chorobliwa zazdrosc

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 05 sty 2008, 15:37

gracja pisze:Po pierwsze - trzeba rozgraniczyć- są faceci i gnoje
to tez prawda ale rozni sie to tym ze facet zdradzi raz a gnój regularnie ;)

Zastnanawialam sie nad tym co jedna z was napisala a mianowiice ze facet bedac z kobieta na cale zycie zdradzi ją bankowo. I Az nie chce mi sie wierzyc... stalam dzis w mega dlugiej kolejce i bylo pare facetow z dziecmi i wygladali tak miło i poczciwie ze az nie chce mi sie wierzyc..... Ale uwazam ze tak jest i nie robia tego bo nie kochaja albo bo nie podoba im sie partnerka tylko no niewiem sama czemu chyba od tak dla proby z kims innym.

Straszny ten swiat :evil: :badgrin:
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 05 sty 2008, 15:37

gracja pisze:Po pierwsze - trzeba rozgraniczyć- są faceci i gnoje
to tez prawda ale rozni sie to tym ze facet zdradzi raz a gnój regularnie ;)

Zastnanawialam sie nad tym co jedna z was napisala a mianowiice ze facet bedac z kobieta na cale zycie zdradzi ją bankowo. I Az nie chce mi sie wierzyc... stalam dzis w mega dlugiej kolejce i bylo pare facetow z dziecmi i wygladali tak miło i poczciwie ze az nie chce mi sie wierzyc..... Ale uwazam ze tak jest i nie robia tego bo nie kochaja albo bo nie podoba im sie partnerka tylko no niewiem sama czemu chyba od tak dla proby z kims innym.

Straszny ten swiat :evil: :badgrin:
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 05 sty 2008, 15:38

gracja pisze:Po pierwsze - trzeba rozgraniczyć- są faceci i gnoje
to tez prawda ale rozni sie to tym ze facet zdradzi raz a gnój regularnie ;)

Zastnanawialam sie nad tym co jedna z was napisala a mianowiice ze facet bedac z kobieta na cale zycie zdradzi ją bankowo. I Az nie chce mi sie wierzyc... stalam dzis w mega dlugiej kolejce i bylo pare facetow z dziecmi i wygladali tak miło i poczciwie ze az nie chce mi sie wierzyc..... Ale uwazam ze tak jest i nie robia tego bo nie kochaja albo bo nie podoba im sie partnerka tylko no niewiem sama czemu chyba od tak dla proby z kims innym.

Straszny ten swiat :evil: :badgrin:
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 05 sty 2008, 15:40

to zalezy od wielu czynnikow kazdy facet jest inny, kazdy zwiazek jest inny, kiedy znajdziesz prawdziwa milosc i facet kocha cie tak jak ty tego potrzebujesz to wszystko jest ok i to ze oglada jakies tapety tez nie bedzie powodem do klotni, ale kiedy zakochasz sie w takim wlasnie gnoju to czasem milosc przyslania oczy i zastanawiasz sie czy on przekracza granice czy to ty przesadzasz z zazdroscia, bo kiedy tych tapet ma tysiac i ogladanie ich zajmuje mu pol co drugiej nocy, kiedy zapisuje sobie nazwiska tych modelek to cos juz jest nie tak.. kiedy mocno go kochasz czasem mozesz miec problem z uswiadomieniem sobie ze jest draniem. ja mysle, ze jakbym sie dobrze postarala to z teorii moglabym ksiazke napisac
jak postepowac w takich sytuacjach ale w praktyce dochadza silne uczucia i czasem ci znieksztalcaja rzeczywistosc, wiec dobrze jest sie poradzic kogos postronnego.

