MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 25 kwie 2005, 17:16

dziwi mnie że ludzie na związki ze starszymi facetami patrzą przez pryzmat kasy, wiele osób ze środowiska mojego faceta twierdzi że jestem z nim dla kasy....tylko jakiej kasy??? mnie kasy nie brakuje, a prezenty? widzą tylko to co on mi kupuje a to, że on też dostaje to juz pomijają. Nawet jak kupiłam poprzednie auto 2 lata temu, to wszyscy jak te hieny chodzili naokoło i knuli że to on mi kupił.
żenujące, ale myśle że robią to z zazdrości bo swoim kobietom nie moga tego dać.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 25 kwie 2005, 17:59

Mój mąż jest starszy ode mnie 5 lat i bardzo mi to pasuje.
Ale przytoczę Wam nietypową sytuację. A zaczęła się tak...
była sobie mała dziewczynka, około 10-12 letnia, która z osiedlowego domu kultury znała "pana" o 25 lat starszego. "pan" pomagał jej odrabiać lekcje ("pan" był żonaty i po jakimś czasie zrobił dziecko koleżance żony, która z nimi zamieszkała - to tak na marginesie sie wydarzyło w międzyczasie)). I tak ten "pan" przychodził do tej dziewczynki, aż ona dorosła i się pobrali. Mają dwoje dzieci. Byli razem około 12 lat. Teraz "pan" ma lat 58 a ta dziewczynka 33. I znalazła sobie młodszego "pana", przystojniejszego, lepiej zarabiającego. A tamten cóż...wynajmuje kawalerkę i kupił sobie psa. :(

P.s. nie chcę nic przez to powiedzieć, bo nie mam nic przeciwko różnicy wieku, ale jak widać czasami kończy to się przykro dla jednej strony..
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
maya
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:35
Lokalizacja: WrocÂław
Kontakt:

Post autor: maya » 26 kwie 2005, 00:01

oj dziewczyny, ale tu historii aż się prosi o opowiedzenie...
a mój mąż jest jest starszy ode mnie o 3 lata a nikt, kto go poznaje nie daje mu więcej niż 22 lata :lol: (a ma 30) i jest dokładnie taki, na jakiego wygląda :roll: ... ja jednak na podstawie różnego rodzaju organoleptyczno-duchowych :wink: doświadczeń stwierdzam, że najodpowiedzniejsza różnica wieku dla mnie to ok 6-8 lat. choć jednak to charakter a nie wiek odgrywa tu na pewno decydującą rolę

Awatar użytkownika
maya
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:35
Lokalizacja: WrocÂław
Kontakt:

Post autor: maya » 26 kwie 2005, 00:02

GAGA trzymam z Tobą :!: :twisted:

Gość

Post autor: Gość » 26 kwie 2005, 00:57

No właśnie tak myślałam,że po tym co napiszę do Sugar ( to było do niej skierowane)zaraz będzie odzew, ale moja opowiastka to indywidualny przypadek, akurat w przypadku tej osóbki to miłość bardziej do kasy i do prezentów, a nie do konkretnej osoby.
I wcale nie uważam,że jak się jest ze sporo starszym facetem to tylko dla kasiory i prezentów(Gaga nie chciałam Ciebie ani pozostałych tymi słowami urazić-zresztą podkreślałam,że to nie reguła ten przypadek ,co ja opisałam).
Mój równolatek tez mi daje drogie prezenty i takie tam, zresztą ja mu się rewanżuję.
I tak jak jest w temacie uważam,że MIłość Nie Pyta O Wiek


Pozdro :)

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 26 kwie 2005, 12:26

Jak kiedyś płynęłam na Capri to przede mną siedziała sobie parka. Ona na oko 23-26 lat a on 76-80 :shock: . Dostała od niego pierścionek z brylantem i tak ostentacyjnie go ogladała i te odzywki :ach, och, uuu. A ten Włoch cały był mokry (spocony) :D Nie wiem co sobie myslał... Ona na pewno:"ale ten stary grzyb głupi, a co mi tam - niech kupuje mi takie prezenty"

I nie mówcie mi ,że to jest miłość.
Ona czeka ,aż stary kopnie w kalendarz. Na pewno zatroszczyła się juz o sprawy spadkowe... :D :D :D Taki lisek. Życie to nie bajka, życie to teatr, każdy gra...

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 26 kwie 2005, 12:49

Bella pisze: życie to teatr, każdy gra...
Balla nie przesadzaj.. :wink:

Mój kumpel ma znajomą (23), która jest z facetam ok 70-80. On jej funduje wszystko: studia, mieszkanie, wakacje, prezenty... Ona chyba nie musi dawać nic w zamian bo on już nie może... :wink: i mówi na niego: Dziaduś :shock:
Obrzydliwe :shock: :shock:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 26 kwie 2005, 14:41

I co Basia uważasz ,że ona tego Dziadusia kocha?

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 26 kwie 2005, 15:17

Bella pisze:I co Basia uważasz ,że ona tego Dziadusia kocha?
zwariowałaś???!!!! Ona czeka aż Dziaduś się przekręci :lol:

chodziło mi tylko o to że nie każdy gra i tyle..
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 26 kwie 2005, 17:12

Nie bronie nikogo, pewne zwiazki sa chore i niepoprawne ale czasem takie uklady sa obustronnie akceptowane... mloda kobieta wzamian za spadek, zapewnia opieke... na stare lata wdowcowi, zawsze to chyba lepiej dla satrszego faceta niz by samotnie w domu starosci siedzial! A tak sobie na Capri poplyneli i prezenty pokupowali :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”