ŻONACI FACECI

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: lady_strawberry » 21 lut 2015, 23:34

AGNESS masz rację, ale do zdrady trzeba obojga
niektórzy żonaci tylko szukają okazji a naiwnych panienek nie brakuje - jeżeli potępiać to oboje a nie jedną stronę.
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

ametyst
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2020, 12:38

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: ametyst » 18 lis 2020, 13:35

Tez uważam, że w takich sytuacjach ponosza wine obydwie strony - chyba ze kobieta nie wie że facet ma żonę, to inna bajka

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: cyryl-bea » 12 gru 2020, 11:15

Ciekawy temat i stereotypy przyklejane bez zastanowienia

Kurestwo hm
Jak kobieta "wskakuje" zonatemu do lozka
Dla mnie to kobieta wskakujaca zonatemu do lozka to tyle, postawa negatywna ale daleka od definicji kurestwa
Kurestwo to seks za pieniadze, wiec predzej pod te miano da sie podciagnac kobiete, ktora wyszla za maz dla pieniedzy np ot takie kurestwo z prawem wylacznosci
I jednym klientem

Poza tym kazdy przypadek jest inny I ocenianie postawy wydaje mi sie tez negatywne
I kolejny sterotyp "wskakujacej" kobiety
gdyby facet jej koldry nie odchylił to by nie wskoczyla haha
Mowa tu o zonatym facecie i wolnej kobiecie, to chyba on tu popelnia wykroczenie przeciw swojego partnera, a jakby w ocenie winna jest tylko "wskakijaca" kobieta i od razu ma latke k***a


No i ostatnia kwestia malzenstwo kontra zwiazek
Chyba dotyczy to tych obu przypadkow. Dwoje ludzi ktorzy ze sobie skladaja wzajemne deklaracje powinni ich przestrzegac. Bez wzgledu czy zrobili to w formie prawnej czy nie i wynika to z szacunku do partnera.
Skoro tego nie przestrzegaja, to albo nie ten partner, albo nie ten zwiazek
Ludzie z natury nie sa monogamiczni i bycie w takim ukladzie wymaga determinacji i staran obu partnerow.
Ja uwazam ze dobrego zwiazku nikt trzeci nie jest w stanie rozwalic. Obojetnie gdzie "wskoczy" i czesto wina w takim trojkacie wynika z winy 3 stron, a nie 2 nawet
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Argentyna3
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 31 lip 2020, 11:14

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: Argentyna3 » 01 sty 2021, 23:16

Mi kiedyś znajomy (54 lata) powiedział jedno: "Aby mieć kochankę trzeba mówić kobiecie że:
1. Źle jest z żoną;
2. nie dogadujemy się;
3. śpimy oddzielnie;
4. Niedługo ją zostawię, a ty poczekaj"


Jakiś czas temu poznałam zajętego - mówił mi wszystkie te rzeczy :D od razu uciekłam :D

Argentyna3
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 31 lip 2020, 11:14

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: Argentyna3 » 01 sty 2021, 23:18

To są zawsze kłamstwa. Faceci mówią to, bo tylko powiedzenie tego przybliża ich do celu jakim jest pójście z kobietą do łóżka (gdy ona już wie że jest się zajętym). Jak tego nie powiedzą, to nie dostaną tego co chcą. WIĘC KŁAMIĄ.

Argentyna3
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 31 lip 2020, 11:14

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: Argentyna3 » 01 sty 2021, 23:20

Dodam, że takiego trafiłam, panią jego serca -poinformowałam co wyprawia jej ukochany, a ta z pretensjami wyskoczyła do kogo? Czy do faceta? Nie. Pretensje miała do mnie. :D machnęłam ręką na nich obydwojga.

Awatar użytkownika
AgnieszkaWlos
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 952
Rejestracja: 20 sty 2016, 11:10
Lokalizacja: Tychy

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: AgnieszkaWlos » 03 sty 2021, 22:10

Argentyna3 pisze:
01 sty 2021, 23:16
Mi kiedyś znajomy (54 lata) powiedział jedno: "Aby mieć kochankę trzeba mówić kobiecie że:
1. Źle jest z żoną;
2. nie dogadujemy się;
3. śpimy oddzielnie;
4. Niedługo ją zostawię, a ty poczekaj"


Jakiś czas temu poznałam zajętego - mówił mi wszystkie te rzeczy :D od razu uciekłam :D
Znam taką co to słyszała i było prawdą.
Nie można generalizować.

ulsy27
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 27 cze 2005, 18:13
Lokalizacja: Warszawa / Tokio / Los Angeles

Re: ŻONACI FACECI

Post autor: ulsy27 » 30 sie 2022, 08:04

NIGDY W ZYCIU! Wedlug mnie jezeli kobieta szuka partnera zyciowego, to przedewszystkim wazne jest zeby ten facet byl osiagalny emocjonalnie/ gotowy na prawdziwa i szczera relacje. Mezczyzna zonaty/ z separacji/ swiezo po rozwodzie nie jest gotowy i raczej dlugo nie bedzie zeby sie ponownie zaangazowac. Owczem bedzie szukal towarzystwa, a nawet twierdzil ze szuka zwiazku. Pytanie tylko, jakiego zwiazku? Jezeli ktos jest ok z "friends with benefits" to .., ale czekanie az taki facet sie otworzy to droga do ciaglego stresu i ciaglej jazdy na roller costerze - masakryczna strata czasu. Poza tym zonaty facet to zonaty facet. Fajnie jakbysmy my kobietki nie robily sobie pod gore i przez romansowanie w takimi panami pokazywaly im ze zdrada jest ok. Nie jest fajnie byc zdradzanaa i nigdy nie wiesz czy Tobie sie cos takiego nie przytrafi.
30.03.2010 Biust - dr. Krzysztof Potocki (Warszawa)
Implanty okrągłe - 345cc TRF
29.04.2013 - Korekcja nosa - dr Payman Simoni (Beverly Hills, California)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”