duże piersi

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

zenia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 19:33

duże piersi

Post autor: zenia » 05 cze 2005, 17:25

Witam. Pierwszy raz piszę na tym forum. Może zacznę od tego, że urodziłam syna 8 lat temu. Przedtem miałam spore piersi ale nigdy nie miałam problemu z kupieniem stanika. Szczerze mówiąc nie wiem jaki miałam wtedy rozmiar miseczki - może D. Po urodzeniu syna przytyłam z jakieś 20 kg. Piersi mam okropne, wielkie i obwisłe. Przyznaję się, że nie miałam odpowiednich wielkościowo staników bo nie mogłam dostac takich duzych :oops: . Teraz mam piersi jakie mam (obwisłe), ale nie o to chodzi. Czy któraś z Was po straceniu sporej wagi straciła też troszeczkę na wielkości miseczki? Bardzo na to liczę, tym bardziej, że przed ciążą miałam mniejszy biust. Gdybym teraz go miała to skakałabym z radosci. Mam teraz biustonosze z miseczką F,G i są dla mnie za małe :cry: . Jestem zrozpaczona bo nie cierpię swojego biustu, a na operację nigdy się nie zdecyduję - to nie wchodzi w grę. Czy mam jakąś szansę na zmniejszenie miseczek moich staników, czy mam po prostu sie z tym pogodzić. Jestem na diecie i jestem pełna optymizmu, że oprócz reszty ciała piersi też sie trochę zmniejszą. :) A co wy o tym sądzicie?

Gość

Post autor: Gość » 05 cze 2005, 17:31

zenia :)

uważam,ze jak najbardziej zrzucenie kilogramów może ci pomóc w odzyskaniu poprzednich piersi, nie wiem , ile zamierzasz zrzucić, i jaka masz budowę, ja nie mamna razie takiego problemu jeszcze nierodziłam, a może kiedys będę w podobnej sytuacji do ciebie, powiem ci jeszcze,ze ja jak się odchudzam to własnie najszybcije chudne w piersiach, i tak samo w druga stronę... :shock: a myslalas może jakichs zabiegach ujedriniająco-odchudzających na piersi.... :?:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 05 cze 2005, 17:58

Ja nie mam takiego problwmu ajk ty bo jestem plaska jak deska :? ale jak moja kolezanka sie odchudzala to w pierwszej kolejnosc malaly jej piersi, jednak nie były juz jedrne tylko tracily forme, pozniej jak przytyla pojawily sie jej rozstepy...;/

zenia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 19:33

Post autor: zenia » 05 cze 2005, 18:12

Jeśli chodzi o zabiegi to żadne można powiedzieć - no może masaże przez własne rączki :lol: plus krem z Avonu. No no i ćwiczę z ciężarkami. Do schudnięcia mam sporo - waże 77 kg(kilka juz zgubiłam) przy wzroście 160 cm :oops: . Jak chudnę to najpierw z nóg i twarzy więc do biustu jeszcze troche mi zostało. Dzisiaj juz 2 dzień jak nie pilnuję diety więc nie wiem co dalej będzie. :(

Gość

Post autor: Gość » 05 cze 2005, 18:39

zenia :)

to u ciebie odwrotnie z tym chudnięciem pewnych części ciała....ale bądź dobrej mysli...uważam,ze jakbys schudła 10 kg to róznica byłaby spora w piersiach, ale wiadomo,ze po dochudzaniu skóra robi się mniej jędrna, dlatego ja na twoim miejscu wybrałabym się jeszcze na zabiegi do gabinetu kosmetycznego....na przykłas na taki zabieg minilift-----to jest gimnastyka dla biustu, powoduje przyspieszenie metabolizmu i lepszą cyrkulację krwi w miejscu poddawanym temu zabiegowi...a masaże tez jak najbardziej moga ci pomóc, i kąpiele piersi w raz zimnej -raz w ciepłej wodzie...


Powodzenia :!:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 05 cze 2005, 19:27

Podczas odchudzania możesz również stosowac jakies preparaty i kremy do pielęgnacjii piersi, wtedy spadek wagi może nie będzie dla nich aż takim szokiem....wiem, że mojeje koleżanki piersi fatalnie odczuły jej odchudzanie (ale ona niestosowała żadnej gimnastyki ani kremów tylko wielka głodówkę).

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 05 cze 2005, 19:39

Zenia, mam podobny proble do twojego. Nie lubię o nim pisać, no ale jeśli mgę komuś coś doradzić to się przełamię. Kidyś nosiłam rozmiar G, po schudnięciu 15 kg "zmalał" do F, więc jak łatwo obliczyć nie wiele się zmieniło :cry: a teżliczyłam na to że poschudnięciu biust mi zmaleje.
Poprostu mamy taką budowę i tyle.
Ja moich cycków nie znoszę, wiem że problem bardziej tkwi w głowie, ale niestety jest.
W ubraniu moje piersi wyglądają na duże D, mój kochany twierdzi że też są w porzadku, ale mi przeszkadzają.
też na początku odrzucałam możliwość operacji, ale w końcu doszłam do wniosku: czemu nie :wink: i wydaje mi się że to jest słuszna decyzja bo w końcu pozwoli mi nabrać pewności siebie itd.
Nigdy nie słyszałam o żadnych metodach zmniejszających piersi ani ujędrniających i wydaje mi się że jesli są to są b. mało skuteczne.
Może zastanów się nad operacją.
Rozumiem co czujesz i dlatego 19 lipca będzie jednym z moich szczęśliwszych dni w życiu :wink:
pozdrawiam, jak będziesz miał jakieś pytania to pisz tu albo na priva :wink:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Alexxandra
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2012, 21:09

Re: duże piersi

Post autor: Alexxandra » 01 sie 2012, 21:31

Mam ten sam problem. Nosze 70H
Aktualnie się odchudzam, pewnie poleci sporo z cycków. :P Mam taka nadzieje. :P

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: duże piersi

Post autor: Livulka » 02 sie 2012, 14:25

Zenia
z tym odchudzaniem to jest chyba tak,że obojetnie jaka formę wybierzesz-a powinnas wszystkie na raz-czyli dużo ruchu bieganie,bieżnia,siłowni troszkę żebyus cała obwisła się nie zrobiła,ale na pewno troszkę z cyca tez zgubisz.
Pamiętaj tylko o tym ,ze skoro twoje piersi teraz sa obwisłe to po schudnięciu też będą i pewnie moga wyglądać jeszcze mniej apetycznie.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: duże piersi

Post autor: majamajamaja » 02 sie 2012, 21:06

Ja rowniez mam taka budowe i moge potwierdzic, ze przy odchudzaniu piersi tez chudna! Nie na poczatku, np kiedy w zeszlym roku schudlam 9 kilo, to piersi pozostaly takie same. Natomiast kiedys, kiedy bylam szczuplaaa... (thinking - a to byloby jeszcze 7 kilo do tego (ale nie chuda), to piersi zeszly do miseczki C/B.

Tak wiec pilnuj diety, Zenia!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”