Co kupić facetowi z okazji.....

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 12 cze 2005, 10:28

Val.... juz pisalam jak Ci wspolczuje... a teraz to lezka mi kapnela z oka, jak to wszystko przeczytalam a w szczegolnosci to zakonczenie!Kochana z Ciebie dziewczyna i tylko pytanie czemu akurat Tobie ktos spier..... zycie??? wiem, nikt nie odpowie na takie trudne pytanie a lepiej juz nie drazyc tego bolesnego tematu...

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 12 cze 2005, 11:04

Valentina poplakalam sie. Nic nie bade pisac bo pewnie wszystkie dziewczyny pisza i czuja to samo co ja.
Tzrzymaj sie.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 12 cze 2005, 15:35

ojjj... kochane bardzo jesteście...

...a ja już raz obiecałam sobie, że nie będę pisać na tematy, gdzie cokolwiek będzię się z nim wiązało... bo nie chcę wprowadzać smętnego nastroju na forum :oops: ... także przepraszam... to był ostatni raz...

ale jeszcze wracając do tematu :wink: ... kiedyś byliśmy na takiej leśnej imprezie paintball'owej i niesamowicie go to zafascynowało :lol: :wink: (mnie nie, bo jak raz oberwałam taką kulką to już mi się odechciało wszystkiego... jak to boli... :evil: ) ...na najbliższą okazję kupiłam mu osprzęt (lufę, kulki, ochraniacze) do paintball'a, koledzy oczywiście też to sobie sprawili i ...tyle ich było widać... jak tylko była wolna chwila to się ganiali po lasach jak dzieciaki :lol: :lol: :lol: ...śmiesznie to wyglądało :lol: i dla takich dużych dzieci :lol: zabawa była przednia :wink: ...tylko wieczorem... ślady po kulkach na ciele już nie są takie zabawne :shock: :roll:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 02 lip 2005, 19:55

:cry:

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 05 lip 2005, 12:12

co kupuje swojej myszce 8) ,powiem ci,ze roznie w zalerznosci co potrzebuje,czasmi uslysze jak cos baknie pod nosem,ze chcialby to czy tamto i jezeli jest to w danym momencie na maja kieszen to kupuje.Moze to byc fajny ciuch,czy perfumy,czy gadzety elektoniczne,bo jak dziewczyny w powyzszych postach mowily,ze ich faceci rowniez to lubia,albo gry kompyterowe,programy komputerowe, czasmi dla zabawy kupuje mu smieszne gadzety,ostatnio dostal ode mnie kieliszki do wodki z fajowymi napisami,albo dobry Alkohol,nie zeby go rozpijac,ale na sprobowanie,A jak nic nie mowi i nie wie wiem co mu kupic to starm sie wycagnac od niego co potrzebuje,czasmi pratyczne prezety sa najlepsze. :lol: :lol: :lol: PZDR
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 05 lip 2005, 12:21

Oj Valetnina moge tylko badzo,bardzo ci wspulczuje i dziele z toba smutek,az lezki pokazaly mi sie w oczkach po przeczytaniu twojego postu,szczerze wspolczuje :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam badz silna :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”