Na emigracji- czyli jak sie odnaleźć ?:)cz.2

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 17 sie 2008, 11:48

Osobiscie moim zdaniem ruscy tylko strasza. Nie sa idiotami chyba wiedza, ze jak zaczna wojne z polska to prawie z calym swiatem. Cala unia i Usa i chyba wiadomo, kto jest przegrany w tym starciu ;) .

Najsmiesniejze jest to,ze to ruscy nam zarzucają niszczenie pokojowych stosunkow, kon by sie usmial :badgrin: . Teraz widac , jak polska staje sie silniejszym panstwem - rosja trzesie portkami. Widac maja duzo na sumieniu :!:

A u mnie od dwoch dni nie pada deszcz i jest nawet cieplo 8-) moze znowu lato przyszlo :-D

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 17 sie 2008, 17:29

Osobiscie moim zdaniem ruscy tylko strasza.
niehc sie dzieje wola nieba :roll: jak to mowia...... :roll:

a ja dzis mam dooolllaaaaa :cry:
i niepowiem czemu :cry:
jeszcze okresu dostalam z nerwow chyba bo tydzien wczesniej zawital hihi

ah.... :?
no nic .wroce tu jak mi sie humor poprawi zeby nie smucic....
:roll: milego popoludnia/wieczorka zycze.... :oops:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 17 sie 2008, 20:15

Samanthii pisze:dziecku sie nie odmawia !!!!!!!!!!!!!!!!
niby tak ale wszystko ma swoje granice....
w tym wypadku to raczej dziecku sie tlumaczy ze nie wszystko mu wolno..
a deserek cioci Sam to deserek cioci a nie dziecka :roll: moim zdaniem.....
Samanthii pisze: ...chyba nie powinnam ulegac namawom mojego meza................ :(
nie nadaje sie na mame............. :cry: :cry: :cry:
bedziesz perfect mamcia zobaczysz ;)
poza tym moze uda ci sie nie rozpiescic dziecka i bedzie grzeczniutkie :roll: :roll: :roll:

pozdrawiam i ide szukac drabiny......zeby wyjsc z dola :oops:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 17 sie 2008, 20:35

Samanthii pisze: ...jak sie czujesz tak jak ja, to wspoczuje.... :x :(
mozliwe ze podobnie.....
mnie tez drazni druga polowka... nie gadam z nim :evil:
tez jestem spiaca ale to bardziej do ciezkich oczu od placzu...

jutro nowy dzien..oby lepszy...
kolorowych snow Sam ;)
i nie deneruj sie za mocno tylko relaksuj...relaksuj.....relaksuj ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 17 sie 2008, 21:24

cukiereczekPL pisze: ...jak sie czujesz tak jak ja, to wspoczuje.... :x :(
mozliwe ze podobnie.....
mnie tez drazni druga polowka... nie gadam z nim :evil:
tez jestem spiaca ale to bardziej do ciezkich oczu od placzu...
to dziewczyny jestesmy razem :oops:
Ja tez nie gadam z moja druga polowka. Pokłóciliśmy sie o moje dziecko :roll: . Oczekuje od niego ,ze bedzie idealny, a to jest dopiero dziecko, ktore ma 8 lat, do cholery :evil:

Samanthii tak przy okazji ta dziewczynka byla po prostu bardzo rozpieszczona. nie przejmuj sie , pamietaj to ty wychowasz swoje dziecko i masz na to wplyw, wiec mozesz uniknac efektu rozwydrzonego bachora w domu :badgrin:

Mnie tez brzydzą kupy innych dzieci, zreszta dwu letnie dziecko powinno zalatwiac sie w nocniczek, a nie w pieluchę :roll:

Samanthii nie zamartwiaj sie , poniewaz wplywa to na nastrój dziecka w twoim brzuszku :-)

Awatar użytkownika
ekler
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 379
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:05

Post autor: ekler » 17 sie 2008, 21:28

Samanthii
czytam wasz wątek choć nie jestem na emigracji....I jak przeczytałam twojego posta o tym dziecku to tak jakbym czytała siebie.Musze Cie troszke pocieszyć! Otóz jak ja byłam na początku ciązy( teraz córcia ma 11 lat)poszłam tak na moment do kolezanki ktora miała moze 4miesieczne dziecie.Lezało ono w łózeczku,(wiec nie było mowy o takiej sytuacji jakiej ty byłas świadkiem)i poprostu był grzeczniutkie ale jak zobaczyłam ze cały pokój jest,,zagracony,, rzeczami tego dziecka(łóżeczko,zabawki,kosmetyki dziecięce itd.) to mi sie zupełnie odechciało być mamusią.Pomyślałam sobie,, po jaką cholere mi to dziecko? chyba mi odbiło ze zapragnęłam być mamą, ja sie kompletnie do tego nie nadaje, a pozatym ja wogóle nie lubie dzieci!!,,
No ale jak juz zostałm mamą, to powiem Ci....przecudownie uczucie!!Wiesz co cudze dziecko to nie własne..przekonasz sie.Nawet jak sie ubrudzisz dziecka kupką to pryszcz, zobaczysz ze nie bedziesz sie az tak brzydziła jak Ci sie wydaje(co kupa twojego dziecka to nie cudzego hehe).A jezeli nie pozwolisz zeby od małego dzieciak wchodził Ci na głowe to nie bedziesz miała takich sytuacji jakich byłas swiadkiem.Jak dzieciak jest rozwydrzony to sorki ale to wina rodziców bo pozwalają mu na zbyt wiele.
Wiec kobieto , głowa do góry, znam to wszystko z autopsji,nie bedzie tak zle, zobaczysz.

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 17 sie 2008, 23:44

MOja mame zabralo pogotowie do szpitala :(
Nie mam slow na lekarzy w Niemczech....
Mama miala od 4 dni goraczke (6.08 miala operacje, wypisali ja 10.08)- bylysmy w ten piatek w szpitalu to mame odeslali spowrtem do domu, w sobote byl lekarz na wizycie domowej i tez olal moja mame, wiec zbijalysmy goraczke paracetamolem, ale dzis powiedzialam dosc i zabronilam mamie to brac. Goraczka skoczyla do 39,2- wezwalismy lekarza i dopiero ten kazal wezwac pogotowie.
Teraz jest w szpitalu na izbie przyjec, bo robia jej badania. Ja nie pojechalam z nia bo nie mialabym potem jak wrocic do domu :( Boje sie ze to zapalenie pluc :(

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Post autor: katarzyna14 » 18 sie 2008, 00:12

Bedzie dobrze nie martw sie glowa do gory! A co mama miala za operacje? Mieszkacie w Niemczech? Myslalam ze W PL
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 18 sie 2008, 00:20

Mama miala usowana macice, ale jak na moje oko nie jest to infekcja w okolicach pola operacyjnego- brak objawow otrzewnowych, ropnych wydzielin, wszystko sie ladnie goi, brzuszek jest miekki. To mi wyglada na zakazenie ogolnoustrojowe albo wlasnie na to zapalenie pluc pooperacyjne :(
Moja mama mieszka w DE a ja w PL, ale teraz jestem w DE bo przyjechalam zajac sie mama ;)

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Post autor: katarzyna14 » 18 sie 2008, 00:34

virriel, Trzymam kciuki za mame i modle sie o jej zdrowie informuj jak sie mama czuje! Pozdrow ja
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”