Beznadziejni faceci, a dokładniej ich teksty

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: majamajamaja » 18 kwie 2010, 10:54

Wielu spotkalam takich, ktorzy tak mowia, ale nad tym pracuja i sie wstydza, jak im sie wymsknie.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: lil sexy » 18 kwie 2010, 19:25

Jeśli komuś się po prostu wymsknie, albo się przejęzyczy, ale zdaje sobie z tego sprawę to ok, ale fakt że wielu jest takich, którzy nasz język niemiłosiernie kaleczą.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: marryme » 20 kwie 2010, 19:38

Lil Sexy
Często kaleczą,bo nie wiedzą jak się poprawnie mówi.

Ostatnio doszłam do wniosku,że Polacy są beznadziejni pod wieloma względami.Nie wszyscy of kors,ale ogrom niestety tak.Kwestie językowe to tylko czubek góry lodowej. (envy
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: ola banderola » 21 kwie 2010, 10:21

Lilith pisze:Marryme,prawidlowa reakcja. Na pewno sie zdziwil, bo nie skumal o co chodzi. Znam takich typow. Moje: smieszne: moj facet mial faze na rymy. Idziemy ulica, a moj Szekspir mowi "wiatr podwiewa ci spodnice i widac ci piwnice" (smirk Dopiero po chwili dotarlo czemu sie nie odzywam (thinking Malo smieszne: przed egzaminem (dawno temu) siedzialam na uczelni na parapecie. Bylo upalnie, ja mialam dluga spodnice i sie nia wachlowalam, tak lekko trrzepotalam od gory, bo nogi pocily sie bardzo.Przechodzila grupka chlopakow i jeden do mnie "To sie myje, nie wietrzy", a ja na to "to sie piep..., nie wacha". Wiem,ze to nie bylo kulturalne ale szlag mnie trafil (punch Jego koledzy umierali ze smiechu na podlodze, a on zmylsie jak niepyszny (devil
Nie no Lilith powaliłaś tym tekstem, jak dla mnie Mistrzyni ciętej riposty (clapping (clapping (rofl (rofl

Marryme oj tak faceci made in Poland mają dużo rażących elementów (tmi począwszy od błędów językowych, poprzez higienę osobistą i na durnych, infantylnych często zachowaniach skończywszy (tongueout
W PL faceci dość często wyglądają byle jak (puke i nie cierpię takich abnegatów (envy Brudne buty, postrzępione jeansy przy nogawkach, niedoprasowane ciuchy, za dużo żelu na włosach, niedogoleni etc. (puke
A najlepsze jest to, że właśnie tacy mają największe wymagania, co do kobiet... (middlefinger

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: marta2454 » 21 kwie 2010, 14:30

Lilith popłakałam się ze śmiechu [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif]
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: lil sexy » 21 kwie 2010, 21:08

Mi się ostatnio przypomniał jeden tandetny tekst. Facet chciał być pomysłowy, podszedł do mnie, popatrzył zboczonym wzrokiem i wyparował: "Może zapiszemy wspólnie kolejną kartkę w twoim pamiętniku?". Niestety, byłam niekulturalna i nie podtrzymałam konwersacji tylko zabiłam śmiechem.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: ola banderola » 21 kwie 2010, 21:27

Boże chroń przed takimi daremnymi facetami (angel
Zabicie śmiechem też skuteczne (yes) (yes) (yes)

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: lil sexy » 21 kwie 2010, 21:36

Dobrze, że nie pomyślał, że cieszę się z tego, że go spotkałam na swej drodze (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: marryme » 21 kwie 2010, 23:06

Ola
Na dzień dzisiejszy jestem tak zniesmaczona polskimi facetami,że szok.
Jeden gorszy od drugiego.
Tępi,niekulturalni,niewykształceni,wredni,zazdrośni,niechlujni,z mega wymaganiami,itd...
Nie wiem gdzie tu konkretnego chłopa szukać. (thinking

Lil Sexy
Może ten koleś był na szkoleniu pt.-jak poderwać każdą dziewczynę? (giggle
Oglądałam reportaż o takich kursach.Faceci uczą się na nich jak zagadać dziewczynę.Oczywiście uczą ich tam strasznych pierdół i po tym szkoleniu mają żałosne i żenujące gadki.
Pamiętam jeden tekst-
Czy mocno bolało,jak spadałaś z nieba aniołku? (lipssealed
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: lil sexy » 21 kwie 2010, 23:16

Z aniołkiem też mi jeden facet kiedyś wyskoczył (headbang A ten od pamiętnika to raczej nie był na żadnym szkoleniu, tylko sam taką wenę miał.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”