zdjęcia ślubne znanych i nie tylko

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Gość

Post autor: Gość » 28 lip 2005, 12:39

Mam ....cos .....tutaj .....dla .....Naszej.. ...Forumowej ....Kolekcji...
Zdjecia ślubne naszej forumowej kolezanki =pieknej kobietki .....
nie wiem, czy moge zdradzic kim jest, bo zapomnialam zapytac.....musialam, tylko Pana młodego wyretuszowac....
ale to , co bo i tak na pierwszym planie jest Panna Młoda....

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... lubani.jpg

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... ubani1.jpg
http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... ubani2.jpg

A to juz właścicielka i głowna bohaterka tej ceremoni zadecyduje czy sie Wam przedstawi ....pozwolilam sobie dodac ramki....ucze sie dopiero....

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 28 lip 2005, 13:54

bardzo ladna kobieta!
who is it??????

Gość

Post autor: Gość » 28 lip 2005, 18:23

gina

moze sie sama przyzna nie wiem....ale super wygladala w dniu swojego świeta .....byla taka usmiechnieta i w ogole ..... :wink:

moze jeszcze ktos sie odwazy cos wstawic od siebie ....ja niestety [lub stety] jeszcze stanu wolnego , no moze jakas kolezanka sie zgodzi na opublikowanie swoich zdjec -popytam....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 28 lip 2005, 19:28

ale sliczne fotki! panna mloda jak z katalogu. chcialabym tak dobrze wygladac w dniu mojego slubu...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 28 lip 2005, 22:42

:oops: ............. To nie sa moje najlepsze fotki z "tego"dnia-chcialam tylko pochwalic sie Mili sukienka(mialam dwie(!),a tutaj bylo najlepiej widac ...!!!)-no i sie wydalo.... :lol:
(oczywiscie zdjecia wyslalam specjalnie dla furmowej kolekcji...-kto sie jeszcze odwazy...???)
Bravo Mila-sliczne ramki....... :lol: !

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 28 lip 2005, 23:15

Samantii

Fiu fiu - to już wiem jak wyglądasz :wink:

Gość

Post autor: Gość » 28 lip 2005, 23:35

I znowu uzupelnilam Naszą Forumowa Kolekcje .....!!!!!
tutaj zasluguje na szczególna uwage tez Piekna fryzura na krotszych wlosach Panny Młodej i oczywiscie suknia......no i Panna Mloda....ale to jest oczywiste....

na prośbe Magdalenki -foty usuniete :roll:

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 29 lip 2005, 00:21

Mila, dziewczyny oczywiście zgodziły się na pokazanie ich zdjęć i na podpisanie?

Gość

Post autor: Gość » 29 lip 2005, 00:36

Sugar

a gdzie widzisz , ze sa podpisane ...nawet nie powiedzialam kto to...?

dla wyjasnienia to Samanthii sama mnie o to prosila ,zebym jej foty wstawila do mojego topicu .....

wiec -Sam Kochana- moze przyznaj sie, bo bede miec zaraz nastepne problemy , a i tak chca sie mnie stad sie pozbyc....

druga forumowiczka oczywiscie tez mnie o to poprosila -dzisiaj otrzymalam od niej wiadomosc priva i @ mam to zapisane, jakby co...

Dziewczyny, jak widzicie wszedzie jest na mnie ....nawet jak chce zrobic komus dobrze....najlepiej bedzie jak wiecej juz tutaj nie bede zamieszczac zdjec .....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 29 lip 2005, 00:42

Mila przeciez Sugar tylko zapytała dla bezpieczeństwa chciała się upewnić- po to jest moderatorem.
nie gniewaj sie !!!!
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”