czuje sie niekochana

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Tigra21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:25

Post autor: Tigra21 » 10 gru 2006, 21:15

Normalnie az chce sie powiedziec Amen. :badgrin:
Popieram w 100%. Faceci sami podkreslaja ze chca kobiete z charakterem, ktora ma wlasne zaineresowania i swoich przyjacol, zyje swoim a nie jego zyciem.
Ale jak bylam mlotsza mialam podobna historie. Facet robil swoje, nie zwracajac uwagi na mnie i moje zdanie. Picie z kolegami, imprezy a ja sie martwilam czy cos mu sie nie stalo. Do tego kasa ktora zarabialam szla nie na mnie, ale na nas :roll: . Splacalam jego dlugi, kupilam mu samochod. Nawet byl na tyle beszczelny ze za moja kase ktora dalam mu na naprawe auta pojechal z kolezankami do Ambera w Miedzyzdrojach. W koncu oprzytomnialam. Odcielam go od gotowki, powiedzialam ze jak ma zamiar byc pasorzytem to niech spada. Zaczelam umawiac sie z kolegami i wiecie co. Zmiana drametrialna. Im mniej pokazywalam mu uczucia tym bardziej sie staral. Zmienil sie do tego stopnia ze nie ma teraz kochanszego faceta (oczywiscie dla mnie) na swiecie. Jestesmy razem juz 6 lat. Obydwoje sie zmienilismy a nasz zwiazek jest pelen ciepla i zaufania. Moj M swiata pozamna nie widzi (i w 2 strone to samo) i w przyszlym roku w grudniu bierzemy slub.
Wniosek; Ludzie sie jednak czasem zmieniaja, szczegolnie jak sa mlodzi. A faceta trzeba sobie wychowac. Chyba ze ma sie to szczescie i jakas inna wczesniej juz go ustawila :-D Oczywiscie to moje doswiadczenia i czesto bywa niestety inaczej :evil:
Mam nadzieje ze sie jeszcze jakos dopasujecie bo mlodziutcy jestescie. Ale pomietaj ze to powinno isc w 2 strony a jak narazie to tylko on cie ustawia.
Kurcze nie wiem czy mam prawo radzic mo jestem tylko pare latek starsza :roll:

Awatar użytkownika
kajojlbn
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2006, 20:43

Post autor: kajojlbn » 11 gru 2006, 01:28

ojjj łatwo powiedziec tylko czemu tak trudno to zrobic ;/ powiem tak dzisiaj to on dzwonił pisał cały dzien az nie dawałam wiary w to co sie działo zadzwonił chciał sie spotkac powiedziałam ze nie mam czasu ;p pozniej pisał na gg ani razu nie odpisałam to było dla mnie najwieksze wyzwanie bo zawsze jak mis sie pojawiał na gg to leciałam i pisalam jak szalona a tu nic zero reakcji na niego z czeego jestem dumna;)

Poza tym postanowiłam cos zmienic umowiłam sie juz z kolezankami jutro zalatwiam swoje sprawy we srode widze sie z kolezanka idziemy na kawke i do kina czwartek zalatwiam spr.z mama a w piatek ide na babski wieczor ;) pora wrocic do obiegu a teraz najsmieszniejsze Mój Luby napisał mi na gg :


cyt. :

miałem dzisiaj troszke czasu wolnego tylko dla siebie , lezałem sobie i myslałem doszedłem do 1 wniosku o ktorym chciałbym Ci jutro powiedziec.
Nie byłem z Tobą fair jak do tej pory i teraz sie to zmieni ... wczoraj to była ostatnia nasz kłotnia, ma byc tylko lepiej- załużylas na to ale to jutro
Ps.seans mamy juto o 17-15

DOBRE NIE hahahaa :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Tym bardziej ze do tego kina własnie na ten Film umowiłam sie juz z kolezanka :badgrin:

(grali go od 1.12 a jutro jest 11 jak wiem wiec mial 2 tyg. prawie) a teraz trudno niech sam idzie :badgrin: bo ja juz mam kompana niestety jego sie doprosic nie moglam to teraz jest juz za pozno moze kiedy indziej :badgrin: jak mi sie zechce :badgrin:

