ZARECZYNY

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 20 wrz 2007, 20:56

Nie no dla mnie też jakas dziwna ta historia :roll: Oświadvczyny od zarania wieków kojarzone są z póżniejszymi zaslubinami, jesli Ty piszesz , ze przyjmujesz je a wiesz że i tak z małżeństwa nici, chcesz gostka tylko przytrzymac przy sobie; a czekasz na miłośc swojego zycia - to takie jakies dziwne, chyba po prostu boisz sie byc sama, szkoda gościa bo pewnie wiąże z Toba plany a Ty chcesz mu jednak umknąć.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 20 wrz 2007, 22:38

daria_1 pisze:virtualia a to dlaczego wogule z nim jestes :?: Mowisz ze masz nadzieje ze spotkasz kiedys fantastycznego faceta itd. ... wychodzi na to ze swojego wogule nie kochasz.... no bo jak to mozliwe ze jestes ze swojim a czekasz na to zeby spotkac innego, takiego za ktroego bedziesz chciala wyjsc za maz... :|

o to wlasnie chodzi ze juz raczej nie kocham jakis czas temu rozstalismy sie po 3 latach wspolnego mieszkania ...teraz zeszlismy sie ale jak dla mnie to nie to. Bylo rozstanie padly przykre slowa itd. Nie wiem jak bedzie na dzien dzisiejszy nie wyszlabym za niego tak to wyglada. A dlaczego nadal z nim jestem moze ludze sie ze bedzie lepiej czekam na jakis impuls w jedna badz druga strone nie wiem
nesia pisze:Nie no dla mnie też jakas dziwna ta historia :roll: Oświadvczyny od zarania wieków kojarzone są z póżniejszymi zaslubinami, jesli Ty piszesz , ze przyjmujesz je a wiesz że i tak z małżeństwa nici, chcesz gostka tylko przytrzymac przy sobie; a czekasz na miłośc swojego zycia - to takie jakies dziwne, chyba po prostu boisz sie byc sama, szkoda gościa bo pewnie wiąże z Toba plany a Ty chcesz mu jednak umknąć.

tak faktycznie szkoda pol roku temu mnie zdradzil biedny on taki

a ja mu wybaczylam

i teraz mi trudno zaufac i zapomniec
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 21 wrz 2007, 16:45

virtualia no to jak go nie kochasz, jak nie jestes z nim szczesliwa, to po co tracisz swoj czas :?: tak to napewno nie znajdziesz faceta swojego zycia :!: Mowisz ze cie zradzil... Na jaki impuls ty jeszcze czkasz :?: :?:

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 21 wrz 2007, 19:17

virtualia pisze: tak faktycznie szkoda pol roku temu mnie zdradzil biedny on taki

a ja mu wybaczylam

i teraz mi trudno zaufac i zapomniec
To zupełenie zmienia postać rzeczy. Teraz jeszcze bardziej się dziwie, że jesteś z nim mimo iz boli Cię zdrada a na dodatek chcesz przyjąc zaręczyny. Virtualia chyba nie warto sie w to pakować, nie bój się, jesteś młodą dziewczyną on nie jest jedyny, a tak jak piszesz cagle szukasz - odpuśc sobie z nim, pobądz sama i na spokojnie rozejrzyj sie za swoim szczęściem.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 22 wrz 2007, 10:18

Masz racje powoli chyba dojzewam do rozstania takiego definitywnego. Juz nie mieszkamy razem i dobrze mi z tym. To od niedawana zaczynam sobie uswiadamaiac ze lepiej mi samej niz z nim ze juz niem ma tego czegos miedzy nami. Dobrze mi samej.
Nigdy z nikim nie bylam tak dlugo i chyba dlatego trudna mi powiedziec ze to koniec.
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 03 sty 2008, 20:01

29 grudnia 2007 moj Misiak padł przede mna na kolana :-D

teraz dumnie nosze pierscionek i jestem super szczesliwa :-D
zaręczylismy sie po 1,5 roku znajomości, ślub planujemy w lipcu 2009, na 2008 nie ma szans na dobrą sale :roll: poza tym chce na spokojnie sie za wszystko zabrac, ale szczerze, te wszystkie przygotowania mnie dobijaja :roll: w tym roku ide na 3 wesela i kazda para do ktorej idziemy marzy o szybkim slubie w LV bo dogadanie kazdej pierdoly jest podobno koszmarem :roll:

ale co tam, na razie pekam z radości, zaczne sie martwic od marca, jak zaczne szukac sali :badgrin: bo niestety juz w marcu musze zaczac :roll:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 03 sty 2008, 20:24

Dominicana, GRATULACJE!!!!!!!! :-D :-D :-D
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 03 sty 2008, 20:47

Ja też gratuluję :-D
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 03 sty 2008, 22:29


Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 04 sty 2008, 12:42

Wieeelkie gratulacje!!!!!!!!!!!! :-D
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”