Beznadziejni faceci, a dokładniej ich teksty

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Beznadziejni faceci, a dokładniej ich teksty

Post autor: Michitka » 11 wrz 2008, 00:08

Jest watek o komplementach ze strony facetów, to czas na te teksty nie uda w kierunku nas --myślę, że może to być ciekawy watek.

Na pewno każda z nas usłyszała ciekawe "komentarze"


Już kiedyś pisałam: kierownik szkoły jazdy gdzie miałam jazdy na prawko --stoję przy nim, a on do mnie "dobrze, że ze mną nie jeździsz, bo musiałbym cię przykuć do kierownicy" i głupi uśmieszek :o


A druga sytuacja to na placówce w szpitalu, gdzie mam praktyki. Ponieważ umawiałam się do lekarza, powiedziałam osobom z mojej grupy, że za cztery numerki przyjdę, tylko się zarejestruje (chodzi o nr które się wyświetlają), a te głupki przekazały to samo osobie której podlegamy na placówce.
Ja wracam, on tak na mnie "widzę, że zmęczona jesteś co?, kitel trochę pognieciony ", a ja zdzwiona o co chodzi. A on na to, bo koledzy mówili, że miałaś cztery numerki przed przyjściem :evil:

myslałam, ze ich uduszę
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
AGNESS
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 765
Rejestracja: 17 gru 2005, 00:59
Lokalizacja: z domu

Post autor: AGNESS » 11 wrz 2008, 22:25

Ja ostatnio jak szłam ,to jeden dureń z budowy powiedział do drugiego ''patrz jakie ma lala zderzaki ,ale bym kapucyna w nie włozył'' i zaczeli chichotac debile
5 11 .07 dr Brzuchański 375cc okrągłe pod gruczoł uwielbiam moją lewą pierś:)
poprawka prawej piersi 28 .05 2009 juz po :) niestety nic nie zmieniła :(

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 11 wrz 2008, 22:47

Ciekawy jestem co jeszcze jako kobiety usłyszałyscie od facetów...a raczej powiedziałbym,że prostaczków...Facet z klasą nawet jak ma mysli ..co by tu nie powiedzieć..samcze... :badgrin: ...potrafi się zachować...Potrafi bo ma właśnie klasę...I jeszcze jedno..ciekawy jestem jak reagujecie na takie teksty....i czy w ogóle robicie cos jak je słyszycie... :?:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 11 wrz 2008, 23:41

janko2 pisze:Ciekawy jestem co jeszcze jako kobiety usłyszałyscie od facetów...
oj mozna by ksiazke napisac..."mysli zebrane...co inteligentniejszych chlopakow..."

Czasem mysle sobie...czy panowie to juz maja taka ceche wrodzona do takiego obsypywania nas specyficznymi tekstami...

A mezczyzna z klasa....pomysli ale przemilczy...kazdego z nas czasem czepiaja sie glupie teksty ...ale wiekszosc z nas zostawia je w myslach...
janko2 pisze:ciekawy jestem jak reagujecie na takie teksty...
od delikwenta zalezy...i wyczucia czy wogole nas zrozumie jak juz zareagujemy...
Poczytaj w dziale....jak reaguje na nasze nowe cycuszki otoczenie...lapki opadaja co kobiety musza na codzien przezywac...i czasem musimy sie zachowac nie w zgodzie z naszym sumieniem....Ja juz osobiscie trzymam swoj wielki temperament na wodzy....i wole rzucic dobra riposta...i widziec zaskoczenie w oczach TEKSCIARZA...

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 12 wrz 2008, 11:00

Anielicanrw pisze:Poczytaj w dziale....jak reaguje na nasze nowe cycuszki otoczenie...lapki opadaja co kobiety musza na codzien przezywac...
Ja jestem już uświadomiony,bo sam ingerowałem w swoją jakby nie było wątpliwą wcześniej urodę,a z punktu widzenia otoczenia..niestety bywa różnie...Podoba mi się jak kobiety zmieniaja się w jeszcze piękniejsze istoty,bo cały swiat staje się wówczas piękny..A piękny świat to i pozytywne emocje i dobre samopoczucie,a o to przecież ciągle zabiegamy..
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 12 wrz 2008, 11:45

to prawda kobiety czesto na ulicy słyszą komentarze nie na miejscu , kierowane w w ich strone. ja z regóły wogle nie reaguje , prezchodze na drugą strone ulicy i ide dalej , bo mysle sobie ze nie ma sensu dyskutowac z taką mielizną intelektualna ani znizac sie do poziomu takich "panów" ale przyznam ,że dwa razy nerwy mi puściły , miałam zły dzień i jeszcze kilka innych rzeczy , kt óre się złożyły na mój zły chumor i raz pokazałam robotnikowi " kuku na muniu" a drugim razem " pokazałam środkowego palca" :o komentarze odrazu ucichły, nie bylo to na wysokim poziomie ale poskutkowało :badgrin:

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 12 wrz 2008, 12:10

raz pokazałam robotnikowi " kuku na muniu" a drugim razem " pokazałam środkowego palca" :o komentarze odrazu ucichły, nie bylo to na wysokim poziomie ale poskutkowało :badgrin:
Brawo...

Chamstwo trzeba zwalczać chamstwem....i kulturą osobistą.... :badgrin: :badgrin: :badgrin:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
kejt_1987
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 381
Rejestracja: 02 lut 2008, 21:30

Post autor: kejt_1987 » 12 wrz 2008, 21:33

ja kiedyś szłam z koleżanką i jacys debile zaczęli gwizdać, ona do mnie: "sorry, nie wytrzymam zaraz". I do tych panów: "gwizdać, to sobie możesz k..wa na psa" :badgrin: i nastała cisza :badgrin: tak, na chamstwo faktycznie chamstwo jest najskuteczniejsze ;)

Awatar użytkownika
AGNESS
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 765
Rejestracja: 17 gru 2005, 00:59
Lokalizacja: z domu

Post autor: AGNESS » 12 wrz 2008, 21:45

a mi kiedyś znajomy opowiadał jak szedł z kumplem za granica i mijała ich jakaś dziewczyna ,ale była strasznie brzydka i on powiedział do tego kumpla k...wa jaka brzydka ciekawe w jakim zamku straszy, a ona sie odwruciła i po polsku do niego "za małego masz konika zeby tam dojechac frajerze '' głupio mu sie zrobiło i od tamtej pory trzyma jezyk za zebami , dziewczyna umiała sie odgryść :)
5 11 .07 dr Brzuchański 375cc okrągłe pod gruczoł uwielbiam moją lewą pierś:)
poprawka prawej piersi 28 .05 2009 juz po :) niestety nic nie zmieniła :(

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 12 wrz 2008, 22:22

No i mamy tu gotowe odzywki dla dziewczyn,które spotykaja się z takim chamstwem.. :badgrin: Na dodatek zabójczo śmieszne i śmiertelnie skuteczne..jak widać po reakcji facetów... :badgrin: :badgrin: ..To z konikiem jest super..... 8-)
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”