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 05 sty 2008, 15:51

a propo pana mlodego, mysle ze omawiamy takie sytuacje ze strachu, ja sama znam historie brania prostytutek na wieczory kawalerskie, nawet ostatnio slyszalam ze koledzy mojego chlopaka zabawiali sie na takim wieczorku z takimi... kilku z nich ma dziewczyny, one uwazaja ich za swoich misiow kochanych i o niczym nie wiedza. sluchy o takich i podobnych sytuacjach dotyczacych zdrad dochodza mnie bardzo czesto, samo wtedy nasowa sie pytanie: tamte kochane misie sa gnojami tylko moj jest w porzadku?? : tamte dziewczyny byc moze to samo mysla o twoim a swoich tez uwazaja, za jedynych porzadnych. nasze frustracje z powodu tych ustaszanych sytuacji musza gdzies znalesc ujscie
zapomnialam o edytuj... :/ i nie ustasznych sytuacji tylko uslyszanych :)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 05 sty 2008, 16:18

w ogole te opowiesci o wieczorach kawalerskich, to mnie doprowadzaja do mdlosci...raz, ze to obrzydliwe, a druga sprawa, to facet, ktory dopuszcza sie takich rzeczy przed slubem, co bedzie robil po?? 20 lat po slubie to jeszcze bylabym w stanie pojac, ale przed? taki pozniej to bedzie zdradzac na bank :roll:
a tak nawiasem mowiac, to co to za facet, ktory zabawia sie z prostytutkami? chyba dupa, a nie facet jezeli musi placic za seks :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 05 sty 2008, 16:18

ariela pisze:
Zastnanawialam sie nad tym co jedna z was napisala a mianowiice ze facet bedac z kobieta na cale zycie zdradzi ją bankowo. I Az nie chce mi sie wierzyc...:
I dobrze, że nie chce Ci się w to wierzyć bo to wielka bzdura. Jak można wszystkich wrzucić do jednego wora. Jasne, są faceci, którzy zdradzają, czy zdradzą jednak co za bezsens mówić, że każdy zdradzi. Nie wiem, kto napisał te słowowa (bo nie chce mi się czytać całego tego topiku), ale obawiam się że wyraziła je właśnie zdradzona babeczka, której partner na wytłumaczenie wymyślil sobie tanią wymowkę.
Byłam dziewczyną, teraz jestem zoną, nie dam sobie reki uciąć za mego faceta ale niesprawiedliwym by było gdybym żyła z przekonaniem że i tak mnie zdradzi, a może już zdradził. Bdzura.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 05 sty 2008, 16:45

natalya pisze:tak nawiasem mowiac, to co to za facet, ktory zabawia sie z prostytutkami? chyba dupa, a nie facet jezeli musi placic za seks
DOKLADNIE! oh(re1
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
czwala
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 475
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:33
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: czwala » 05 sty 2008, 16:47

tylko tutaj nie chodzi czasami o to czy dupa czy nie, tylko o swiadomosc, niektorych mezczyzn to kreci, ze placa kobiecie za sex
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

29.11.2006 - Dr Grobelny - powiêkszanie piersi

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 05 sty 2008, 20:23

nesia pisze:
ariela pisze:
Zastnanawialam sie nad tym co jedna z was napisala a mianowiice ze facet bedac z kobieta na cale zycie zdradzi ją bankowo. I Az nie chce mi sie wierzyc...:
I dobrze, że nie chce Ci się w to wierzyć bo to wielka bzdura. Jak można wszystkich wrzucić do jednego wora. Jasne, są faceci, którzy zdradzają, czy zdradzą jednak co za bezsens mówić, że każdy zdradzi. Nie wiem, kto napisał te słowowa (bo nie chce mi się czytać całego tego topiku), ale obawiam się że wyraziła je właśnie zdradzona babeczka, której partner na wytłumaczenie wymyślil sobie tanią wymowkę.
Byłam dziewczyną, teraz jestem zoną, nie dam sobie reki uciąć za mego faceta ale niesprawiedliwym by było gdybym żyła z przekonaniem że i tak mnie zdradzi, a może już zdradził. Bdzura.
nesia,wreszcie ktos rozwial te glupoty,bo ja to juz wczesniej chcialam zrobic ale dalam se luz. Jasne,ze nie kazdy zdradza!Bo kto ak powiedzial? jakis osiol,ktory zdradzal,i gadal po sobie,zeby sie usprawiedliwic! Jedni zdradzaja inni nie! A ten kolezka patrzyl pod wzgledem swoim i towarzystwa,w ktorym jest,czyli pewnego meskiego poziomu półświatka a jak wiadomo towarzystwo dobiera sie podobnym swiatopogladem.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”