Przesunięcie okresu HELP

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Post autor: OLIO » 25 cze 2008, 10:18

AgnieszkaP pisze:ja probowalam przesunac sobie okres i zaczelam brac tabsy w srodku cyklu, to zly sposob i nie polecam tak sie rozstroilam ze poniej okres mi wcielo na 4 miesiace :roll:
ale udało sie? okresu nie dostałas?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
ekler
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 379
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:05

Post autor: ekler » 25 cze 2008, 11:06

W twoim przypadku na przesuniecie okresu to raczej recepty nie ma , ale jak chcesz go np. wywołac wczesniej zeby go nie miec w danym momencie to mam sposób.Otóz ja przed operacją nosa dostałam od mojego ginekologa tabletki,,Luteina,,. Brałam je od 17 dnia cyklu 3 razy dziennie pod jezyk.I rzeczywiscie okres ktory mam regularnie dostałam 4 dni wczesniej wiec go nie miałam jadąc na operacje.Ale zaznaczam te tabletki mogą pomóc ale nie musza.Nie rozregulowują cyklu.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Post autor: shandapanda » 25 cze 2008, 16:42

a ja znam 'glupi' pomysl na opoznienie okresu(ok. tygodnia)..sprawdzony co prawda nie na mnie lecz na kolezance,ktora robi(la) to regularnie- otoz zawsze kiedy zblizala sie jakas impreza lub inne wyjscie, pila szklanke octu :roll: wstretne( nie wiem nic o skutkach ubocznych,byc moze jakies sa) ale na tydzien czasu okres jej sie przesuwal.Zreszta do dzis sie zastanawiam jak wplyw na przesuniecie miesiaczki ma ocet? :-?
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 757
Rejestracja: 17 lut 2006, 18:24
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: AgnieszkaP » 26 cze 2008, 10:43

OLIO pisze:
AgnieszkaP pisze:ja probowalam przesunac sobie okres i zaczelam brac tabsy w srodku cyklu, to zly sposob i nie polecam tak sie rozstroilam ze poniej okres mi wcielo na 4 miesiace :roll:
ale udało sie? okresu nie dostałas?
dostalam plamien :-x ktore pojawialy sie co jakis czas :-?
14.11.2007r. - zmniejszenie piersi :D

Awatar użytkownika
elisabetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 735
Rejestracja: 22 gru 2008, 11:02
Lokalizacja: śląsk

przesunięcie miesiączki

Post autor: elisabetta » 01 mar 2011, 07:23

Cześć dziewczyny!! Mam pytanie, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi...jeśli jest gdzieś, to proszę mnie na nią naprowadzić... Otóż zależy mi na przesunięciu miesiączki, która wypada na niedzielę, ale mam zaplanowany wyjazd i nie chciałabym się tam zamartwiać podpaskami, tamponami itd...wszystko byłoby prostsze, gdybym brała tabletki anty, ale ich nie biorę niestety...i tu mam pytanie, jak mam to zrobić? czy jeśli wezmę teraz tabletkę anty, czy wstrzyma mi się miesiączkę, aż do zakończenia pierwszego mojego opakowania??? Bardzo proszę o odpowiedź, jeśli któraś się orientuje...Dziękuję!!

Awatar użytkownika
elisabetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 735
Rejestracja: 22 gru 2008, 11:02
Lokalizacja: śląsk

Re: Przesunięcie okresu HELP

Post autor: elisabetta » 01 mar 2011, 20:37

Widzę, że mój temat został przerzucony w odpowiednie miejsce...dziękuję!! ale nadal nie wiem co zrobić.... (pleure ocet odpada .... (puke

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”