Akurat jak ja teraz postanowiłam go zaczac olewac ale wiecie co moze to i lepiej bo teraz ja go zaczne tak traktowac ja bede latac z kolezankami poczawszy od piwa skonczywszy na imprezkach i spaiu u kolezanki niech teraz on sie martwi stara itp.
ja mam juz kalendarz zajety poza tym niebawem sesja a to nie przelweki mam kilka prac do napisania a to pochałania troszke czasu :badgrin: i nie ma dla niego miejsca przynajmniej nie tyle juuuz nie miał 2 lata na to by o mnie zadbac jako facet szczegolnie jesli naprawde KOCHA
Poza tym lada dzien mam zabieg ii super cycuszki a procz tego zapisuje sie na zajecia dodatkowe moze pojde do pracy w kacelarii ( studiuje prawo 3 roku ) koniec siedzenia w domu i zadreczania sie bo moze tkwiac w tej zwiazkowej samotnosci strace jakas Prawdziwa Miłosc ktora gdzies za rogiem czeka kto wie :p

Niech teraz on poczuje te nerwy jak ja sie bede ''szwędac'' i jak wazne beda dla mnie tylko kolezanki a on na szaaarym koncu :badgrin:

Jeden plus od stycznia zaczyna prace a w pazdzierniku idzie tzn.ma isc na studia :-)
cos sie w koncu zmienia moze na lepsze ale tego nie wiem bo przeciez u nas chodzi glownie o to jak on traktuje nasz zwiazek jak sie zachowujemy w stosunku do siebie a inne braki tylko dopinaja guziczek :?

Ale koniec mojego gadania zobaczymy jak bedzie czego sie jutro dowiem co ma mi do powiedzenia obawiam sie ze znowu mnie dobije ze obieca złote gory aaa bedzie tak jak dotychczas boje sie tego a jeszcze bardziej swojej reakcji zebym znowu nie poleciala na skinienie paluszkiem kiedys taki bład zrobiła moja mama tez zle trafiła ale przynajmniej ma nas a moj tatus wrocił po 18 latach i normalnie przyszedł do nas skruszony a mama nigdy sobie zycia nie ulozyła i tak byłysmy zawsze same we 3 z problemami nawet kasy nie dawał nie pytal czy zyjemy kompletnie nic ale nauczyłysmy sie zycia miałysmy prawdziwa szkołe i dlatego nie chce powielic schematu mamy bo wiem ze nie jestem i nigdy nie bede tak silna jak ona podziwiam ja za to i bardzo kocham a ona sie boii ze z moim chlopakiem bedzie tak jak z nia i moim tata i powiem szczerze ze i ja sie tego boje własnie tego mowiłam mu to ale on nie rozumie bo ma i zawsze miał pelna rodzine i nie wie jak to jest ;/ zna moje obawy wie ze sie tego boje a mimo to tak mnie rani i zniecheca do innych mezczyzn ze mimo tego jaka jestem (madra inteligentna potrafie ugotowac posprzatac upiec nigdy nikogo nie zdradziła i tego nie zrobie KOCHAM CALYM SERCEM sobie odmowie zeby komus dac i zeby widziec czyjs usmiech na twarzy( nie dost.prezentu na urodziny on tak nie robilismy sobie mikolajek ale nie potrafiłam niczego mu nie dac wiec kupilam prezent i dolozylam kase do samochodu mimo ze ja nic nie dostałam na sylwestra nigdzie nie idziemy ale moze sie to zmieni jak on dostanie prace) zawsze dbam o zwiazek i o mojego faceta a przy tym jestem piękna zawsze dopieta na ostatni guzik az sie czasem dziwia jak ja to robie ze zawsze super wygladam wciaz sie we wszystkim ulepszam niczego mi nie brakuje no piesii ale te tez juz beda i kazdy mowi mi ze zasluguje na kogos lepszego i moge miiec kogo tylko zechce wiem ze to prawda bo i jego chciałam a teraz mam to co mam na wlasne zyczenie) zostane SAMA z psem w 4 ścianach :cry: :cry:

Mowia ze Sila Baba ze mnie wbrew pozorom i tej mojej malenkosci ale ... :roll:

ZEBYM TYLKO WYTRWAŁA ....... OBYM MIAŁA SIŁE KTOREJ TERAZ TAK MI BRAK :(

Tigra21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:25

Post autor: Tigra21 » 11 gru 2006, 10:24

No i bardzo dobrze robisz :-) Niech teraz za toba lata z wywieszonym jezorem. Jak bedzie sie plaszczyl, badz twarda bo nie dla psa kielbasa. 3mam kciuki

Awatar użytkownika
kajojlbn
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2006, 20:43

