Dlaczego Kobiety Zyja Dluzej?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Dlaczego Kobiety Zyja Dluzej?

Post autor: maxin78 » 08 cze 2005, 22:39

Zachecam do przeczytania ponizszego linka:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=3460

Cytuje:
"Jednym z czynników wpływających na różnice w długości życia u kobiet i mężczyzn są hormony. Męski hormon testosteron nie tylko wzmaga agresywność i zachowania konfrontacyjne u młodych mężczyzn. Podnosi także poziom "złego" cholesterolu we krwi, wzmagając ryzyko zawału lub udaru.

Z drugiej strony, żeński hormon estrogen obniża poziom "złego" cholesterolu i zwiększa zawartość "dobrego". Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że podawanie estrogenu po menopauzie redukuje ryzyko śmierci z powodu ataku serca i udaru."

Co dziweczyny sodzici?Ja uwazam,ze wiele w tym prawdy.Kobiety sa silniejsze psychicznie,fizycznie czasami rowniez,potrafimy radzic sobie z wieloma problemami na raz i mamy bojowe zadanie w zyciu,potomstwo,ktore z kobiet wiel wysysa podczas ciazy,potem porod itp.Psychicznie mamy duza przewage nad mezczyznami.
Tak na marginesie ,wszytko to prawda,tylko tak w sumie to nie chcial bym aby moj maz odszedl pierwszy,nie mogla bym bez niego zyc.Znamy sie 11 lat,mieszkamy 6 lat i pokropnie przykro by mi bylo,ktoregos dnia obudzic bez niego :(
Ale wracaja do tematu co myslicie prawda,nieprawda,jak to z nami kobietami jest???????????? :roll: 8)

Pozdrawiam
:lol: :lol: :lol:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 08 cze 2005, 22:49

...dlaczego kobiety żyją dłużej???
bo ktoś daje prawo jazdy frajerom co nie potrafią jeździć...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 08 cze 2005, 22:59

No niestety czasami faceci podchodza za agresywnie do sytuacji :twisted:
Chca za szybko jezdzic,nieslepnione marzenie rajdowca,ale jak chca to moze na autostradzie szybciej,albo w lesie,gdzie ludzi mnie ma :roll:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 08 cze 2005, 23:02

sorry dziewczyny poniosło mnie... dziś w prokuraturze widziałam tego gnojka, co spowodował wypadek... myślałam, że go... :evil:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 09 cze 2005, 09:01

Słyszałam że to zależy też od tego że faceci tłumią emocje. A baba to placze i gada, gada i placze :twisted: i w ten sposób zrzuca z siebie stres. Albo idzie ma babski ploty i już jej lepiej :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 09 cze 2005, 13:50

To fakt Basiu kobietki pogadaja,poplacza sobie i jakos na sercu lzej sie robi,a faceci duzo problemy,smutki w sobie,a potem wybuchaja ja wulkany,albo maja dosc i odchodza:) pzdr
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 09 cze 2005, 14:05

A ja mysle, ze my kobietki bardziej dbamy o siebie. Zwracamy uwage na to co jemy, chodzimy czesciej do lekarzy po prostu wiecej interesujemy sie swoim zdrowiem. No i napeno lepiej sobie radzimy ze stresem i problemami, bo faceci to sa strasznie skryci i nie lubia sie przyznawac do klopotow i to pewnie ich zabija szybciej od srodka.

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 09 cze 2005, 14:44

Baby są mądrzejsze ;)
Gdzieś przeczytałam wypowiedź pana doktora, że 80% facetów idzie do lekarza tylko dlatego, że wysłały ich żony/matki/kochanki :shock:

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 09 cze 2005, 16:10

bo bardziej dbaja o siebie :wink:

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 09 cze 2005, 16:16

Ja bym nie przesadzała z tym większym dbaniem o siebie u kobiet. Może w większych miastach tak, ale nie w małych miasteczkach ani wsiach, a tam żyje około 70% Polaków.

A co do chodzenia do lekarza to facet idzie dopiero wtedy gdy ta dolegliwość przeszkadza mu w wykonywaniu jego ulubionych czynności. :lol: wcześniej nie pójdzie bo w ogóle nie dostrzega problemu :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”