzn spuchlam hihihi
Anielicanrw pisze:u mnie tez obzarstwo,ale to od wczorajszych paczkow,faworkow....nie umiem narzucic sobie dyscypliny....i dlatego katorgi na fitnesie przechodze...
mmmm faworki... niepamietam ile lat temu to jadlam....
Anielicanrw pisze:goni nas do pracy
hihihi za to mu placicie....a poza tym napewno sobie mysli ze "nie dla psa kielbasa" i nawet nie startuje do Was hihihi
Londyjka pisze:to sie uspokoilam,bo wygladam jakbym pionowa cesarke miala.
ah Londyjka zapomnialam dodac ze ja oprucz tej pionowej brazawej krechy mialam pod pepkiem pozioma i calosc wygladala jak krzyz....
takze cud bozy urodzilam hihihihihi
a apropo cudu....
ja niemam slubu i mialam problem by ochrzcic dziecko (wiecie jacy ksieza byc potrafia...)
no i szanowny ksiadz mowi do mnie ze nie ochrzci dziecka bo powstalo ono z grzechu
wiec ja na to ze dziecko powstalo z milosci dwojga ludzi i jest cudem bozym a nie grzechem :evil:
ochrzscilam bejbi i tak bo ksiadz niema prawa odmowic chrztu
moze sie czepiac o slub bo ma takie poglady a nie inne
ale ochrzscic musial.



gdzie sie zapodziala Sammmmmanthiii?

moze to ja tu skusiiiii
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _1_252.jpg hihihhih
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 21 lut 2009, 11:06

cukiereczekPL pisze:mmmm faworki... niepamietam ile lat temu to jadlam....
zrobisz je w pol godziny z pieczeniem!
Ja odkad wyjechalam z Polski ponad 9 lat temu nagle okazalo sie ze jestem kucharka jak moja babcia i mama....ale w Pl nei ciagnelo mnie do garow...tu lubie gotowac,piec dla znajomych,bliskich...ciasta na zamowienie...w formie prezentu czesto daje...
W Pl...mama ciagnela nas do garow stalysmy z siostra jak za kare...a teraz mama sie z nas smieje,ze jak sa swieta spotkania rodzinne...ona jest goniona z kuchni... :badgrin:
Ja fakt przyznaje sie bez bicia...gotuje,pieke...bardzo dobrze,ale moj feler....po mnie w kuchni zostaje Sajgon.... :badgrin: ;)
cukiereczekPL pisze:hihihi za to mu placicie....a poza tym napewno sobie mysli ze "nie dla psa kielbasa" i nawet nie startuje do Was hihihi
a wiesz,ze nawet nie przyszlo mi to na mysl...my tu go od geyow....a to moze jestem z kolezanka takim kabanoskiem z wyzszej polki dla niego hahaha.... :p ...ale tak na marginesie to dobry trener...dyscyplina i systematycznosc w sporcie to podstawa!
cukiereczekPL pisze:ja niemam slubu i mialam problem by ochrzcic dziecko (wiecie jacy ksieza byc potrafia...)
no i szanowny ksiadz mowi do mnie ze nie ochrzci dziecka bo powstalo ono z grzechu
wiec ja na to ze dziecko powstalo z milosci dwojga ludzi i jest cudem bozym a nie grzechem
ochrzscilam bejbi i tak bo ksiadz niema prawa odmowic chrztu
moze sie czepiac o slub bo ma takie poglady a nie inne
ale ochrzscic musial.
mnie szlag trafia jak slysze cos takiego...wiele juz historii slyszalam...i te umoralniania ksiezy....

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 21 lut 2009, 17:50

Toosia- jak taka byla twoja decyzja to oki 8-)
Cukierek- o tym ksiedzu to szkoda gadac; do Boga mam szacunek,do niektorych ksiezy nie; wiekszosc z nich to hipokryci. A dziecku bez watpienia nalezy sie chrzest i nie ma nic do tego czy jestescie z partenerem po slubie...
Kiedys pamietam jak ksieza nie chcieli chowac nie ochrzczonych dzieci gdy zmarly- nie wiem czy to jeszcze praktykuja?? :roll:

A faworki sa pyszne, sama czesto robie.
Za pare dni planuje jakis torcik jogurtowy z galaretka zrobic. :p
w ogole dzisiaj jakies kiepskie cisnienie jest bo caly dzien w lozku leze i nie mam energii.

Anielicarnw- zdjela awatarek... :(
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 22 lut 2009, 10:44

Londyjka pisze:Anielicarnw- zdjela awatarek...
dam nowy!
Ale narazie bol glowy mnie dobija...niech sie karnawal skonczy...a dzis znowu wyjscie na objadek ze zanjomymi....kawka w faajnym lokaliku z muzyka na zywo...zeby odpoczac od tych krzyczacych na ulicach wariatow....na wieczor tance....na ktore ze wzgledu na prace dotre po 23...a w poniedzialekkkkkkk! zakonczenie Karnawlu tutaj.. :p wreszcie! Za rok pojade do Pl odpoczac! 8-)
Ide kawy w siebie wlac,bo padam....i chyba lyknac ibupronik....bo inaczej nei przejdzie.... :|

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 22 lut 2009, 19:10

annoush pisze:Niech dziewczyny mnie poprawią, jeśli się mylę, ale podobno najwięcej przybiera się pomiędzy 7-9 miesiącem. Jeśli tak, to możesz przytyć jeszcze drugie tyle
moze ale nie musi, to zadna regula :)

Londyjka, Tylu rodzaji zelek, co maja w UK w zyciu nie widzialam w Polsce:D Tez je uwielbiam:P
Anielicanrw pisze:Ale narazie bol glowy mnie dobija...niech sie karnawal skonczy
ciesz sie, ze moglas tak poszalec:D Mnie troszke karnawal ominął w tym roku :roll:

A poza tym piekna pogoda u nas dzisiaj, az czuje sie wiosne :-D
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 22 lut 2009, 19:41

Ja jestem laseczki ale padnieta,wczoraj po pracy poszlam na imprezke domowa,i zladowalm w domu o 3,a rano nie moglam wstac do pracy...Ale juz jest ok ,przezylam jakos,najgorzej bylo rano...A jutro lece do mojej siterki do Liverpoolu,nie moge sie doczekac!!!Anielicanrw, no wlasnie czemu zmienilas avatar!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 22 lut 2009, 21:50

Ja też już pożegnałam karnawał, na próbie do ceremonii i bankiecie przed-Oscarowym 8-) Polecam, będzie co oglądać, chyba że wytną wygłupy Hugh Jackmana :badgrin:
Jedyne, co mnie rozczarowało, to dekoracje, w telewizji zawsze wyglądają tak wytwornie, a na żywo kicz i wyblakłe kotary ;)
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 23 lut 2009, 10:37

misialeczek24 pisze:Anielicanrw, no wlasnie czemu zmienilas avatar!
avarek to takie moje "wypociny" nowym obiektywem....robie sobie i znajomym portreciki...
karolka69 pisze:A poza tym piekna pogoda u nas dzisiaj, az czuje sie wiosne
a ja licze ze i u mnei te chmurzyska sie rozejda,bo chcialam pofocic troszke karnawal w Kolonii....
Jedyne, co mnie rozczarowało, to dekoracje, w telewizji zawsze wyglądają tak wytwornie, a na żywo kicz i wyblakłe kotary
mialas szczescie to ogladac na zywo...to nam moze dokoloruja troszke w TV :p

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”