Post autor: kajojlbn » 11 gru 2006, 21:23

cześć dziewczyny wiecie co dzisiaj sie z nim widzialam przez niecałe 2h byłam ciekawa co chce mi powiedziec bylismy na kawie ale traktowalam go bardziej jak kolege zadnych buziakow czy trzymania za raczke wiec on pelne zdziwienie powiedział ze sie zmieni ze o mnie zadba ze bedzie opiekunczy i bedziemy obdarowywac sie wzajemnie prezentami ze jak dostanie prace to pomyslimy o całej reszcie ... pozniej powiedział ze planuje jednak wyjechac za granice do pracu w czerwcu i chcialby zebysmy pojechali razem zatem pow.ze najpierw to ja mam sesje a pozniej nie weim to powiedział mi ze jak ja to sobie wyobrazam ze mam juz 21 lat i trzeba cos robic a ja sie wogole nie rozwijam ze pojedziemy zarobimy i zamieszkamy ze soba yyy :badgrin:

Pozniej powiedziałam mu ze mam w poniedziałek operacje i ide zrobic ostatnie badania jutro a on ze jedzie z kolega do urzedu po nowe tablice rejestracyjne bo tamten kupił auto i zebym nie siała paniki bo to tylko pobieranie krwi itp. ja mu mowie zeby sie moze mna zainteresował a on ze sie mna zainteresuje jak juz bede po tej operacji to mowie mu ze moze sie chociaz zainteresuje jak podczasoperacji ZEJDE NA STOLE to sobie przemysl ;/ no to wielkie dzieki nawet nie pyta jak sie czuje czy sie boje a ja juz od miesiaca nie spie boje sie narkozy bo mam słabe serduszko boje sie bo u kasprzyka ta klinika sala operacyjna to wszystko to totalna prywata ;/ wogole nikt sie mna nie intersuje nawet mama o nic nie pyta czy zrobiłam zakupy pizamke szlafroczek itp.zero tematu w domu zostałam z tym sama a nawet moj facet ma to gdzie ja juz nie wiem co robic bo jak mu sie z tego wyzaliłam to znowu mi powiedział ze jestem nienormalna :cry: :cry: :cry:

Wogole nie wiem czy mam robic ta operacje wszystko sie wali w 1 chwili a ja juz nie mam pojecia co mam z tym zrobic czy moze zostawic tak jak jest i niech sie zawali ... :cry: :roll: :cry:

mowie wam wszystko do kitu najgorsze jest to ze ja sie tak boje a nie ma nikogo kto by mnie pocieszył i uspokoił :cry: :cry: :cry:

eve
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 520
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:07

Post autor: eve » 11 gru 2006, 22:00

Posluchaj slonce:) Co do twojego chlopaka to poprostu beznadzieja; obiecanki cacanki z ta jego poprawa; bo piec minut wczesniej obiecuje ze sie zajmie i bedzie troskliwy, a piec minut pozniej zlewa Cie totalnie; on sie nigdy nie zmieni, bo jesli ktos mowi, ze zmieni sie od np. poniedzialku (po Twojej operacji na przyklad) to tak jak odchudzajacy sie obiecuje sobie ze zacznie od jutra, a dzisiaj jeszcze moze sobie pojesc... i tak sie ciagnie. I obiecanki cacanki, tak jak powiedzialam.
Odnosnie swojej operacji to nie jestes sama, bo masz tu grono dziewczyn ktore Ci kibicuja i sa z Toba! Ja mam operacje za tydzien i szczerze mowiac, pomimo ze moj chlopak jest opiekunczy, troskliwy, i dba o mnie, to co do tematu operacji to jakos nie jest baaardzo zainteresowany; wiesz, do facetow to nie dociera, a moze oni nie chca na poczatku aby do nich dotarlo. Moze to taki jakis ich mechanizm ochrony. sam moj mis mi mowil, ze on jakos tego tak nie przezywa, bynajmniej narazie, ale rozumie ze ja o tym ciagle mysle - choc mowi, zebym nie przesadzala.... tez mi sie to nie podoba, ale wiem, ze mnie och i wspiera, tylko ta operacja do niego jeszcze nie dociera 8-)
Tzrymaj sie Cieplo i nie dawaj soba pomiatac; tak jak ktos tu wczesniej ladnie pisal - dzieczyny, szanujmy sie! Pozdrawiam:)
op. powiekszenia biustu - 20.12.06 - implanty okragle, profil sredni, 400cc. Jestem szczesliwa!!!

