Najlepszy PREZENT*

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 01 lip 2005, 19:25

gaga bo on pewnie za dużo reklam się naoglądał i myśli że tak jak w tym samochodzie będzie... :wink: oj ci faceci mają pomysły...a myślałem, że tylko ja taki pomysłowy :lol: :lol: :lol:

a jak będziesz chciała pogadać :) :wink: to wpadnij do kosza i wpisz się do księgi odwiedzin :lol:

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 01 lip 2005, 20:40

No ale moze kupli ja dla dobra wspolnego,aby latem wam nie bylo zagoraco w domku.Fakt jest jednak faktem ze mezczyzni czasmi nie maja wyczucia PZDR
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 01 lip 2005, 21:39

Na prawde nie było by mi szkoda gdyby ten wydatek był potrzebny.... ale kupił to do mieszkania w którym mam mieszkać tylko 3 miesiące i jest tak małe że nie ma w łazience nawet miejsca na pralke :!: :!: :!: więc z praniem teraz jeżdze do drugiego mieszkania w Wawie.
a za te pieniążki możnaby kupić nową pralke do nowego mieszkania we wrześniu.... a teraz mógł mnie zabrał na letnie wyprzedaże do galerii mokotów :twisted: :twisted:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 02 lip 2005, 13:28

No widzisz czasmi tym naszym faceta trzeba konkretnie powiedziec o co nam chodzi i co potrzebujemy,takich pomylek pewnie kazda z nas mial wiel :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 06 lut 2008, 23:50

ja dostaje od mojego faceta kwiatki... roze, tulipany, dosłownie wszystkie mozliwe kwiatuszki, a dlaczego?? bo jego rodzice mają swoją kwiaciarnie :-D a jezeli chodzi o jakies rzeczy i inne pierdułki, to czasem poprostu jest tak ze ide sobie cos kupic a on mnie nagle przepycha i sam za to placi. Ja sie rewanzuje tym, ze kiedy ide gdzies do miasta pobuszowac z mama czy kolezankami, to przewaznie wracam z jakas koszulka... dla niego :-)
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
aneta123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 10 lip 2007, 22:55
Lokalizacja: Londyn

Post autor: aneta123 » 26 lut 2008, 23:27

ja sie rozplywam jak dostaje jeden kwiat rozy,on prosto z pracy umazany w silikonie z krwisoczerwona roza co za wdok hihi :-D
marzenia sie spelniaja....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”