*Meski STRIPTIZ*

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

*Meski STRIPTIZ*

Post autor: maxin78 » 05 cze 2005, 13:29

Witam wszyskie Panie:) Jetem bardzo ciekawa opini wszyskich kobiet na temat maskiego STRIPTIZU,wiel mowi sie o kobietach,ktore wykonuja taki zawod,ale mezczyzni maja rowniez wiel do zaoferowania :D Taniec erotyczyn w ich wykonanu moze byc bardzo interesujacym przezyciem.
Kobiety kolejny nudny babski wieczór? Kolejny nieciekawy film w telewizji w towarzystwie Twoich najlepszych koleżanek,brak pomyslu na wieczor panienski?Tak nie musi byc, męski striptiz to prawdziwa sztuka!O takim wieczorze nie mozna zapomniec.Czy kobiety zainteresowane sa taka forma rozrywki? :oops: :oops: :oops:

Ja mialm okazje przezyc cos takiego w Londynie,byl to moj niezapomniany wieczor Panienski,polecam kazdej kobiecie takie przezycie,cala noc byla zabawna,wesola tak to sie dawno nie usmialm:D
Fajnie zbudowani mezczyzni,super muzyka i mozna sie naprawde dobrze zabawic.Co o ty myslicie??????????????????????
Dolanczam link,hi,hi,hi
http://love.gg/dancer.swf
Pozdrawim wszyskie panie i czekam na ciekawe posty :D :oops: :D
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 05 cze 2005, 13:51

...mnie osobiście to nie rusza :roll:
byłam ze dwa lata temu na imprezie w Juracie, gdzie prężyli się opaleni chippendalesi, babki wariowały, a jak dla mnie to było w niektórych momentach wręcz niesmaczne... np. jak jednej siurem wymachiwał nad twarzą, a ta uchachana od ucha do ucha... :? sorry, że nie owijam w bawełnę, ale chcę żebyście wiedziały o co mi chodzi...
...co innego jakby mój mężczyzna zrobił dla mnie striptiz ...ale jacyś obcy faceci... :x ... to nie dla mnie i wogóle mnie to nie bierze :roll: ....
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 05 cze 2005, 13:55

Valentina, masz 100% racji.
Kiedyś w Hiszpani byłam na takiej imprezie. Miło sobie popatrzeć, ale nic poza tym. Pomachali, pomachali i poszli :wink:
Co innego jak mój facet robi to specjalnie dla mnie... a nie dla tłumu rozwrzeszczanych bab :shock:
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 05 cze 2005, 14:00

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... tacie5.gifmam alergie na facetów w stingach :x ,wolę bokserki :D

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 05 cze 2005, 14:27

Tak jak mowicie jest milo poatrzyc na wlasnego faceta,ktory wykona calkiem dobry tanien erotyczy ,zdarzylo wam sie przezyc takie
show???????Jezeli jednak nie,bo wielu z nich nie czuje potrzeby,albo woli jak to robi kobieta,wiec czemu nie zobaczyc tego w wykonaniu profesjonalistu.Zodze sie z faktem,ze sa to faceci przesadnie dbajacy o siebie,ale taki ich zawod i maja za to placone,tak jak stwierdzila Basia
mozna sobie popatrzec i nic poza tym.Bo jest na co,podobaja mi sie dobrze zbudowani mezczyzni :D :D :D pzdr
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 05 cze 2005, 15:42

:roll:

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 05 cze 2005, 16:34

Sugar dostało mi się od ciebie w innym temacie :oops: ale mam nadzieję , że kiedyś zatańczymy :wink: bo tak się składa , że ja uwielbiam taniec :lol: .............no ten tradycyjnybez niespodzianek

A swoją drogą raz próbowałem taki numer z żoną zrobić ale popłakałem się(ze śmiechu ) jak doszedłem do majtek ...i już nie próbuję :D


i jeszcze jedno to fakt, że faceci jak oglądaja striptiz to przyjmują to jakoś spokojniej ....może to jest dla nich sztuka ...........
a kobiety to jagdyby wpuszczono stado wygłodniałych do stołówki i podano na talerzu jeden kąsek żarcia.

Nie chciałbym, widząc takie zachowania wylądować na wyspie gdzie od np. roku mieszka kilkanaście wygłodniałych samic. :wink: :D

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 05 cze 2005, 17:24

Gratuluje proby Don Kichot,ale bledne podejscie,jak bys postaral sie aby wieczor byl bardziej romantyczny siece,spokojna muza i bez smiechu, z usmiechem na twarzy,moze cie to nie bawi,a czy zonie sie podobalo?
Nie ma co sie poddawac, innym razem moze byc ciekawie :oops:

A co do krzyczacych babek,zachowujacych sie histerycznie tez nie rozumiem,jest to show i wiadomo zabaw jest wskazana,niektorym brak jednak wyczucia i umiaru.
Ale nie wszystkie kobiety tak sie zachowuja :D
pozdrawiam :D
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 06 cze 2005, 11:21

Nie tak dawno moja siostra miała wieczór panieński- owszem striptizer był- pokręcił tyłkiem, porozpinał skórzane gacie, pamachał stringami ze słoniem pluszowym na przodzie :shock: (bleee).
Średnio mi się podobało- nie piszczałam z zachwytu , nie podskakiwałam do góry :shock:

A mąż siostry bawił się z 3 panienkami :evil: :shock: :evil: -ślub wisiał na włosku, a On w dniu ślubu szedł do ołtarza z podbitym okiem :lol:
nie wiedziałam,że Ola ma takie uderzenie i twardą rękę :shock:

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 06 cze 2005, 11:54

Sorry!!!! Ale swinia z niego!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”