Emigracja, a związek

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 07 cze 2008, 22:39

janko2 pisze:Nie po to się ludzie kochają,żeby sie rozstawać...czyli prosto mówiąc nie być z sobą..No na kilka dni to normalne,ale miesiące.
nic dodac nic ujac. ;-)

niebieski
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 504
Rejestracja: 13 lut 2007, 01:24

Post autor: niebieski » 08 cze 2008, 16:48

OJ coś o tym wiem ....ciężko jest być razem...., a szczególnie trudno jest z zaufaniem i z tym, ze inni ludzie często głupią buntują. Ostatnio mojemu chlopakowi ktos w pracy powiedział, ze na pewno juz sobie kogoś znalazłam, ze on i tak nie wie co ja tu czyli w PL robie itd. A później są kłutnie, bo jak chce gdzieś wyjsc ze znajomymi to on mi wmawia, ze juz kogos poznam, kusze los i takie tam pierdoly....A ja nie potrafie siedzieć w domu do tego koncze studia i póki mogę chcę sie jeszcze z ludzmi spotykać, bo później jade do niego i kazdy idzie w swoją stronę.

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 09 cze 2008, 20:17

Byc moze na poczatku jest to sprawdzian dla uczuc,teskni sie ... ale gdy sytuacja sie powtarza lub gdy czas rozlaki wydluza sie, zaczyna sie zapominac,zyc tym co jest teraz,a tamto takie odlegle... lepiej nie dopuszczac do takiej sytuacji bo gdy juz uczucie wypali sie to nawet gdy te osoby w koncu zamieszkaja razem na zawsze juz jednak nigdy nie bedzie takie samo...
Ja ufam swojemu facetowi,ale jak to jest z facetamii,lepiej nie dawac takich sprawdzianow uczuc jak dluga rozlaka bo nieraz niechacy mozna to wykorzystac,choc sie nie planuje...a nieraz zwyczajna pokusa sprobowania czegos nowego...inny klimat,inne kobiety...nikt sie nie dowie przeciez...
Tak naprawde lepiej miec nieraz wszystko pod kontrola niz za duzo swobody bo jest wiele pokus...
Ile ja sie nasluchalam w Uk takich historyjek on tu ona tam,naprawde nie bede powtarzac bo nieraz sa okropnie swninskie ale wiem napewno: WYJECHAC TO RAZEM!
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

niebieski
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 504
Rejestracja: 13 lut 2007, 01:24

Post autor: niebieski » 09 cze 2008, 23:14

Dlatego zaraz po obronie jade do niego :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”