Dzialanie tabletek Vamea

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 20 lis 2006, 15:17

ehhh szkoda gadac :( moze i w trakcie czuje wiecej ale zebym miala jakas wielka ochote sama z siebie to nie powiem. jestem potwornie zawiedziona , zastanawiam sie tylko dlaczego na poczatku bylo super. nie wiem juz co robic, nawet nie mam ochoty isc do gina po cos innego, jestem calkowicie zrezygnowana. moze macie jakies pomysly?
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 20 lis 2006, 16:34

Kurcze,szkoda ze nie dzialaja :cry: Moze tabsy dzialaja tylko na paczatku a pozniej organizm sie za szybko do nich przyzwyczaja i dzialanie znika :roll:
Dzieki ze piszesz szczerze o tym.
Ja ich jescze nie kupilam i chyba juz nie kupie :cry:
Lena moze idz do gina??
Ja sobie tu daruje pojscie do ginekologa, bo najpierw bym musiala isc do rodzinnego , pozniej czekac na wizyte.Pojde bezposrednio do mojej super Pani ginekolog jak bede w Polsce.

Trzymaj sie i nie zalamuj sie oh(rf1

Awatar użytkownika
wpz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1483
Rejestracja: 12 sty 2006, 21:09

Post autor: wpz » 20 lis 2006, 16:49

U mnie najpierw był ginekolog, potem seksuolog, Vamea która nie pomogła, powrót do ginekologa i wizyta u psychologa.
Po czym Pani swtierdziła, ze potrzebna mi terapia......która bedzie trwała rok,lub dwa..... :roll:
10.03.2006r. - dr ÂŁÂątkowski

"Wszystko, co zgadza siĂŞ z naszymi myÂślami i Âżyczeniami, jest prawdÂą. Wszystko inne doprowadza nas do wÂściekÂłoÂści. "
Andre Maurois

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 20 lis 2006, 18:24

ojej wpz nie zalamuj mnie ze az tyle to moze trwac, bo jak ostatnio bylam u mojego gina to widzialam, ze on tez juz raczej nie mial poza vameą pomysłow jak mi pomoc.
A jak moze mi pomoc seksuolog jezeli ja sama nawet przed soba szczerze nie potrafie znalezc najmniejszego powodu dla ktorego mialoby mi sie nie chciec? na prawde jestem ciekawa na czym polega taka wizyta, na wszelki wypadek zaczynam sie jej bac :oops:
Wpz jak mozesz to napisz mi na priva jak mniej wiecej wyglada taka wizyta.
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 20 lis 2006, 18:45

lena ,wiesz tak sobie myslę, że skoro twierdziłaś, że jest efekt po vamei, a prawdę powiedziawszy to było jeszcze za wcześnie na efekty, to chyba działała twoja psychika...poprostu podswiadomie wmówiłaś sobie, że zadziała i tak tez się stało.
czyli moze problem tkwi w twojej głowie, gdzies w podswiadomosci :roll: ...

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 20 lis 2006, 22:29

no wiec wlasnie. Tylko ja na prawde nie widze najmniejszych nawet przyczyn takiego stanu w moim zyciu :( wszystko dokldnie analizowalam nawet kilka razy co mogloby mnie zniechecac itp i nic nie wymyslilam :( boje sie co to bedize za kilkanaście lat jak juz w takim wieku mam problemy i to bardzo duze, juz nawet mam przez to nastroje depresyjne co z reszta poglebia stan zniechecenia... ale Vameę dalej łykam, moze podświadomość znowu zadziala :badgrin:

[ Dodano: Sro 24 Sty, 2007 ]
wracam do tematu, nie weim czy to możliwe zeby vamea działała z opoznieniem, ale tak jak juz pisalam gdzies wczesniej przez ok 1,5 roku sex dla mnie mogl nie istniec, zaczelam lykac vameę i na chwilke sie polepszylo, potem znowu klapa. skonczylam 1 opakowanie i nawet nie kupowalam nastepnego, ale po jakism czasie ochota wrocila i tak jak na ulotce tabletek doznania sa silniejsze. nie wiem czy to mozliwe ze tabletki zadzialaly z opoznieniem ale jest super, innej przyczyny nie widze. tabletek anty tez ostatnio nie zmienialam, i kompletnie nic poza yasmin i vameą nie łykałam.

[ Dodano: Sro 24 Sty, 2007 ]
znaczna poprawe zauwazylam na poczatku grudnia juz, tylko jakos zapomnialam napisac :-)
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

betrayal
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 63
Rejestracja: 20 lip 2006, 19:23

Post autor: betrayal » 17 lut 2007, 10:37

Na początku wydawało mi się, że vamea działa na mnie, ale po paru miesiącach stosowania nie ma praktycznie żadej poprawy. Nadal jestem zimna jak lód i mam wyrzuty sumienia, że cierpi na tym mój mąż. Chyba powinnam zostac zakonnicą. :oops:

nici
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 587
Rejestracja: 05 gru 2006, 10:19
Lokalizacja: wrocław

Post autor: nici » 06 mar 2007, 13:34

Właśnie przeczytałam cały ten wątek i z tego wynika kochane że Vemana może i faktycznie na niektóre z was działa ale jest to krutkotrwały efekt. Pewnie dlatego że organizm się przyzwyczaja i tabletki nie działają jak wcześniej. Kurcze szkoda bo tez napalałam się żeby kupić ten cudowny specyfik ale w tej sytuacj sobie narazie odpuszcze. Piszcie dalej o efektach moze w późniejszym czasie pojawia sie duza i stała poprawa.

Acha zapomniałam jeszcze pisałyscie ze kobiet w ciaży jak i matki karmiace nie moga jej zazywac. Wspomniałyscie coś o tarczycy ja mam niedoczynnosć zcy w zwiazku z tym nigdy nie będe mogła z nich skorzystac. Co pisze na ulotce odnośnie tarczycy.

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 26 sie 2007, 15:40

gdzie je mozna kupic w necie? szukałam na stronach aptek niestety nigdzie nie maja :(
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
sylwiaemail
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 339
Rejestracja: 27 lip 2006, 13:23
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: sylwiaemail » 30 sie 2007, 14:51

spadek libido to skutek uboczny źle dobranych tabletek antykoncepcyjnych. może warto zwrócić na to uwagę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”