Viola wszyscy jesteśmy z Tobą..

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 25 maja 2007, 20:27

mi brakuje slow, chcialabym krzyczec ze to takie nie sprawiedliwe, dlaczego tak sie dzieje :!: :!: :!:
Violka dla mnie tego typu odejscia tez sa niewytłumaczalne :cry:
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 01 cze 2007, 17:40

Violu jak sie trzymasz? Buziaczki wielkie [smilie=kiss of love.gif]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
Majoliwka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 401
Rejestracja: 19 lis 2006, 19:05
Kontakt:

Post autor: Majoliwka » 02 cze 2007, 12:51

Violu ciągle myślę o Tobie i mam nadzieję że jakoś sobie radzisz. Jestem całym sercem z Tobą :!:
02.08.06 Dr Kasprzyk okr±g³e Mentor 375/425- teraz siê zacznie!!!

Awatar użytkownika
gosiaczek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 183
Rejestracja: 16 lut 2006, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosiaczek » 02 cze 2007, 22:06

Violu mi minął dziś miesiąc bez Mamy. Akurat był dzień Matki i dzień Dziecka pierwsze takie święta bez mojej Mamy.Świeczka ciągle się pali....tylko to mi zostało palić świeczkę przy Jej zdjęciu.
Jak sobie radzisz bo ja sobie nie radze??

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 03 cze 2007, 13:30

Lunka ..Majówka dziekuje ze o mnie myslicie...
Jak sie trzymam :?: zyje jakby w dwoch swiatach ...w pracy jest prawie dobrze ,nie mam czasu myslec ..nie mam czasu na nic ...ludzie dookoła ...nawet uda mi sie czasem usmiechnac...zazartowac ...i jesli ktos mnie tam widzi to mysli pewnie ...ze juz jest ok ...
Jednak gdy tylko wychodze za drzwi...wita mnie smutek..tak odrazu ...wychodzac z pracy widze miejsce gdzie zawsze na mnie czekał i uswiadamiam sobie ze juz nigdy nie bedzie..
Gosiu ja tez sobie nie radze....uciekam od tej mysli choc to pewnie nie sposob...
Nadal nie potrafie wspominac ....rozmawiac o NIM ...to tak strasznie boli ...teraz piszac tez płacze ....tak jest zawsze...czuje ze zyje w takim zawieszeniu ...oczekiwaniu ze zaraz bedzie dobrze ....tak jak było kiedys ....ze jeszcze troche musze wytrzymac i ten koszmar sie skonczy ...bo to tylko mi sie wydaje ....ze to tylko film ktory oglądam ....ze jeszcze troszeczke i sie obudze...wyłacze telewizor i On bedzie koło mnie ...i znów bede szczesliwa...bede mogła MU opowiedziec jak bardzo teskniłam ....
Bo przeciez to nie jest mozliwe ze umarł...Był zawsze zdrowy to jak to mozliwe ze w ciagu 1,5 miesiąca odszedł na zawsze....nie umiem w to uwierzyc...
Caly czas jade na tabletkach i nie wiem jak bym funkcjonowala bez nich ....
Gosiu tez cały czas pale swieczke przy JEGO zdjeciu i obiecałam sobie ze tak bedzie zawsze......choc ostatnio siostra mnie zapytała czy to nie jest takie rozdrapywanie ran...ale jatak nie mysle ..chce to robic ...chce aby ,jesli to mozliwe, wiedział ze pamietam....kocham...tesknie ....i ciagle ciagle zyje dla NIEGO....zeby nie bładzil ...wiedział gdzie jestem...zeby to swiatełko było taka latarnią morską...ktora wskaze MU droge do mnie

Awatar użytkownika
Kropeczka24
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 104
Rejestracja: 02 maja 2007, 22:32

Post autor: Kropeczka24 » 03 cze 2007, 14:45

Violu trzymaj się !!! Bardzo Ci współczuje , i odkąd przeczytałam o Twojej tragedii ciągle o tym myśle i uwierz mi że na prawde jest mi bardzo przykro ... :( Wiem że nie ma słów które ukoiły by Twój ból

Awatar użytkownika
KALA1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2007, 13:17

Post autor: KALA1 » 03 cze 2007, 17:25

Violuś nie wiem co napisać.......
TRZYMAJ SIĘ!
Korekta blizny na ustach - dr Brzuchañski

Awatar użytkownika
KALA1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 12 kwie 2007, 13:17

Post autor: KALA1 » 03 cze 2007, 17:31

"We wszystkim tym, co zdarza się w życiu człowieka, trzeba odczytać ślady miłości Boga"

Wiem, że napewno jest Ci ciężko w to uwierzyć że tak może być ale wiesz ja bardzo w to wierze - czasami warto zawierzyć.
ściskam Cię mocno!
Korekta blizny na ustach - dr Brzuchañski

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 04 cze 2007, 14:02

Violu, wątek przeczytałam już dawno, śledzę na bieżąco, nie umiałam nic mądrego tutaj napisać, ale wiedz Kochana, że dużo dziewczyn tutaj zaglądające i nic nie piszące (między innymi ja) bardzo Ci współczujemy,
Życzę Ci dużo, dużo siły, abyś szybko pokonała ten czas, który jest dla Ciebie wielkim cierpieniem i wyjdź z tego zawieszenia jak najszybciej, zobacz ile jest wokół Cienie wspaniałych osób, ciesz sie wspomieniami, bo z tego co pisałaś, Twój Mąż był wspaniałym człowiekiem i Ty też jesteś wspaniała, nie zasłużyłaś na to aby tak cierpieć,
ciesz się, że możesz sobie popisać tutaj na forum,
dziewczyny wszystkie jesteście Wielkie i Wspaniałe, umiecie być blisko w takiej potrzebie, ja jakoś nie umiałam się szybciej wypowiedzieć w tym wątku chociaż częśto myślałam o Violi i jej cierpieniu
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 06 lip 2007, 14:57

Violuś jak się trzymasz
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”