Przesunięcie okresu HELP

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

**LINKA**
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 65
Rejestracja: 06 maja 2006, 09:03

Przesunięcie okresu

Post autor: **LINKA** » 12 sty 2007, 19:01

Jak można przesunąć okres? 27 stycznia mam studniówkę i akurat najprawdopodobniej będę miała okres.. Nie biorę żadnych tabletek anty, więc tym sposobem nie mogę zmienić terminu.. Byłam dziś u ginekologa i przepisał mi MICROGYNON 21. Mam to łykać 12 dni przed studniówką, po czym po dwóch dniach powinnam dostać okres. Czy jest to bezpieczne? Z góry mówię, że nie mam regularnego okresu, więc jakby mi rozlegulował to chyba to nie ma znaczenia... <chyba> Czy może znacie jakieś inne metody na opóźnienie?? Picie aspiryny czy coś... Pomóżcie..

Awatar użytkownika
monique_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 170
Rejestracja: 23 lis 2006, 19:22
Lokalizacja: gdansk
Kontakt:

Post autor: monique_ » 12 sty 2007, 21:19

Linka ja bym zostala przy tym, co zalecil lekarz. Skoro przepisal ci to dr. to chyba wie, co robi :roll: A szukanie jakichs domowych sposob, nie zawsze moze okazac sie bezpieczne. Tak wiec, nie martw sie i przestrzegaj zalecen dr. Zycze powodzenia.
...wszyscy maja zelki, mam i ja :)
})i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({
//26 luty 07r. - dr. Zdzitowiecki / mentor 400cc hp//

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 12 sty 2007, 21:34

ja przesuwałam okes 3 razy. mam założoną spiralę, lekarz przepisał mi tabletki. wszystko odbyło sie bezproblemowo. myslę że trzymaj się zaleceń lekarza.
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

**LINKA**
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 65
Rejestracja: 06 maja 2006, 09:03

Post autor: **LINKA** » 13 sty 2007, 00:18

No tak ale ja poszłam to najgorszego lekarza w mieście żeby mi tylko przepisał te tabletki bo u niego jest największa pewność że to zrobi... Więc sama nie wiem czy dobrze zrobiłam.. W każdym bądź razie dowiedziałam się przed chwilą o zastępstwie tych hormonów poprzez leki ziołowe hemorigen. Są napewno zdrowsze niż tamte ;D Próbował ktoś je?

Awatar użytkownika
max mara
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2006, 15:20

Post autor: max mara » 14 sty 2007, 18:35

Jesli chodzi o przyspieszenie okresu metodami naturalnymi to moge Ci polecic herbatke z czarnej malwy i lisci ruty (najlepiej jedno i drugie razem). Potrafi przyspieszyc okres o kilka dni. Jesli do tego dolaczyc gorace kapiele - efekt murowany.
To wyprobowalam wiec polecam, ale jesli chodzi o opoznienie to niewiele wiem.

**LINKA**
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 65
Rejestracja: 06 maja 2006, 09:03

Post autor: **LINKA** » 16 sty 2007, 18:16

A ja właśnie chciałabym dokładnie opóźnić a nie przyspieszyć, ponieważ nie jest w 100% pewne, że akurta będę miała na studniówkę okres, więc nie chciałabym go przyspieszać i akurat nóż widelec wypadnie na studniówkę.. Sorki jak nakręciłam troszkę. Ale mimo wszystko dzięki za radę :*

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Przesunięcie okresu HELP

Post autor: OLIO » 24 cze 2008, 16:37

Hej dziewczyny,

czy moze wiecie czy istnieje sposób przesunięcia okresu ALE GDY NIE STOSUJE SIE ANTYKONCEPCJI tzn dr przepisze specjalne tabletki aby nie dostać okresu?
Wiem ze mozna to zrobic jak sie bierze tabletki anty po prostu zaczynajac nowe opakowanie. Ale niestety odpada to rozwiazanie dla mnie...Moze zaczac brac anty tabsy teraz tak w srodku cyklu :-? :-? :-? :-?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
haneczka5
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:16
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Post autor: haneczka5 » 24 cze 2008, 18:57

no w srodku cyklu to raczej srednio.... zupełnie pierwsza tabletke lykasz pierwszego dnia okresu.....
Life moves pretty fast, if you don’t stop and look around once in a while, you might just miss it…

23.07- nowy nos od Kubasika :)

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Post autor: OLIO » 24 cze 2008, 19:11

haneczka5 pisze:no w srodku cyklu to raczej srednio.... zupełnie pierwsza tabletke lykasz pierwszego dnia okresu.....
to nic nie da sie z tym zrobic??????? :cry:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 757
Rejestracja: 17 lut 2006, 18:24
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: AgnieszkaP » 25 cze 2008, 07:46

ja probowalam przesunac sobie okres i zaczelam brac tabsy w srodku cyklu, to zly sposob i nie polecam tak sie rozstroilam ze poniej okres mi wcielo na 4 miesiace :roll:
14.11.2007r. - zmniejszenie piersi :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”