Beznadziejni faceci, a dokładniej ich teksty

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: dżagaaa » 08 maja 2009, 17:25

Majusia, no ale przynajmniej cie wyróżnił a mój ceni mnie na miare "piwo na ławce pod blokiem.."
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: majamajamaja » 11 sie 2009, 19:20

Moj facet wlasnie szuka swoich czarnych spodni - znalazl deske do pizzy...
o - teraz znalazl krawat jedwabny, bardzo ladny, ktory przy pierwszym noszeniu dotknal paluchem calym w oliwie i ktory ja pozniej wypralam (!) w zbyt wysokiej temperaturze, a nastepnie wyprasowalam - tez w zbyt wysokiej temperaturze... oj, dostalo mu sie za ten krawat, caly zniszczony!

A co do skutecznych i uniwersalnych tekstow: Mam duzy biust. Przechodzimy obok roboli i jeden krzyczy: jakie wielkie cyce! A moja kolezanka: spojrz na siebie! (byl grubas) Zamknal sie i zaczerwienil.

A co do beznadziejnych tekstow. Dzwoni kiedys moj eks. Po paru latach. Pyta sie, co nowego, a ja, ze wlasnie co obronilam prace magisterska, hurraa! On tylko: a masz juz meza i dzieci?
Ja: obronilam sie wlasnie! On: ale chyba kogos masz?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: maluda6 » 19 wrz 2009, 20:59

majamajamaja pisze: Dzwoni kiedys moj eks. Po paru latach. Pyta sie, co nowego, a ja, ze wlasnie co obronilam prace magisterska, hurraa! On tylko: a masz juz meza i dzieci?
Ja: obronilam sie wlasnie! On: ale chyba kogos masz?
dobre, bardzo dobre,
swietne wręcz !!
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: hoana » 22 lis 2009, 22:00

moj zdesperowany ex, jak nie chciałam do niego wrocic:
''Zmarnowałem 2 lata przez Ciebie..''
Nic dodac nic ujac..
Wtedy płakałam teraz wspominam z niesmakiem
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
brachypelma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 222
Rejestracja: 09 cze 2009, 00:01

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: brachypelma » 23 lis 2009, 05:41

hoana pisze:moj zdesperowany ex, jak nie chciałam do niego wrocic:
''Zmarnowałem 2 lata przez Ciebie..''
Nic dodac nic ujac..
Wtedy płakałam teraz wspominam z niesmakiem
to widzę, że był głupi, skoro marnował czas i o tym wiedział, bo przecież mógł w ogóle ci głowy nie zawracać. śmieszą mnie takie teksty, dopiero jak się coś kończy, to mówią "zmarnowałem czas". To co do ch* robili w trakcie, że uznali, że tego czasu jednak nie tracą?
Tak na koniec mówią ludzie, którym jest bardzo ciężko po rozstaniu i chcą, żeby druga połówka też cierpiała (bo nie daj boże radzi sobie lepiej).

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: hoana » 23 lis 2009, 12:15

Wiec jak napisałam..zdesperewany ;) Powiedział to, a pozniej jeszcze latał i błagał zebym wrociła.. juz po prostu mowił i robił wszystko.. ale punkt kulminacyjny osiagnał gdy sie spotkalismy przypadkiem na imprezie i on zaczał sie obmacywac z jakas obca laska na moich oczach..ooona mu nogi zarzucała na biodra, a on nie wiem co myslał.. chyba , ze zrobił na mnie wrazenie, wzbudził gniew, zazdrosc i niewiadomo co jeszcze, otoz nie.. wtedy własnie udowodnił mi kim jest i do konca upewnił w słusznosci mojej ostatecznej decyzji..
A pozniej znowu prosił mnie zebym wrociła :badgrin: :badgrin: ale wtedy to juz sie zmieniło w parodie, były inne teksty, ale nie wypada zle mowic o ex, czyz nie??? ;)

A na tekst typu ''my sie chyba znamy?? '' odpowiadac zwykłam, ze byc moze tak, ale skoro Cie nie pamietam to by oznaczało, ze nie zrobiłes na mnie zbyt dobrego wrazenia :badgrin: miny sa obecujace :-)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: majamajamaja » 23 lis 2009, 15:21

Hoana, ponoc o umarlych sie zle nie mowi, choc tez nie wiem czy to do konca ma sens. Ale o eks? Mozesz go tu na forum objechac z kazdej strony!

A Twoja odpowiedz na "czy ma sie skads znamy" - jest super! Zapamietam.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: hoana » 23 lis 2009, 16:38

majamajamaja pisze:Hoana, ponoc o umarlych sie zle nie mowi, choc tez nie wiem czy to do konca ma sens. Ale o eks? Mozesz go tu na forum objechac z kazdej strony!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to mi sie podobało, zaraz zaczne ksiazke pisac :badgrin:
nie no..ja nie lubie zle pisac o byłych, bo co jak co to nas wiele łaczyło, dobre rzeczy rowniez.. nie chce miec wyrzytow sumienia.. zwlaszcza , ze objechanie go tutaj na forum i tak nie ma sensu, a nawet byłoby nie na temat :-)

a ''czy my sie nie znamy'' podłapałam od siostry :-)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: majamajamaja » 23 lis 2009, 16:47

No ja wiem, jak to jest: dopoki jest dobrze, to obojgu. A jak sie zaczyna sypac, to czesto przynajmniej jedna ze stron moze zaczac zachowywac sie totalnie irracjonalnie. I czasami wychodzi z tego taka farsa.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Beznadzieji faceci ---a dokładniej ich teksty

Post autor: meyd » 24 lis 2009, 16:40

mój były facet w wojsku pracuje, przez co widywaliśmy się tylko co tydzien w weekendy.
Po zakończeniu prawie 3letniego związku on wyleciał do mnie z tekstem, że przeze mnie on nie ma żadnych znajomych, bo każdy wolny weekend spędzał ze mną i to moja wina :-? (że niby ja go zmuszałam.. siłą ciągnęłam do siebie, nie? : P)

ahh, najgorsze, ze minęło 9 miechów a cholernie kocham go nadal :doubt: .. ale noo kretyn z niego totalny :-?

faceci i tak najsmieszniejsi są w swoim zapewnieniach, że każda ich eksa była brzydka i niefajna, ale za to myy, aktualne dziewczyny jesteśmy zawsze najlepsze i wyjątkowe : P (tzn. no ja nie wątpie ze tak jest, ale bez przesady :p )
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”