Preparaty na powiększenie piersi ??to działa ??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
moonikas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 621
Rejestracja: 29 kwie 2008, 09:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: moonikas » 02 lis 2008, 15:09

zaczarowana00 pisze:kurde ja slyszalam u wielu osob ze np cycki im urosly, albo od tabletek antykoncepcyjnych.... marze o chc troszke wiekszym ale nigdy w zyciu nie zrobilabym sobie operacji, raz ze nie na cale zycie to jest, a drugi to nie pasowala by mi taka sztucznosc
Od tabletek antykoncepcyjnych jak najbardziej mogą urosnąć. Niewiele, ale zawsze coś. Odstawi się tabletki i cycki wracają do dawnego wyglądu.
dr M. Pastucha - 25.08.2008 r.
Mc Ghan 410 MX 370 g

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 04 lis 2008, 19:18

nie urosnąć, tylko się powiększyć, a to jest zasadnicza różnica.
powięszają poprzez zbieranie wody w piersiach - tak samo jak natychmiastowe tycie po antytabsach - sztuczne hormony wpływają na gospodarkę wodną organizmu i powodują opuchliznę, także w piersiach.. (niektórym wzmagają apetety, ale wtedy tyje się w jakiś czas od rozpoczęcia przyjmowania ich, nie z dnia na dzień, co obserwuje wiele kobiet).
ja brałam wszystkie dostępne na naszym rynku kompilacje składnikowe antytabsów (bo sporo jest o jednakowym składzie), jedyne co powiekszyło mi minimalnie piersi to cilest - kiedy tylko go odstawiłam biust się zmniejszył spowrotem.. słyszałam o przypadkach, którym piersi powiększyły się po antytabsach i nie zmalały, to jakieś wyjątki, i przeważnie z miskami wyjściowymi B czy C.. ani jednej dziewczyny A czy mniej nie spotakała której by się trwale powiększyły po tabsach anty...


Zaczarowana - tak jak napisałam, podział masaż i krem dax'a, potem jeszcze efekty dawała autohipnoza (medytacje) - jeśli Cię to interesuje napisz do mnie na maila (rzedko wchodzę na forum z braku czasu niestety).
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

martynkaa883
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2009, 01:50
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Kontakt:

Post autor: martynkaa883 » 17 sty 2009, 00:50

Ja jestem tego samego zdania, kiedys skusilam sie na jedne z takich kapsulek typu BUST UP lub cos takiego, w sumie tylko dlatego gdyz byl dostepny w aptece wiec pomyslalam ze ,,apteka,, gowna nei sprzedaje wiec musi cos w tym byc, ale niesttey rezultat marny, zdnach zmian nic 0. Aha i pokusilam sie jeszcze na tabletki SATINA na skore dosc kosztowne :?: Wydaje mi sie ze producenci nabijaja wysokie ceny gdyz wielu z nas wychodzi z zalozenia ,,drogie ?? napewno dziala :D,, hehe Zawsze kupuje te drozsze rzeczy, taki zly nawyk musze z tym walczyc.

A co do pigulek anty, dla mnie osobiscie powiekszaja sie piersi przed miesiaczka jeslije biore, sa pelniejsze, jakby wieksze i bola jakby rosly ale niestety efekt jest krotkotrwaly :\

Cuz pozostaly nam chyba Pusch Up-y oh(rf1

Awatar użytkownika
elisabetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 735
Rejestracja: 22 gru 2008, 11:02
Lokalizacja: śląsk

Post autor: elisabetta » 18 sty 2009, 12:49

taaaakkk...ja też skusiłam się na krem do powiększania piersi firmy Dax...i guzik...nie ruszyło ani milimetr :? :? dlatego zdecydowałam się na implanty :-D :-D tutaj efekt będzie murowany :-D

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: katelg » 18 sty 2009, 13:02

Mi od tabletek antykoncepcyjnych sporo się powiększyły, znajomi mnie pytali czy sobie nie powiększałam, jednak po czasie nie wiem dlaczego efekt zniknął :-)

martynkaa883
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2009, 01:50
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Kontakt:

Post autor: martynkaa883 » 19 sty 2009, 05:19

ja chyba na implanty zdecyduje sie ale po ciazy wtedy piersi wygladaja zle skora jest rozciagnieta i wisza wiec implanty to bedzie dobre rozwiazanie mlodej mamusce:D

kotelg - efekt zniknal bo piersi Ci nie urosly tylko spuchly, u mnie tez tak bylo cieszylam sie jak wariatka ze chociaz troszke urosly nie moglam sie napatrzec a tu trach :o innie ma znowu to samo. lipa straszna szkoda mogly by sie utrzymac :(

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 19 sty 2009, 15:00

elisabetta pisze: dlatego zdecydowałam się na implanty :-D :-D tutaj efekt będzie murowany :-D

z tego samego powodu i ja tu jestem 8-) a z tych metod niechirurgicznych przetestowałam na sobie chyba już wszystkie.. szkoda czasu i zaangażowania :roll:
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
rihanka28
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 789
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:37
Lokalizacja: Slask-Polska

Re: Prepapary na powiekszenie piersi ??to dziala ??

Post autor: rihanka28 » 08 mar 2010, 09:26

kiedys przez 6 miesiecy bralam tabletki nivelazione z wielka nadzieja ze choc minimalnie biust sie powiekszy a tu zero jakiegokolwiek efektu szkoda czasu,kasy i nerwow
Powiększanie piersi dr.Polak 27.08.2008
Plastyka brzucha dr.Brzuchański 24.02.2010
Wymiana PIP na Natrelle N-TRX 375 dr.Kasprzyk 25.01.2012!

Awatar użytkownika
Mineko
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 13 lis 2008, 10:28
Lokalizacja: mm

Re: Prepapary na powiekszenie piersi ??to dziala ??

Post autor: Mineko » 09 mar 2010, 21:55

ja napisze to co pisalam niedawno gdzie indziej .
kupilam po raz drugi-po roku preparat pewien-kapsułki-ale wiekszą ilosc.
z tym ze ja jestem po ciaży i karmieniu wiec sytuacja wyglada inaczej niz u czesci z was a tez rezultatow oczekuje moze innych niz wy.
nie chce miec wieeeelkich cycow.
ale wiem ze akurat po tych zmniejsza sie jeszcze bardziej rozstępy,ze sie zrobi grubsza lepsza skóra,ze sie poprawi kształt. nie licze ze cos urosnie.ale napewno będą ładniejsze. a koszt za polroczna kuracje ok 300zł..co to jest w koncu :)
poza tym z moim stanem piersi jakbym sobie wsadzila implanty wcale by to pięknie nie wyglądało.
szkoda zdrowia i kasy.
za to nosa sobie zadnym kremem nie wyprostuję ;D a szkoda... (rofl
nos 12.04.2011- Libor Polak,koszt:5.200 plus wydatki wlasne
usteczka cudowne:))

Awatar użytkownika
mathilden
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 11 mar 2010, 13:06

Re: Prepapary na powiekszenie piersi ??to dziala ??

Post autor: mathilden » 16 maja 2010, 17:04

kurcze mi po tabletkach nie urosły
a mogłyby :(

kiedyś jak brałam dianę to tak teraz biorę YAZ i nic...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”