Awatar użytkownika
czwala
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 475
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:33
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: czwala » 12 gru 2006, 09:59

kajojlbn pisze:Wogole nie wiem czy mam robic ta operacje wszystko sie wali w 1 chwili a ja juz nie mam pojecia co mam z tym zrobic czy moze zostawic tak jak jest i niech sie zawali ...
A może właśnie nowe piersi będą początkiem nowego dobrego. Może warto pójść za ciosem i zmienić wszystko w swoim życiu także partnera. Rozumiem, że jesteś niezdecydowana, bo z jednej strony jest to ktoś kogo kochasz a z drugiej strony traktuje Cię tak jak nie powinnien, jednak jakąś decyzję musisz podjąć. Możę właśnie pośrednio operacja Ci w tym pomoże, zobaczysz jak on się Toba zajmie, jak będzie się wtedy troszczył o Ciebie i czy wogóle będzie. Wtedy będziesz mieć jasność sytuacji. Trzymaj się cieplutko
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

29.11.2006 - Dr Grobelny - powiêkszanie piersi

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 12 gru 2006, 11:24

Kajojlbn my jesteśmy z Tobą!!! Trzymamy kciuki i będziemy czekać na Twój powrót do domku :-) A jeśli chodzi o faceta, to traktuj go tak jak on Cię traktuje - olewaj, nie dzwoń pierwsza, traktuj go jak powietrze.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 12 gru 2006, 12:06

własnie olej badziewiaka... związek dwojga kochających się ludzi nie polega na pasozytowaniu tylko wzajemnym dawaniu!!! Kurcze inteligentna z Ciebie studentka prawa a z takim dxxxxxm się męczysz... Trzymaj swoje oczka szeroko otwarte - On nie zasługuje na Twoją miłość.
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

Awatar użytkownika
kajojlbn
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2006, 20:43

Post autor: kajojlbn » 12 gru 2006, 17:54

Macie dziewczyny racje !

Wczoraj obiecał poprawe powiedział ze dzis przyjedzie pojdzie ze mna do lekarza i spedzimy cały dzionek razem a dzisiaj co ... nic od rana powiedział ze musi rabac drewno a pozniej ze nie chce mu sie wychodzic bo jest ziiimno :? no kuzwa przeciez mamy grudzien to czego on sie spodziewa :? pozniej mi napisał czy idziemy na piwo do miasta bo kolega zadzwonił a ja na to ze jak tak to mu sie dupy nie chciało ruszyc a po chwili ze w sumie to nie chce mu sie isc a po 10 min.ze jedzie z mama na kontrole do szpitala o 18 :badgrin: a ja ze o tej porze kontroli niie ma i zbey nie kłamał i zapytałam gdzie jedzie a on sie miotał miotal i w koncu powiedzial ze z kolega jedzie do kolegii kilka czesci oddac i ze bedzie za 30 min.i tak mu nie wierze bo zawsze jak tak mowi to wcina go na przynajmniej 2 h wiec mowie ok tak to ci sie nie chcialo a tak jedziesz bo z kolega samochodem a on do mnie

ZAMKNIJ SIE !!!!

a teraz napisal mi :

Przepraszam ale nie wyliczaj mi czasu do Cholery !!!

Jeszcze raz Cie przepraszam poniosło mnie ...

Wybacz mi kazdemu sie zdarza :?


A co ja mu takiego zrobiłam :roll: :?


Dobrze ze juz sie tak nie denerwuje bo kiedys przez takie numery to cała chodzilam z nerwow ale dzieki WAM go OLEWAM :)

Mam dosc !!

Jutro ide z kolezanka a dzis gazetka (Cosmo) i smirnoffik ice ;p
chociaz przyznam ze trudno mi jest miec go w dupie ale STARAM SIE :-D
Ciesze sie ze w koncu zaczęło mi to wychodzic a to tylko dzieki WAM bo jak mam jakies watpliowsci to od razu czytam wasze komntarze : co o nim sadzicie itp. i od razu mi lepiej :)

Dziekuje wam dziewczyny ZA WSPARCIE :p

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 12 gru 2006, 18:16

Kajojlbn trzymaj się. Bądź dzielna i nie pozwalaj na to, żeby facet(jakikolwiek i kiedykolwiek) tak do Ciebie mówił. To jest pierwszy znak ostrzegawczy. Na drugi lepiej nie czekać.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”